Pravdivý príbeh: Neter som prijala ako dcéru a ona mi ukradla manžela

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Keď moja o päť rokov staršia sestra Lenka doma oznámila, že odchádza do zahraničia, nikto sa tomu veľmi nedivil. Nemecky vedela perfektne a Švajčiarsko ju fascinovalo celú strednú školu. A tak sa po maturite zbalila a aj s maminými zaváraninami a prednáškou o dobrých mravoch dievčat odišla robiť aupairku. Priznám sa, že som jej spočiatku závidela, keď mi ukazovala fotky pri prvej návšteve. Mali sme však spolu dobré vzťahy. Volala domov každý týždeň a pravidelne mi od nej chodili balíky plné oblečenia, o akom sa mne ani nesnívalo.


Lenka sa už na Slovensko nevrátila. Zdokonalila si reč, našla slušnú prácu v kancelárii a neskôr aj svojho manžela. Manželstvo im síce nevydržalo, ostala však po ňom aspoň pekná spomienka, dcéra Karolínka.

Sestra ma zvykla prehovárať, či neprídem bývať za ňou. Aj keď som sa občas s touto myšlienkou pohrávala, keď som stretla Mira, vedela som, že by ma zo Slovenska neodtiahli ani párom slonov.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Môj partner žil okrem mňa s ďalšou ženou


Mira som spoznala na diskotéke. Kolegyňa sa išla vydávať, a tak sme jej pripravili malú oslavu. Cítila som sa medzi tými samými mladými kočkami už trocha divne, ale skvele som sa bavila. Zaujal ma pri bare práve Miro, ktorý tiež vyzeral, že prišiel vyvenčiť mladších súrodencov. Prihovoril sa mi. Vysvitlo, že aj on je v podniku s kolegami a zapíjajú skvelý obchod, ktorý sa im podaril. Miro ma pozval na ďalší deň na večeru. Od toho dňa sme sa stretávali pravidelne a ja som konečne cítila, že som možno našla toho pravého. Mala som tridsaťpäť rokov a všetky moje spolužiačky sa už išli pomaly rozvádzať, kým ja som nebola ani zasnúbená. Do roka sa však môj tajný sen splnil. Miro ma požiadal o ruku. Bola som šťastná. Môj budúci manžel bol fešák, galantný k ženám a ako bonus aj celkom zabezpečený. Vedela som, že mi ho viaceré kamarátky a kolegyne závidia, no on mal oči len pre mňa. Aspoň vtedy. Aj keď vlastne neviem, či nebol len dobrým hercom.

Na svadbu prišla aj sestra už s Karolínou. Mira vtedy videla naživo prvýkrát, ale hneď mi ho odobrila. Krátko po svadbe som otehotnela. Aj keď lekári hovorili skôr o zázraku. V mojom veku som už nebola žiadna mladá prvorodička, ale všetko prebehlo bez problémov. Na svet som priviedla Erika. Chlapček bol zdravý, krásny. Navyše aj mužovi sa v práci stále darilo. Myslela som si, že k šťastiu mi už nič nechýba.

Žiaľ, Lenka v tom čase vážne ochorela. Keď jej chorobu zistili, bolo už neskoro. Priveľmi dlho si nepripúšťala, že s ňou niečo nie je v poriadku. Jej smrť nás zastihla všetkých nepripravených. Ak sa vôbec na takú vec pripraviť dá.

Asi najviac trpela Karolínka. O otca prišla ešte ako malá a teraz aj o mamu. Bolo mi jej veľmi ľúto. Na čas som odišla za ňou do Švajčiarska. Vybaviť formality a pomôcť jej zaradiť sa späť do života. Bola to tiež tak trocha moja povinnosť voči sestre. Karolínku som však brala skoro ako vlastnú dcéru, ktorú som nemala.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Veriť sa nevyplatí nikomu - ani najlepšiemu kamarátovi!


Aj po mojom návrate späť na Slovensko som s ňou bola skoro v každodennom kontakte. Aj keď to už vyzeralo, že sa so stratou svojej mamy vyrovnala, nebolo to tak. Povedala mi to raz, keď sme spolu volali. „Teta Gabča, cítim sa strašne sama. S mamou som už síce nebývala, nemôžem si ale zvyknúť, že nikoho nemám.“ Slovo dalo slovo a Kaji som navrhla, či nechce ísť na čas bývať k nám. S radosťou súhlasila. „To by mi pomohlo, neboj sa, nebudem vám zavadzať.“ „Ale čo si“, zahriakla som ju, „aspoň občas zoberieš Erika do kina, stále len za počítačom vysedáva.“

Karolíne sa u nás páčilo. Ja som bola tiež spokojná. S Mirom sme boli celý deň v robote a bolo príjemné sa vracať do uprataného bytu s teplou večerou na stole. Ja som to pri svojich povinnostiach zvládala vždy len na päťdesiat percent, nech som sa akokoľvek snažila. Karolínka bola naozaj výborná kuchárka. Ani Miro s Erikom si ju nevedeli vynachváliť.

V jedno horúce augustové popoludnie som sa z roboty len tak vliekla. Erik bol odcestovaný na festivale. Miro spomínal nejaké obchodné stretnutie, ktoré sa potiahne do noci. Vedela som, že Karolínka bude chytať bronz na našom kúpalisku. Domov som sa nemala za kým ponáhľať. Prišla som do bytu. Ako som predpokladala, doma nebol nikto. Vyšla som na balkón a pomaly som zvešala pár tričiek, čo sa na ňom sušilo. Poskladala som ich a išla uložiť na miesto. To, že Karolínkina skriňa bola prázdna som si až tak neuvedomovala. Veľa vecí si aj tak so sebou nepriniesla. Keď som ale našla prázdno aj v Mirových poličkách, niečo mi nesedelo. Začala som sa prehrabávať v skriniach. Nič. Prázdne. Ani Mirove, ani Karolínine veci v byte neboli. Chýbali aj peniaze, ktoré sme si s Mirom odkladali. Keďže sme bankám nedôverovali, odkladali sme si ich poctivo do starého rádia, ktoré slúžilo na dekoráciu. V tej chvíli som už začala niečo tušiť, ale mozog nechcel všetky tieto vnemy pospájať a niečo logické vyvodiť. Pomohol mu list, ktorý bol zaseknutý v kuchyni pod mikrovlnkou. Bol to skôr len odkaz: „Je nám ľúto.“


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Manžel ma podvádza - a ja ho nedokážem opustiť


Toto bolo to posledné, čo mi tí dvaja povedali. Ďalej sa so mnou bavili len minimálne, cez telefón, aj to len Miro kvôli rozvodu. Neplánovala som to tej svini uľahčiť, ale v závere to aj tak celé ničilo len mňa. Ak by sa ma teraz s odstupom času niekto spýtal, či by som sa zachovala rovnako, poviem áno. Spravila by som to zas, neľutujem, že som sestrinu dcéru k nám zavolala bývať. A nie kvôli nej, ale kvôli mojej sestre, ktorá by pre môjho Erika urobila to isté.


Máte zaujímavý príbeh, o ktorý by ste sa chceli podeliť s čitateľmi aj vy? Pošlite ho na plnielanu@plnielanu.sk a do predmetu uvedte "Pravdivý príbeh". Možno si ho už čoskoro prečítate v našom magazíne!     

Zdielať na Facebooku

Diskusia (22)

 • jodogo 29.04.2018, 12:56

  I want to share a great testimony on this website on how great Priest Babaka help me in falling pregnant,me and my husband have been trying to have a baby for over 4years,but they where no luck so we decided to contact the family doctor and after all the test have been done,he said to us that my fallopian tube is not functioning.then one day i was in the office when a friend of mine who have the same problem with me, fall pregnant after she contacted Priest Babaka .she directed me to him and when i contacted him through his email and he did the purification on the pregnancy spell and in 2weeks time i was feeling some how and i went to meet the family doctor who told me that i am pregnant.if you know that you have a similar problem like this, or any fertility issue and you want to be pregnant you can contact Priest Babaka via Email:babaka.wolf@gmail.com

 • BEST LOVE SPELL CASTER 01.12.2017, 00:08

  LOVE SPELL TESTIMONY - DR JAMES IS THE BEST. I want the world to know a great man that is well known as DR JAMES, he has the perfect solution to relationship issues and marriage problems. The main reason why i went to DR JAMES was for solution on how i can get my husband back because in recent times i have read some testimonies on the internet which some people has written about DR JAMES and i was so pleased and i decided to seek for assistance from him on his email [olorunoduduwaspiritualtemple@gmail.com] which he did a perfect job by casting a spell on my husband which made him to come back to me and beg for forgiveness.I will not stop publishing his name on the net because of the good work he is doing. I will drop his contact for the usefulness of those that needs his help should contact him via email [olorunoduduwaspiritualtemple@outlook.com], You can contact him today and get your problem solved. [olorunoduduwaspiritualtemple@gmail.com]

 • Amabel Robeson 15.06.2016, 05:09

  My name is Amabel Robeson from USA My boyfriend and I were happy as far as I could tell and I never thought that we would break up. When his cousin died in a tragic car accident he went back to Russia for a week to be with his family. I could not go because I was in the middle of entertaining out of town clients for work. He did not seem to be upset that I could not go so I let him be. The next thing that I know, he reconnected with an old friend from high school that he had a crush on years ago and they started to have an affair! I had no clue what was going on until a month after he came back from Russia.He proceeded to see both her and I until I caught him testing her one night. I confronted him and he told me the truth about what happened. We broke up and went our separate ways. Neither of us fought for our relationship. I was angry and decided not to be upset about it and just keep it moving. Then after about a month of not speaking to him I became sad. I wanted him to tell me that he wanted to be with me and not her. I contacted Dr.Erigo for a love spell and he totally helped me! he was able to get him to miss me to where he wanted to get back together again. He had a lot of regrets and felt bad for not fighting to keep me and for cheating in general. He values our relationship so much more, now and we are together now! You can also get your lover back with the help of Dr. Erigo contact him through his email: erigospellcaster@gmail.com

 • myra watson 27.02.2016, 23:08

  Hello to the entire public. my name is MYRA from los angeles. i want to tell you all how i came across a spell caster that helped me when i was in need. it all began when i was hospitalised for chronic heart failure. everyone thought i would die. my boyfriend whom i confided in left me because of this. and he started dating another girl. i was so devastated. i contacted many spell casters whom i sent thousands of dollars to. they all let me down and wasted my time and my money. i gave up,not until i saw someone who said one DR OKOKO helped her, i decided to give him a trial, Told him i have been scammed before, he said i should not worry. i gave him the details he needed, the funds he needed to do my work too... and he helped me in 2days, those who ate my money started mailing me for a payback. i was so surprised. they refunded all my money back to me.. my heart failure stopped and my ex come back to me after he help me i became healthier and my boyfriend came back begging. i tell you, this is real. DR OKOKO is so fucking real.. contact him today on DROKOKOSPELLHOME@OUTLOOK.COM. 1)If you want your ex back. (2) if you always have bad dreams. (3)You want to be promoted in your office. (4)You want women/men to run after you. (5)If you want a child. (6)[You want to be rich. (7)You want to tie your husband/wife to be yours forever. (8)If you need financial assistance. (9)If you want to stop your Divorce. 10)Help bringing people out of prison. (11)Marriage Spells (12)Miracle Spells (13)Beauty Spells (14)PROPHECY CHARM (15)Attraction Spells THANK YOU ONCE AGAIN FOR YOUR HELP VISIT HIS WEB SITE WWW.OKOKOSPELLHOME.WEBS.COM, I LOVE YOU DR OKOKO

 • myra 25.09.2015, 10:28

  Dear friends online, my name is myra from USA, I have to give this miraculous testimony, which is so unbelievable until now. I had a problem with my Ex husband 2years ago, which lead to our break up. when he broke up with me, i was not my self again, i felt so empty inside me, my love and financial situation became worst, until a close friend of mine (Angela) told me about a spell caster who helped her in the same problem too his name is Dr okoko.So i emailed him drokokospellhome19@gmail.com, or visit his web site www.drokokospellhome.webs.com the spell caster told me my problem and i did what he asked of me, to cut the long story short. Before i knew what was happening my husband gave me a call and told me that he was coming back to me in just 2days and was so happy to have him back to me. We have two kids together and we are happy with ourselves. Thanks to Dr Okoko for saving my relationship and for also saving others own too. continue your good work, If you are interested to contact him and testify this blessings like me. If you are going through hard life and you need help in problems such as: (1)If you want your ex back. (2) if you always have bad dreams. (3)You want to be promoted in your office. (4)You want women/men to run after you. (5)If you want a child. (6)[You want to be rich. (7)You want to tie your husband/wife to be yours forever. (8)If you need financial assistance. (9)If you want to stop your Divorce. 10)Help bringing people out of prison. (11)Marriage Spells (12)Miracle Spells (13)Beauty Spells (14)PROPHECY CHARM (15)Attraction Spells (16)Evil Eye Spells. (17)Kissing Spell (18)Remove Sickness Spells. (19)ELECTION WINNING SPELLS. (20)SUCCESS IN EXAMS SPELLS. (21) Charm to get who to love you

 • Olivia 08.08.2015, 13:13

  An amazing testimony on a spell caster who brought my husband back to me.. My name is Olivia Phimzile,i live in Florida,USA,and I'm happily married to a lovely and caring husband ,with two kids.A very big problem occurred in my family seven months ago,between me and my husband .so terrible that he took the case to court for a divorce.he said that he never wanted to stay with me again,and that he didn't love me anymore.So he packed out of the house and made me and my children passed through severe pain. I tried all my possible means to get him back,after much begging,but all to no avail.and he confirmed it that he has made his decision,and he never wanted to see me again. So on one evening,as i was coming back from work,i met an old friend of mine who asked of my husband .So i explained every thing to him,so he told me that the only way i can get my husband back,is to visit a spell caster,because it has really worked for him too.So i never believed in spell,but i had no other choice,than to follow his advice. Then he gave me the email address of the spell caster whom he visited.{supremetemple@hotmail.com}. So the next morning,i sent a mail to the address he gave to me,and the spell caster assured me that i will get my husband back the next day.What an amazing statement!! I never believed,so he spoke with me,and told me everything that i need to do. Then the next morning, So surprisingly, my husband who didn't call me for the past seven {7}months,gave me a call to inform me that he was coming back.So Amazing!! So that was how he came back that same day,with lots of love and joy,and he apologized for his mistake,and for the pain he caused me and my children. Then from that day,our relationship was now stronger than how it were before,by the help of a spell caster. So, i will advice you out there to kindly visit the same email supremetemple@hotmail.com,if you are in any condition like this,or you have any problem related to "bringing your ex back. So thanks to the Dr PAPA for bringing back my husband ,and brought great joy to my family once again. {supremetemple@hotmail.com OR }visit his website on www.supremetemple.com, or call +27611734184 Thanks.

 • tracy 05.04.2015, 08:02

  To je moja svedectvo o dobrej práci človeka, ktorý pomohol meno me..My je Tracy Adams, a ja založiť v Kanade. Môj život je späť! Po 2 rokoch manželstva, môj manžel ma opustil s našimi tromi deťmi. Cítil som sa ako môj život sa chýli ku koncu, a rozpadá. Vďaka kúziel kúzelníka s názvom Dr. John, ktorý som stretol online. Na jednej verné deň, keď som prehliadania internetu som hľadal dobré kúzlo kolieska, ktoré môžu riešiť svoje problémy. Narazil som na rad svedectvo o tejto konkrétnej kúzla kolieska. Niektorí ľudia, svedčil, že on priniesol svojej bývalej milenke späť, niektorí svedčil, že on obnovuje lono, niektorí svedčil, že on môže kúzlo zastaviť rozvod, a tak ďalej. Bol tam jeden konkrétny svedectvo som videl, bolo to o žene s názvom milosť, keď svedčil o tom, ako Dr John vrátil jej bývalý milenec za menej ako 72 hodín a na konci svojej výpovedi dala Dr John e-mailovú adresu. Po prečítaní všetkých týchto, som sa rozhodol dať Dr John skúsiť. Kontaktoval som ho s jeho pomocou e-mailovej adresy a vysvetlil môj problém k nemu. Len za 2 dni môj manžel vrátil ku mne. Vyriešili sme naše problémy, a my sme ešte šťastnejší než predtým. Dr John je naozaj talentovaný a nadaný človek, a nebudem sa zastaviť vydávanie ho, pretože on je skvelý doktor ... Ak máte problém, a vy hľadáte skutočné a efektívne kúzla čarodejníka, aby tento problém vyriešiť za vás. Skúste Dr John dnes, mohol by byť odpoveď na váš problém. Tu je jeho kontakt: HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM Ďakujem ešte raz Dr John. Obráťte sa s ním pre nasledujúce: (1) Ak chcete, aby vaša ex späť. (2), ak budete mať vždy zlé sny. (3) Chcete byť podporované vo vašej kancelárii. (4), ktoré chcete ženy / muži spustiť po tebe. (5) Pokiaľ chcete dieťa. (6) [Chcete byť bohatí. (7), ktoré chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby sa tvoj navždy. (8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc. (9) Ak sa chcete zastaviť rozvodu. 10) Pomoc spája ľudí z väzenia. (11) Manželstvo Kúzla (12) Zázračné Kúzla (13) Krása Kúzla (14) PROPHECY CHARM (15) atrakcie Kúzla (16) Evil Eye kúzla. (17) Kissing Spell (18) odstráni choroby kúzla. (19) VOĽBA Víťazná kúzla. (20) ÚSPECH pri skúškach kúzla. (21) Kúzlo, aby si, kto ťa milujú. Kontakt s ním dnes na: HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM. HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM

 • TRACY 27.03.2015, 08:29

  To je moja svedectvo o dobrej práci človeka, ktorý pomohol meno me..My je Tracy Adams, a ja založiť v Kanade. Môj život je späť !!! Po 2 rokoch manželstva, môj manžel ma opustil s našimi tromi deťmi. Cítil som sa ako môj život sa chýli ku koncu, a rozpadá. Vďaka kúziel kúzelníka s názvom Dr. John, ktorý som stretol online. Na jednej verné deň, keď som prehliadania internetu som hľadal dobré kúzlo kolieska, ktoré môžu riešiť svoje problémy. Narazil som na rad svedectvo o tejto konkrétnej kúzla kolieska. Niektorí ľudia, svedčil, že on priniesol svojej bývalej milenke späť, niektorí svedčil, že on obnovuje lono, niektorí svedčil, že on môže kúzlo zastaviť rozvod, a tak ďalej. Bol tam jeden konkrétny svedectvo som videl, bolo to o žene s názvom milosť, keď svedčil o tom, ako Dr John vrátil jej bývalý milenec za menej ako 72 hodín a na konci svojej výpovedi dala Dr John e-mailovú adresu. Po prečítaní všetkých týchto, som sa rozhodol dať Dr John skúsiť. Kontaktoval som ho s jeho pomocou e-mailovej adresy a vysvetlil môj problém k nemu. Len za 2 dni môj manžel vrátil ku mne. Vyriešili sme naše problémy, a my sme ešte šťastnejší než predtým. Dr John je naozaj talentovaný a nadaný človek a ja sa ani zastaviť vydávanie ho, pretože on je skvelý doktor ... Ak máte problém, a vy hľadáte skutočné a efektívne kúzla čarodejníka, aby tento problém vyriešiť za vás. Skúste Dr John dnes, mohol by byť odpoveď na váš problém. Tu je jeho kontakt: HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM Ďakujem ešte raz Dr John. Obráťte sa s ním pre nasledujúce: (1) Ak chcete, aby vaša ex späť. (2), ak budete mať vždy zlé sny. (3) Chcete byť podporované vo vašej kancelárii. (4), ktoré chcete ženy / muži spustiť po tebe. (5) Pokiaľ chcete dieťa. (6) [Chcete byť bohatí. (7), ktoré chcete zviazať svojho manžela / manželku, aby sa tvoj navždy. (8) Ak budete potrebovať finančnú pomoc. (9) Ak sa chcete zastaviť rozvodu 10) Pomoc spája ľudí z väzenia (11) Manželstvo Kúzla (12) Zázračné Kúzla (13) Krása Kúzla (14) PROPHECY CHARM (15) atrakcie Kúzla (16) Evil Eye Kúzla (17) Kissing Spell (18) odstráni choroby Kúzla (19) VOĽBA víťazný kúzla (20) Úspech v skúšky kúzla (21) Kúzlo, aby si, kto ťa milujú. Kontakt na neho dnes na: HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM HOMEOFSOLUTIONS1@OUTLOOK.COM

 • Sophia 12.07.2014, 08:25

  Volám sa Sophia z USA, nikdy som veriť v kúzla, kým som kontaktoval tento veľký muž ducha s názvom DR IREDIA. Ja a môj manžel bol ženatý tri roky a my sme mali chlapčeka. Než sme sa vzali sme zo dňa na dva roky a milujeme sa navzájom toľko. Ale nikdy som vedel, že má pomer s jedným z mojich najbližších priateľov, a oni boli vídať asi štyri mesiace. Jedného dňa sa môj manžel prišiel domov a vzbudil zbytočnú argument, so mnou a mali sme sa pohádali tak, že hrozí, že žije v dome, ktorý sa mu nasledujúci deň a on ma opustil a dieťa sa s mojím tzv priateľa, tak v samozrejme moje úzkosti som čítal niektoré stránky na internete o tom, ako získať späť stratené manžela, potom som videl svedectvo Jessica o tom, ako DR IREDIA pomôcť jej získať späť svoje ex chlapec priateľku, tak som tiež kontaktoval DR cez E-mailová adresa poskytované Jessica a on mi povedal, že môj priateľ kúzlo na svojho manžela, ktorý ho na mňa a dieťa nechať, aby sa s ňou. Ak chcete znížiť príbeh krátky, DR IREDIA mi tiež hovoril, čo má robiť, čo som urobil a môj priateľ neznášal môjho manžela natoľko, že nikdy nechcel, aby ho znova vidieť a po troch dňoch môj manžel vrátil ku mne prosí pre moje odpustenie. Dnes som zase spokojný s mojím manželom. Sme šťastne žiť spoločne s naším dieťaťom. Ak máte nejaký problém, ako to, že ho môžete e-mailom prostredníctvom tejto adresy drirediaherbalhome@gmail.com a môžete sa spoľahnúť na neho veľkú pomoc.

 • mama 07.08.2013, 13:16

  Nech idu ti debili kam chcu ked sa im nelubi; ale s neterkou? Mal si ho ten chrapun radsej odseknut ako dietatu popliest mozog....

1 2 3 >

Pridať komentár