Zázračná púpava: Pomôže pri poruchách trávenia ba aj pri rakovine

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Skúšali ste už konzumovať niektorú časť púpavy?

Poznáte liečivé účinky púpavy, ktorá sa dá využiť pri množstve zdravotných problémov?

Známa bylinka, ktorá kvitne žltým kvetom, je v súčasnosti veľmi podceňovaná. V skutočnosti má však vynikajúce liečebné účinky, o ktorých však len málokto vie. V medicíne starých amerických Indiánov, ako aj v čínskej medicíne je už stáročia používaná ako liečivo, dokonca aj proti rakovine. Najnovšie výskumy tieto liečivé účinky potvrdzujú.


Zatracovaný poklad

Ľudia, ktorí sa vyznajú v bylinkách, by určite potvrdili to, že púpava je nesmierne liečivá a pritom tak ľahko dostupná. Jej zber vám zaberie len pár minút. No kvôli nevedomosti je púpava zatracovaná a považovaná za burinu. Ľudia ju namiesto pozbierania radšej pokosia, alebo si ju vôbec nevšímajú. Od dávnych dôb je pritom púpava využívaná v medicíne starých Grékov, ktorí používali jej mlieko na očné zápaly a s jej šťavou bojovali proti únave. Široké využitie má aj v tradičnej čínskej medicíne. Starí americkí Indiáni ju zas oddávna používajú okrem iného aj na liečbu rakoviny. Púpava obsahuje vitamíny A, B, C, D a minerály draslík, vápnik, železo a sodík.

Pomáha pri problémoch, ktorými trpí väčšina z nás

Púpava má schopnosť liečiť ochorenia, ktorými trpí väčšina z bežnej ľudskej populácie nachádzajúcej sa v strednom veku. Pomáha pri:

 • chorobách pečene a žlčníka
 • problémoch s pankreasom
 • prečistení čriev, obličiek a celého tela
 • zbavovaní toxínov z krvi
 • trávení, čistí žalúdok
 • prekyslení žalúdka
 • únave a celkovej slabosti
 • zvyšovaní chuti do jedla
 • problémoch s močovými cestami
 • rozpúšťaní žlčníkových kameneňov
 • zlepšovaní stavu pleti s akné, či vyrážkami
 • reume a cukrovke

Mohlo by vás zaujímať: Kráľovná jarnej očisty: Žihľava pomôže zdraviu, kráse aj vašej záhrade


Bojovníčka proti rakovine

Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať ako žart, je to skutočne tak. Áno, presne tá púpava, ktorá rastie takmer všade, vie bojovať so zákernou rakovinou. Potvrdili to viaceré vedecké štúdie, ktoré boli uskutočňované v posledných rokoch po celom svete. Výhodou je, že neničí zdravé bunky. Môže však narušiť účinok chemoterapie, či protirakovinových liekov, preto sa pri tejto diagnóze vždy dopredu poraďte s lekárom. Podľa výsledkov je účinná v boji s rakovinou:

 • prsníka
 • vaječníkov
 • s melanómom
 • chronickou monocytickou myeloidnou leukémiou
 • a niekoľkými ďalšími typmi rakoviny

Využitie je široké

Púpava kvitne od jari, kedy je vhodné si ju nazbierať a vysušiť. Vždy vyberajte odľahlejšie miesta bez smogu. Pripraviť si z nej potom môžete liečivý čaj, ktorý môžete piť denne jeden až dvakrát. Konzumovať ju však môžete aj čerstvú (umyté stonky – 6 ks denne) a to najmä pri problémoch so žlčníkom a pečeňou.

Z kvetov si zas môžete pripraviť zdravý sirup alebo púpavový med. Recept je jednoduchý. Natrhajte si asi 400 kvetov púpavy, poriadne ich umyte, dajte do hrnca a zalejte približne litrom vody. Pridajte dobre umytý citrón nakrájaný na kolieska (niekto pridáva aj pomaranč) a dajte na sporák. Keď voda zovrie, nechajte povariť asi štvrť hodinu. Na druhý deň preceďte zmes cez plátno a z kvetov a ovocia vytlačte čo najviac tekutiny. Potom pridajte cukor a povarte až do želaného zahustenia (čím dlhšie varíte, tým bude zmes hustejšia). Potom nalejte do zaváraninových pohárov a zavrite.


Mohlo by vás zaujímať: Pomocníčka kapucínka: Pre vaše telo toho dokáže spraviť naozaj veľa


Púpavové listy môžete tak isto konzumovať čerstvé a pridať si ich napríklad do šalátov, alebo ako prílohu k mäsu. Mladé listy obsahujú veľa vitamínu C.

Na prípravu odvaru sa využíva aj sušený koreň púpavy – jedna lyžička na dva deci vody a nechať niekoľko minút povariť. Používa sa na žlčníkové a tráviace problémy, zápalové ochorenia pečene, uvoľnenie spazmov v žlčových cestách a úpravu tvorby žlče, metabolické účinky, podporu vylučovania tráviacich štiav. Pri sušení koreňa si treba dávať pozor, aby ste ho nepresušili (napádajú ho červy) alebo nenechali nedosušený (ľahko plesnivie). Ideálne je sušenie na suchom a tienistom mieste. Ak ste tento rok jeho zber zmeškali, môžete sa spoľahnúť na predávaný čaj a vlastný si vyskúšať budúcu jar.


Poznáte dobrý tip na spracovanie púpavy? Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi v diskusii a vyhrajte víkendový pobyt alebo inú z cien v našej súťaži. Nezabudnite uviesť platnú emailovú adresu.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (15)

 • Andrej 16.12.2016, 22:44

  4 pokračovnie cukrovka UPOZORNENIE: Pri liečení cukrovky uvedenými prípravkami neberieme až do úplného vyliečenia cukrovky plné dávky,ale ich postupne zredukujeme – upravíme o 1/3 až o 1/2 na nižšie podľa toho ako sa nám cukrovka bude zlepšovať resp hladina cukru sa bude znižovať, pri čom to sami na seba zlepšenie pobadáme. Všetky uvedené prípravky sú určené pre osoby s hmotnosťou cca 70 kg. Pri nižšej hmotnosti je treba dávkovanie znížiť, pri vyššej hmotnosti dávky zvýšiť resp dávky prepočítať, aby boli v súlade s hmotnosťou. Kapsuly a tabletky prípravkov – extraktov zapijeme dostatočným množstvom čistej mäkkej vody 2-3 dl. Pokiaľ nie sú totálne zničené a ešte existujú hoci i nefunkčné všetky Beta bunky langerhansových ostrovčekov s endoktrinou funkciou produkovať do krvi inzulín, B bunky si uvedenou liečbou môžeme znovu sfunkčniť-zregenerovať, ktoré potom začnú produkovať inzulín a znova tak dostanú glukózu pod svoju kontrolu i pri cukrovke typu 1. Nie všetky liečebné protokoly označené 1 – 8 sú vhodné pre každého diabetika,môžeme si z nich jeden najvhodnejší pre seba vybrať. Všetky uvedené prípravky sú prírodné a nespôsobujú žiadne vedľajšie,nežiadúce účinky pokiaľ sa z nich nepredávkujeme. Na Slovensku aj inde sú dostupné a pri ich pravidelnom užívaní sa môžeme už po niekoľkých dňoch presvedčiť či nám glukóza v krvi klesá, či v liečbe i naďalej pokračovať. Zato veľa nedáme,ani si nič nepokazíme a len môžeme získať obnovu svojho zdravia. UPOZORNENIE: Pokiaľ užívate inzulín, nikdy ho svojvoľne nevysadzujte,ale riaďte sa podľa pokynov svojho lekára. Všetci sa uzdravte.

 • Andrej 16.12.2016, 22:41

  7 / Huba Reihsi znižuje hladinu cukru 85%, cukrovku lieči 98%, cukrovku 1 vylieči za 80 dní. Užívanie:Na cukrovku 1 berieme 4 kapsuly spolu s jedlom 3x denne 2+1+1 80 dní. Na cukrovku 2 berieme 3 kapsuly 3x denne 1+1+1, 40 dni a pri tom sledujeme hladinu cukru v krvi. 3 8 / Beta Karotén – čerstvá mrková šťava s inými šťavami znižuje hladinu cukru 95%, cukrovku lieči 89% a cukrovku vylieči do 85 dní. Betakarotén nie je vhodné brať syntetický v tbl, alebo živočíšneho pôvodu,predávkovanie z neho hrozí ďalšiemu poškodeniu zdravia. Najvhodnejšie ho brať vo forme mrkvovej šťavy,špenátu,zeleru,hlávkového šalátu,zelenej fazuli a šťavy z ružičkovej kapusty. Užívanie: Mrkvová šťava do 300g,špenát 100g ,zeler 100g,hlavkový šalat100g,zelená fazuľa 100g,ružičková kapusta 100g a šťavy petržlenu 50g. Uvedené doma odšťavené šťavy si rozdelíme 3 krát denne. https://www.zdravinadlani.cz/zarici-zdravi/o-autorovi-norman-w-walker Ľudský organizmus ma úžasnú schopnosť regenerácie všetkých buniek celého tela, preto mu musíme vytvoriť nato vhodné podmienky a prostredie... Imunitný systém nikdy nenapadne nielen beta bunky, ako to niektorí tvrdia, ale i bunky všetkých organov tela a už vôbec nie žiadnym omylom a začne ich zabíjať. Imunitný systém bojuje proti všetkým napadnutým votrelcom karcinogénnym jedom, vírusom, baktériam, vajíčkám a larvám hlíst, plesniam, hubám, mykózam, rakovinovým bunkám a iným patogénom. Slabšia imunita tiež s votrelcami rovnako bojuje hoci len nižšou intenzitou,ale jednoducho to nezvládne,ale nikdy nenapadne bunky vlastného tela tým,že ich zabíja,ale vždy ich chráni za každých okolnosti ako len najviac môže i pri jej oslabení. Oslabená imunita na boj proti patogénom potrebuje posilniť jej obranú schopnosť na zničenie všetkých votrelcov a preto imunite musíme pomôcť niečím silnejším od nej vitamínmi,minerálmi,enzýmami, prírodnými čajmi,prípravkami,extraktmi každopádne len prírodou správnym pitným režimom a dennou fyzickou aktivitou a pod.. Imunitu dôkladne ničí strava ako jed,nesprávny pitný režim,niektoré požívatiny a neokysličený oranizmus - prekyslený bez fyzických aktivít a chemické lieky. VÝŽIVOVÉ DOPLNKY PRI CUKROVKE - NUTNÉ,ktoré nesmú chýbať. • Chróm: 200–400 mcg denne • Vitamín C: 1000 mg 5-6 x denne (najlepšie s postupným uvoľňovaním) • Vitamín B50 komplex 1 tbl 2 i viac denne podľa štádia choroby • Vitamín B3 (Niacín) 500 mg 3 x denne • Vitamín E: 900 IU denne (600 mg) • Selén: 200 mcg denne • Magnézium (horčík): 300–500 mg denne • Mangán: 30 mg denne • Zinok 30 mg denne kvôli skvalitneniu odbúravaniu cukru z krvi inzulínom. • Vláknina 4 UPOZORNENIE: Pri liečení cukrovky uvedenými prípravkami neberieme až do úplného vyliečenia cukrovky plné dávky,ale ich postu...

 • Andrej 16.12.2016, 22:34

  Pokračovanie PRÍPRAVKY A DOPLNKY VYŽIVY NA ZNÍŽENIE HLADINY CUKRU A VYLIEČENIE SA Z CUKROVKY: 1/ Pau ď Arco – lapacho znižuje hladinu cukru 93%, lieči ju 95% - cukrovku 1 vylieči za 90 dní,cukrovku 2 za 45 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 sa berú denne 4 kapsuly 3x denne ½ hod pred jedlom 2+1+1 počas 90 dní. Na cukrovku 2 sa užívajú denne 3 kapsuly 1+1+1 45 dní. Glukomerom si overíme ako nám cukor v krví neustále klesá. 2 2/ Kurkúma koreň – prášok znižuje hladinu cukru 93%, cukrovku lieči 96%, cukrovku 1 vylieči do 82 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 berieme denne 8 g prášku kurkumy cca počas 82 dní a rozdelíme si ho na 3x denne po 2,7g-2700 mg ½ hod pred jedlom. Na cukrovku 2 berieme 7 g prášku koreňa kurkumy 3x denne po 2,3 g rozmiešaním cca v 2 dl vody ½ hod pred jedlom a berieme ho počas 42 dní. 3/ Kurkumín – znižuje hladinu cukru 92%, cukrovku lieči 94%, cukrovku 1 vylieči ju za 86 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 berieme kurkumín 6 kapsuly denne ½ hod pred jedlom 2+2+2 počas cca 86 dní. Na cukrovku 2 berieme kurkumín 5 kapsuly denne 2+2+1 ½ hod pred jedlom počas 44 dní a pri tom sledujeme ako nám klesá hladina cukru. 4/ Moringu – znižuje hladinu cukru 95%, lieči cukrovku 94%, cukrovku 1 vylieči za 85 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 berieme moringu 5 tbl denne 2+2+1, ½ hod pred jedlom cca 85 dní.Na cukrovku 2 moringu berieme 4 tbl denne 2+1+1 ½ hod pred jedlom počas 42 dní a pri tom meriame ako nám klesá hladina cukru v krví. 5 / Diaben – znižuje hladinu cukru 63% a lieči cukrovku 80%, cukrovku 1 vylieči za 90 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 Diaben berieme 3 kapsuly denne 1+1+1, 20 minút pred jedlom počas 90 dní. Na cukrovku 2 Diaben berieme 2 kapsuly denne 1+0+1, 20 minút pred jedlom 42 dní a pri tom si kontrolujeme ako nám klesá hladina cukru. 6 / Vitamín C plus MSM prášok (metylsulfonylmetán) obe spolu znižujú hladinu cukru 99% a cukrovku liečia 99%, cukrovku 1 vyliečia do 60 dní a cukrovku 2 za 30 dní. Užívanie: Na cukrovku 1 berieme C vitamín práškový 6 g denne spolu s MSM práškovým 2,5g denne. C vitamín rozdelíme na 3x denne po dva gramy 2g+2g+2g . MSM rozdelíme tiež na 3x denne po 800 mg, 0,8g+0,8g+0,8g. Na cukrovku 2 berieme C vitamín práškový 5g denne a rozdelíme si ho na 3x denne po 1,7g, 1,7g +1,7g +1,7g. MSM berieme na cukrovku 2 dva gramy denne a rozdelíme si ho na 0,7 g po 3x denne 0,7g+0,7g+0,7g. Obe brať spolu naraz 20 minút pred jedlom rozmiešaním s 2-3 dl vody.a pri tom si denne overujeme hladinu cukru v krvi glukomerom. 7 / Huba Reihsi znižuje hladinu cukru 85%, cukrovku lieči 98%, cukrovku 1 vylieči za 80 dní. Užívanie:Na cukrovku 1 berieme 4 kapsuly spolu s jedlom 3x denne 2+1+1 80 dní. Na cukrovku 2 berieme 3 kapsuly 3x denne 1+1+1, 40 dni a pri tom sledujeme hladinu cukru v krvi. ...

 • Andej 16.12.2016, 22:26

  Pšeničný chlieb: pšeničné brucho, choroby a debilita 758 zobrazení Súčasná pšenica je škodlivá. Žiaľ, pšenica je v našej potrave takmer všadeprítomná. Iba málokto vie, ako veľmi toto zlatožlté zrno poškodzuje zdravie a spôsobuje nadváhu. Pretože v druhej polovici 20. storočia bolo obilie geneticky upravené do takej miery, že s pôvodnou »prapšenicou« už nemá takmer nič spoločné. Ráno chlieb s medom, na obed porcia cestovín ako príloha, medzičasom sladký koláčik a na záver ešte obložené chlebíky. Takto žiaľ vyzerá každodenná strava u nejedného z nás. O tom, že si vlastne ubližujeme, vie iba málokto. Problémom je nielen množstvo uhľovodíkov, ale aj veľké množstvo pšenice, ktorá sa skonzumuje. Čo je na pšenici problematické? Je celozrnný pšeničný chlieb zdravší ako biely chlieb? Aké sú alternatívy k pšenici? Súčasná pšenica sa biochemicky značne líši od pšenice, ktorú sme jedli pred 50 rokmi. Za posledných 5 desaťročí poľnohospodárstvo pšenicu vo veľkom rozsahu krížilo, s cieľom zvýšiť úrodu a zlepšiť jej vlastnosti. Vôbec sa však nemyslelo na to, ako zmena biochemických štruktúr pšenice dokáže ovplyvniť ľudské telo. Dnešná pšenica je úplne iná ako pšenica spred 50 rokov, pretože súčasná pšenica obsahuje rozličné antivýživné látky a glutén s biochemickými odlišnosťami. Pšeničné gluténové proteíny sa postupným krížením značne zmenili. V istom experimente kríženia bolo v jednom štepe identifikovaných 14 nových gluténových proteínov, ktoré predtým v materskej rastline pšenice neboli prítomné. To znamená, že moderná pšenica obsahuje nové „cudzie“ gluténové proteíny, na ktoré sa humánna tráviaca sústava zatiaľ neadaptovala. To je jeden z dôvodov, prečo sa za posledných 50 rokov tak masovo rozšírila celiakia, autoimunitné ochorenie s úplnou intoleranciou na glutén. Pšenica obsahuje antivýživné látky Ďalším dôvodom, pre ktorý sa oplatí zriecť sa obilia, sú obsahované antivýživné látky, ktoré dokážu poškodiť naše zdravie. Medzi ne patria inhibítory proteázy, kyselina fytová a glutén. Pre samotnú rastlinu tieto látky majú zmysel, pretože napríklad lektíny a glutén slúžia ako ochrana pred skŕmením. Pre rastlinu je dôležitá aj kyselina fytová, pretože viaže minerálne látky, ktoré zasa slúžia klíčku vo fáze rastu ako potrava. Pre ľudí a aj ďalšie cicavce sú však tieto látky škodlivé. Glutén napríklad zvyšuje aj priepustnosť stien čreva a uľahčuje tak prienik škodlivín do tela, ktoré potom dokážu vyvolať imunitnú odpoveď. Kyselina fytová viaže minerálne látky, ktoré už nie sú viac pre telo dostupné a inhibítory proteázy zasa blokujú trávenie proteínov. Pšenica má podobné návykové vlastnosti ako opiáty Pšenica obsahuje zlúčeniny, ktoré sa nazývajú „exorfíny“. Tie majú na mozog podobný efekt ako nejedna droga. Ten vysvetľuje aj to, prečo sa niektorí ľudia jednoducho nedokážu zriecť svojho milovaného chlebíka, cestovín alebo koláčov. Terapia prechodom na stravu bez gluténu zlepšuje autizmus Aké dôsledky na mozog môžu mať gliadín z pšeničných a ka...

 • Andrej 16.12.2016, 22:24

  AKO A ČÍM SI ZNIŽIŤ HLADINU CUKRU A VYLIEČIŤ SA Z CUKROVKY Strava ako liek, nie nie ako jed. Jedla ktoré bežne konzumujeme sú zdravé a nezdravé. Niektoré jedla iba liečia a vôbec nič neškodia, niektoré jedla môžu zas škodiť, ale i liečiť a sú jedla, ktoré absolútne nič neliečia iba škodia, preto si vždy vyberáme jedla ktoré iba liečia,prípadne len málo nám škodia. Jedla ako je jedovatý rafinovaný cukor a všetky jeho výrobky dosahujú rekordnú škodlivosť prekyslením až 54% a pri tom cukor nič nelieči len škodí.. Ďalším bielym jedom je rafinovaná soľ nad zlato,ktorá má pre nás škodlivosť 44% a len 4% liečivý účinok. Bravčový vyprážaný rezeň priemerne škodí svojou karcinogenitou 42% a len 5% lieči. Biela múka a jej všetky produkty nám poškodzujú zdravie známym prekyslením celého tela so škodlivosťou 29% a liečivým účinkom len mizivých 3,5%. Ak odčítame od škodlivosti 29% jeho liečivý účinok 3,5%,tak nám vyjde jej značná škodlivosť 25,5% čím ju predurčuje za nezdravé jedlo, i keď sodík naše telo potrebuje, nahradíme ho skôr chuťovo lepšou himalajskou soľou s ďaleko nižšou škodlivosťou 34% a liečivým účinkom 16% s obsahom mnohých stopových minerálnych prvkov. Aby sme si udržali svoje zdravie a neničili si tak organy jeden po druhom a neprivádzali ich do chronického a rakovinového stavu,vyhýbajme sa strave, ktorá nič nelieči, alebo len málo,ktorá drsne poškodzuje naše zdravie. Preto si starostlivo vyberáme stravu ako liek,nie ako jed hlavne pri liečení. Pri cukrovke to platí oveľa viac ak nechceme, aby sa nám ešte viac zhoršovala. Pre tých čo s ňou už bojujú,je lepšie prejsť na organickú živú stravu,alebo aspoň čiastočne s prevahou viac rozmanitých zelenín i vňati a najmä ich čerstvé šťavy a menej sladkého ovocia a začať škrtať z jedálnička všetky cukry aj fruktózu a nahradiť ich zdravým sladidlom ,,stevia,, a zrieknuť sa bielej múky a jej výrobkov,nahradiť ju celozrnými, purinových jedál s následnou tvorbou kryštalickej kyseliny močovej,mastných,vyprážaných, pečených v trúbe či zohrievaných mikrovlnke a koreniť len neškodlivými koreninami. Ťažké hovädzie a bravčové nahradiť darmi mora s vysokým obsahom omegy 3 a menej hydinou. V prekyslenom organizme sa žiadna choroba nikdy nevylieči! Prekyslenie nevzniká len z cukrov,bielej múky, ale aj z iných škodlivých jedál,ale i z leňošenia – nič nerobenia bez denného aktívneho pohybu,pri čom sa organizmus dostatočne neokysličí a tým sa práve značne prekysľuje. Niektorých ohrozuje dlhodobé vystavenie lektrosmogu z tiahnucích sa pasov zón zemského žiarenia najmä nebezpečnými vodnými spodnými tokmi,ktoré svojim negatívnym pôsobením tiež prekysľujú organizmus a spôsobuje množstvo rôznych ochorení. Poniektorí neznášajú veľa zeleniny,nezvykli si na ne a keď sa chcú nie len liečiť, ale aj vyliečiť z cukrovky musia siahnuť po prípravkoch a doplnkoch výživy,iná možnosť pre nich nie je. PRÍPRAVKY A DOPLNKY VYŽIVY NA ZNÍŽENIE HLADINY CUKRU A VYLIEČENIE SA Z CUKROVKY: 1/ Pau ď Arco – lapacho zniž...

 • Kollar 27.11.2016, 21:59

  Pokračovanie: MMS/CDS nemajú žiadne vedľajšie škodlivé účinky. Najsmutnejšie na tom je a zdravím rozumom nepochopiteľné to, že na maláriu ročne stále i naďalej zomierajú tisíce ľudí ročne i napriek vynájdenému najuniverzálnejšiemu a najlepšiemu lieku na tejto planéte MMS. MMS vylieči každý druh rakoviny priemerne do jedného mesiaca a CDS vylieči 96% druhy rakovín a zároveň aj s veľkou istotou ničí všetky parazity okrem dospelých hlíst, vírusy, baktérie, už vo veľmi krátkom čase,preto na vyliečenie z rakoviny dáme prednosť MMS a iným 100%-ým uvedeným prípravkom. Pri liečení rakoviny sa zároveň musí celé telo dobre detoxikovať (doslovne vyprať) rôznymi detoxikáčnymi prípravkami napr. yuccou, a jesť pri tom množstvo zeleniny a piť dostatok mäkkej čistej vody a zeleninové šťavy. Dobre pri tom pomáha Spirulina, Chlorella a klíčky. Pozor, Spirulina vôbec nelieči rakovinu, podieľa sa len ako pomocná zložka na detoxe a na dodaní niektorých minerálov. Spirulina reumu lieči až 96% a tiež aj iné choroby. Chlorella lieči rakovinu 53 %,preto ju využívame pri liečení rakoviny,ale hlavne pri detoxe. Chlorella je tiež špičkovým liekom proti reume a keď k nej pridáme mobil+ s čo najvyšším obsahom chondroítinu a glukosamínu a vyšších dávok MSM a C vitamínu,kolagénu, tak do pol roka sme bez reumy. Na vyliečenie ľahšej formy rakoviny pomocou prášku Kurkumy denne je treba brať 8 g (8 tisíc. mg) prášku Kurkumy,pri ťažšej forme 9 g denne. Kurkumu prášok je najlepšie brať 3 krát denne ½ hod pred jedlom a to pred hlavnými jedlami pred raňajkami pred obedom a pred večerou. Nápoj Kurkumy pre jednú dávku si pripravíme v 2 - 3-oj decovom pohári nasledovne: Do pohára si odvážime 2,7 g (2700 mg) Kurkumy, pridáme cca 2,5 dl vody a miešame najmenej 1 minútu, aby sa všetok prášok z Kurkumy dobre rozpustil. Pri ťažšej forme rakoviny berieme 3 g práškovej Kurkumy denne. Čistú Kurkumu bez akýchkoľvek prímesy nájdeme v netových obchodoch na heureke. Chorí na rakovinu sa môžu vyliečiť z rakoviny aj pomocou prípravku Kurkumín v kapsulách, ale najlepší je čistý bez ďalších prímesy bez piperínu a Kurkumín komplex tiež nie je vhodný. I keď je Kurkumín čistý bez ďalších prímesy,nie každý ma rovnaké množstvo liečivej látky Kurkumín. Na vyliečenie ľahšej formy rakoviny berieme Kurkumín denne 5 kapsúl ½ hod pred jedlom 2+2+1 a pri ťažšej forme berieme 6 kapsúl 2+2+2, 1/2 hod pred jedlom a zapiť 2-3 dl čistej mäkkej vody. Takmer rovnocenný vynikajúco zaberajúci pri liečení rakoviny je prípravok z hroznových jadierok Grape Seed. Grape Seed berieme spolu s jedlom resp spolu hlavnými jedlami pri ťažkej forme rakoviny 6 kapsúl denne 2+2+2, a pri ľahšej forme 5 kapsúl denne 2+2+1. Na vyliečenie rakoviny Lyzínom a Prolínom + C vitamínom. Lyzín – 2800 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 930 mg 15 minút pred jedlom. Prolín 1400 mg denne rozdeliť na 3 krát denne po 470 mg 15 minút pred jedlom. Vitamín C pre 80 kg osobu 1500 mg denne rozdeliť na 3 krát denn...

 • Kollar 27.11.2016, 21:56

  VYLIEČME SA Z RAKOVINY LEN ZA 35 DNÍ Ježiš povedal,choď tvoja viera ťa uzdravila. 1. Viera s optimizmom môže pomôcť pri seba uzdravovaní až 53%-ami. 2. Pesimizmus nelieči len zhoršuje choroby. 3. Na urýchlenie uzdravenia z rôznych chorôb môžeme pomôcť sebe, ale aj iným i na diaľku jednoduchým dobre fungujúcim uzdravovacím procesom prikladaním rúk a zároveň aj zapojením mysle a hlavne musíme tomu aj veriť,že sa tak stane. 4. Priložením rúk na chorého necháme prúdiť našu energiu na cielené choré miesto,pri čom liečená osoba to pociťuje vibráciami a teplom. 5. Mysľou si pri tom opakujeme, aby naša myseľ zasiahla chorého,alebo i seba za jediným účelom uzdravenia sa s choroby a tak rukami a mysľou ešte viac zintenzívnime tento jednoduchý a veľmi účinný proces uzdravovania. Trpiaci na chorobu rakovinu si musia najprv uvedomiť, zamyslieť sa nad tým z čoho chorobu dostali a pri liečení sa vyhnúť doterajšieho spôsobu života z ktorého teraz čelia týmto dôsledkom a urobiť zásadné zmeny v stravovaní. Mnohí sa vyliečili z rakoviny len prejdením stravy z mäsitej na zeleninovú živú organickú stravu. Vedci sa prikláňajú k zhodnému názoru,že množstvo rakovín vznikne okrem karcinogenity aj dôsledkom spôsobenými parazitmi vírusmi, baktériami, plesňami a hubami v kyslom prostredí, ktoré sme si sami vytvorili, ale ktoré tiež to kyslé prostredie robia ho ešte kyslejším. Pri liečení rakoviny ako je napr. rakovina žalúdka je treba najprv zničiť pôvodcu rakoviny helikobakter pylori, ktorý je prvotriednym karcinogénom zodpovedný za poleptanie sliznice žalúdka a tvorbu následných rakovinových vredov. Zo skúsenosti MMS/CDS tieto baktérie zničia za 7 dní,čo ATB je pre zmutované baktérie už prikrátke. Pri ponechaní týchto pôvodcov rakoviny sa stane liečenie nekonečným príbehom resp obiehaním dokolečka dokola,preto je treba pri tom zvoliť správny postup terapie... Podobne je to aj pri niektorých rakovinách pľúc so známym jeho pôvodcom chlamýdie či plesne a tiež aj pri rakovine krčka maternice z jej pôvodcom vírusom HPV,rakovina ľadvín s premnoženými streptokokmi vo vytvorených cystách a podobne. Vírus HPV v krčku maternice MMS/CDS totálne zničí v krátkom čase za 9 dní a pľúcne chlamýdie-pneumonie za 14 dní. Podľa dokumentarného filmu z Afríky sa z malárie len za jediný deň len po vypití niekoľkých kvapiek MMS, ktoré nestoja skoro žiadne peniaze vyliečilo všetkých chorých zo 154 pri odbornom a prísnom dohľade lekárov z medzinárodného červeného kríža: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/2121-uspesne-klinicke-testy-lecby-malarie-pomoci-mms-v-africe Ako je zrejme z videa pri liečení malárie pomocou kvapiek MMS v Ugande sa zúčastnili aj maličké deti a všetci do jediného sa tak zázračne rýchlo uzdravili. Zaujímavé je to že nikto z nich nemal poleptaný a rozožratý žalúdok a čreva ako o tom niektorí často blúznia. MMS/CDS nemajú žiadne vedľajšie škodlivé účinky. Najsmutnejšie na tom je a zdravím rozumom nepochopiteľné to, že na mal...

 • fivo 27.11.2016, 19:50

  Koreňom púpavy som si vyliečil rakovinu žalúdka.

 • Anna 09.06.2016, 14:04

  Ja robím med nie len z púpavy, ale aj z agáčový, bazy čiernej, lipový med, repkový med,

 • erik 16.12.2015, 21:00

  dobri den mama problem crevami a zaludkami mozem pouzivat pupava caj

1 2 >

Pridať komentár