Farba vášho štvorkolesového tátoša: Čo kričí do sveta o vašej osobnosti?

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Myslíte si, že farba vášho auta prezradí niečo o vašej osobnosti?

Farba vášho štvorkolesového tátoša veľa napovie o vašej osobnosti

Je dávno známe, že farby ovplyvňujú náš život. Niektoré z nich vyvolávajú pozitívne emócie, iné obavy či melanchóliu. Každý z nás má svoju obľúbenú a tú preferuje i vo svojom živote. Napríklad aj pri voľbe farby auta. Čo o vás prezrádza?


Biela farba

Biela je od nepamäti symbolom čistoty, dokonalosti, pravdy, úprimnosti  a sviežosti. Ak ste si kúpili auto bielej farby, chcete šíriť toto posolstvo ďalej aj prostredníctvom svojho štvornohého tátoša. Máte radi poriadok. Patríte medzi úprimných a čestných ľudí. Disponujete zmyslom pre detail. Ak je však vaše auto pravidelne špinavé, značí to ľahostajnosť či lenivosť. Pre majiteľov bielych áut je tiež dôležitá bezpečnosť za volantom, a podľa toho aj šoférujú. Zo znamení zverokruhu uprednostňujú bielu tí, ktorí sa narodili v znamení raka a barana.

Čierna farba

Majitelia čiernych áut sa vyznačujú sebaistotou. Navonok pôsobia mlčanlivo, ale môžu mať sklony k agresivite. Títo ľudia sa snažia udržať si svoju moc a autoritu pred ostatnými. Platí to aj na ceste, ale sú zodpovední a disciplinovaní. Často milujú luxus a eleganciu. Čierna vyhovuje najmä strelcom a kozorožcom.


Tiež by vás mohlo zaujať: Jazda podľa znamenia zverokruhu: Aké auto by vám vybrali astrológovia?


Sivá farba

Konzervatívnosť a pragmatickosť sú hlavnými vlastnosťami vlastníkov áut sivej farby. Príznačná je pre nich elegancia a primeraná sebadôvera. Disponujú množstvom vedomostí a vnútornou múdrosťou. Veľakrát sú však až priveľmi oddaní svojej práci a nájde sa medzi nimi mnoho workoholikov. Sivé autá majú väčšinou tí, ktorí sa narodili v znamení panny.

Strieborná farba

Majitelia strieborných áut bývajú zaťažení na bohatstvo a prestíž. Sú tiež pokojní, sebavedomí a za volantom im nechýba rozvaha. Často bývajú zamyslení. Väčšinou ide o ľudí, ktorí majú pozitívny prístup k životu. Príznačná je tiež pre nich stabilita vo všetkých oblastiach života, ktorú sa snažia udržať. Viaceré prieskumy dokázali, že majitelia strieborných áut sú v oveľa menšej miere zapojení do nehôd. Zo znamení zverokruhu striebornú ocenia znamenia rak a škorpión.

Žltá farba

Žltá farba je znakom radosti a optimizmu, ktoré sa snažia vlastníci žltých áut šíriť ďalej. Majitelia žltých vozidiel majú primeranú sebadôveru, radi sa zabávajú a sú inteligentní. Občas však môžu pôsobiť trochu „pojašene“. Nechýba im kreativita vďaka svojej výnimočne pozitívnej nálade a zmýšľaniu často vyčnievajú z davu.


Tiež by vás mohlo zaujať: Farba vášho auta neklame: Čo všetko o človeku prezrádza?


Zlatá farba

Pre väčšinu bežných ľudí nie je príliš zaujímavá. Symbolizuje však sebavedomie, luxus a bohatstvo. Majitelia áut v tejto farbe sa snažia robiť všetko preto, aby žili v pohodlí. finančne nezávislí.

Zelená farba

Ak ste si vybrali auto zelenej farby, vyznávate tradičné hodnoty a máte radi prírodu. Zaujímate sa o životné prostredie. Patríte do kategórie mierumilovných ľudí, ktorí majú radi pokoj. Ako šoféri ste svedomití a ohľaduplní. Svoje emócie držíte na uzde. Vašou vlastnosťou je tiež pragmatickosť. Máte radi stabilitu. Po zelenom aute väčšinou siahnu strelci.

Červená farba

Vlastníci červených áut sú extroverti, ktorí milujú dobrodružstvo. Červená vo všeobecnosti je spojená s nebezpečenstvom, rýchlosťou a vzrušením. To znamená, že za volantom riskujete viac ako ostatní. Máte tiež tendenciu k náladovosti, agresivite a impulzívnosti. Červená je spojená najmä so znameniami baran a škorpión.


Tiež by vás mohlo zaujať: Najdôveryhodnejšia farba očí: Tipnite si, ktorá to je!


Modrá farba

Majitelia modrých áut sú zvyčajne vyrovnané osobnosti. Vyznačujú sa optimizmom a trpezlivosťou. Nechýbajú im ani úprimnosť a vernosť. Neradi sa ukazujú, preto radšej splynú s davom. Za volantom majú radi pohodu. Sú tiež praktickí. Za svojimi cieľmi si idú trpezlivo a vytrvalo, preto sa im väčšinou splnia. Modrú si zvyčajne vyberú vodnári a ryby.

Hnedá farba

Nezávislosť a praktickosť sú dve hlavné vlastnosti tých, ktorí si zaobstarali hnedé auto. Vyznačujú sa i zodpovednosťou, čestnosťou a úprimnosťou. Čo sa týka medziľudských vzťahov, majú lojálnych a stálych priateľov. Sú skromní a nenároční. Hnedé autá vyhovujú narodeným v znamení býka a kozorožca.


Akej farby je vaše auto? Sedí na vás uvedená charakteristika? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom .

Zdielať na Facebooku

Diskusia (21)

 • janko 31.05.2016, 21:34

  tiez mam dobru skusenost s aaa, dobr technicky stav, ziadne stocene kilometre a ci burane. zjednali sme aj gum este, dobr obchod pre obe strany

 • Peta 15.05.2016, 16:14

  farba je irelevantna, dizajnova, esteticka zalezitost podla vkusu :) brat bral narychlo cez aaaauto.sk a da sa povedat, ze do cca mesiaca mal vsetko vybavene

 • ooo 03.08.2014, 21:58

  Blbosti, bilka je tera módna, preto väčšina nových áut je biela. O rok bude možno módna fialová - šecci budú kupovať fialovú.

 • etpozemstan 03.08.2014, 11:09

  Väčšina farieb áut na Slovensku neznačí nič... je to len pridružená skutočnosť pri kúpe ojazdeného auta. Slovák si vyberá podľa najazdených kilometrov, stavu auta a CENY ! Keby nebol problém pri prehlasovaní farieb na DI, premaľujeme si autá aj valčekom na stenu :)

 • PUK 01.08.2014, 19:49

  A čo keď mám tri autá každé inej farby, a všetky používam? O čom to svedčí?:-)

 • Seraphim 01.08.2014, 19:46

  kričí o mne napríklad to, že nie som ochotný vyhodiť 400€ a viac za doplatkovú farbu, ktorú mi beztak nejaký debko na parkovisku otrepe dverami, alebo nejaký iný debko, ktorý musí niekomu kývať, oderie z auta pri búračke.

 • hruška 01.08.2014, 17:28

  o mne to kričí to , že v inej farme to auto nemali :D

 • rebelka 01.08.2014, 15:15

  Ja mám strieborné a na mňa to sedí.

 • hanela 01.08.2014, 13:20

  Ja mám modré a som baran, čo teraz???!!! :-o

 • najkrajsia luxusna 01.08.2014, 13:12

  Ja nenam auto a ani ho nechcem. Kovova a plastova toxicka klietka

1 2 3 >

Pridať komentár