10 novoročných vinšov, ktoré ohúria doslova každého: Vyberte ten najlepší!

Foto: Gettyimages

Foto: Gettyimages

A máme to tu opäť. Spomienky na minuloročný ohňostroj ešte nestihli vychladnúť a už sa môžeme tešiť na nový. Niekedy máte možno aj vy pocit, že novoročné oslavy sa opakujú akosi pričasto. Každý rok si dávame rovnaké predsavzatia a známym posielame tú istú správu s novoročným prianím. Prekvapte ich tento rok novým vinšom. V našom zozname nájdete z každého rožku trošku. Zopár milých rýmovačiek, vtipných vinšovačiek, a k tomu niečo pekné, pre srdiečka krehké.

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V novom roku nech Ti zdravie slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku. Veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Želám Ti v novom roku, dobrých ľudí vždy po boku. Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom. K tomu vôňu medu, ihličia, dobrôt plný stôl, atmosféru sviatočnú, liek na každý bôľ.

Až Ťa šampusový štupeľ trafí do oka, až Ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až Ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj Ti v zadku vyprskne, bude neskoro Ti šťastie priať, tak Ti ho prajem teraz, na stokrát.

Vinšujem Vám nový rok, aby Vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa Vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.


Mohlo by vás zaujať: Prípitok na úrovni: „Štrngnite“ si s humorom či v rôznych jazykoch


Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane, počas celého roku praje…

Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý tvoj ďalší krok.

V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje človek plný pohody.

Hviezdička na nebi svieti, deň za dňom neustále letí, do ďalšieho roka je už len krok, tak Vám želáme šťastný Nový rok.

V novoročnom mojom vinši nemôže byť pozdrav inší ako: Nech sa Vám vyplní, po čom srdce túži, radosť a láska vstúpia na Váš prah. Prajem tiež, nech zdravíčko slúži, a žite krásne ako v rozprávkach.


Aké ďalšie vtipné a zaujímavé novoročné vinšíky poznáte vy? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame