VIDEOTIP Dajte stopku poteniu: Zabojujte proti nemu týmto prírodným dezodorantom

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Používate prípravky určené proti poteniu?

prírodný dezodorant

Nadmerné potenie počas letných dní dokáže znepríjemňovať život, no potí sa každý a nie je to nič nezvyčajné. Problém nastáva, ak váš pot zapácha. To spôsobujú baktérie v podpazuší. Zbavte sa ich vďaka tomuto prírodnému dezodorantu, ktorý po istom čase používania zamedzí aj nadmernému poteniu.


Na prípravu prírodného dezodorantu potrebujeme 2 polievkové lyžice prášku na pečenie. Prášok zabíja baktérie, ide v podstate o akýsi prírodný dezodorant. Ďalej potrebujeme 2 polievkové lyžice kukuričného škrobu, ktorý má schopnosť absorbovať vlhkosť. Poslednou ingredienciou sú 3 polievkové lyžice kokosového oleja. Ten má antibakteriálne a antimykotické účinky. Pridať môžeme aj dve kvapky pepermintového či mätového esenciálneho oleja.

Kokosový olej necháme rozpustiť pri izbovej teplote a potom zmiešame so všetkými ingredienciami. Všetko prelejeme do sklenej fľaštičky a používame podľa potreby. Ideálne je používať dezodorant večer po sprchovaní, aby všetky zložky mohli pôsobiť. Malé množstvo naberieme na prsty a potrieme ním podpazušie.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (2)

  • Sabina 25.07.2017, 14:08

    Ak bojujete s nadmernym potenim toto vám isto pomoze https://www.notino.sk/driclor/solution-antiperspirant-roll-on-proti-nadmernemu-poteniu/

  • bingo 18.07.2017, 06:35

    co to zase trepete,clovek sa potit musi,je to prirodzene....To su mi zase rady!!!!

1

Pridať komentár