VIDEOTIP Dajte stopku poteniu: Zabojujte proti nemu týmto prírodným dezodorantom

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Používate prípravky určené proti poteniu?

prírodný dezodorant

Nadmerné potenie počas letných dní dokáže znepríjemňovať život, no potí sa každý a nie je to nič nezvyčajné. Problém nastáva, ak váš pot zapácha. To spôsobujú baktérie v podpazuší. Zbavte sa ich vďaka tomuto prírodnému dezodorantu, ktorý po istom čase používania zamedzí aj nadmernému poteniu.


Na prípravu prírodného dezodorantu potrebujeme 2 polievkové lyžice prášku na pečenie. Prášok zabíja baktérie, ide v podstate o akýsi prírodný dezodorant. Ďalej potrebujeme 2 polievkové lyžice kukuričného škrobu, ktorý má schopnosť absorbovať vlhkosť. Poslednou ingredienciou sú 3 polievkové lyžice kokosového oleja. Ten má antibakteriálne a antimykotické účinky. Pridať môžeme aj dve kvapky pepermintového či mätového esenciálneho oleja.

Kokosový olej necháme rozpustiť pri izbovej teplote a potom zmiešame so všetkými ingredienciami. Všetko prelejeme do sklenej fľaštičky a používame podľa potreby. Ideálne je používať dezodorant večer po sprchovaní, aby všetky zložky mohli pôsobiť. Malé množstvo naberieme na prsty a potrieme ním podpazušie.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (2)

  • Sabina 25.07.2017, 14:08

    Ak bojujete s nadmernym potenim toto vám isto pomoze https://www.notino.sk/driclor/solution-antiperspirant-roll-on-proti-nadmernemu-poteniu/

  • bingo 18.07.2017, 06:35

    co to zase trepete,clovek sa potit musi,je to prirodzene....To su mi zase rady!!!!

1

Pridať komentár