Ako sa pripraviť na pohodové Vianoce? Vo všetkých predajniach Lidla nájdete túto novinku

Lidl.

Zdroj: Lidl

Popri všetkých povinnostiach si to poriadne ani neuvedomujeme, ale Vianoce sa opäť nezadržateľne blížia. Aj vy už pomaly začínate pociťovať hektiku a premýšľate nad vianočnými darčekmi? Máme pre vás zopár tipov, ako sa vyhnúť zbytočnému stresu.

Naplánujte si nákupy v predstihu

Nenechávajte si dôležité nákupy na poslednú chvíľu. Je veľká šanca, že v zhone miniete viac, ako ste zamýšľali, a na niektoré dôležité položky dokonca zabudnete. Vezmite do ruky pero a papier a už teraz si spíšte, čo chcete piecť, čo vám chýba na vianočnú výzdobu a aké menu bude chutiť členom vašej rodiny.

Potešte zmysly pohodovou atmosférou

Vianočnú pohodu vytvárajú nenápadné detaily, ktoré vnímame zrakom, čuchom, chuťou aj sluchom. Zapáľte si sviečku s arómou vanilky, škorice, borovice a pomarančov a nebráňte sa ani známym vianočným pesničkám. Do misky nasypte rozmanité cukrovinky v milých vianočných obaloch. Stačí každý deň jedna malá sladkosť a nálada je okamžite vianočnejšia.

Inšpirovať vás môže aj sladká vianočná ulička

S darčekmi je to každým rokom čoraz ťažšie. Čo podarovať tým, ktorí „nič nechcú“? Stavte na jedlé darčeky. Vyberte menej klasické pochúťky a dajte si záležať na originálnom balení. Kde k takýmto dobrotám prísť? Lidl si pre vás v každej predajni pripravil prekvapenie. Poďte sa čím skôr prejsť vianočnou uličkou a objaviť množstvo sladkých dobrôt značky Favorina v krásnych vianočných baleniach a v najobľúbenejších príchutiach.

Všetko potrebné na pohodové Vianoce plné chutí a zážitkov totiž nájdete v predajniach Lidla a takisto v jeho internetovom obchode. „Vianoce majú byť o pohode v kruhu najbližších a nie o strese. Nezáleží na tom, či hľadáte dekorácie, oblečenie, darčeky alebo potraviny na vaše dokonalé Vianoce, v Lidli máme všetko potrebné – na jednom mieste, vo vysokej kvalite a za skvelú cenu,“ povedal Matej Prochotský, obchodný riaditeľ Lidla z rezortu nákupu.

Lidl.
Zdroj: Lidl

Venujte viac času ľuďom, ktorých máte radi

Aj vy máte pocit, že vianočná hektika vás vzďaľuje od najbližších? Nemusí to tak byť, pohodové a krásne Vianoce budú práve vtedy, ak si nájdete čas na spoločné aktivity. Dlhé zimné večery priam nabádajú na hranie spoločenských hier. Pustite sa spoločne s deťmi a vnúčatami do vypekania alebo výroby handmade vianočných ozdôb. Zabudnite na dokonalosť a tip-top čistotu. Viac ako inokedy sa snažte robiť to, z čoho máte radosť. A pohoda spolu s dobrou náladou sa dostavia.

Zapisujte si malé úspechy

V zhone bývajú ľudia na seba zbytočne prísni a kladú pred seba veľké výzvy, z ktorých môžu nadobudnúť pocit sklamania. Nerobte to. Podarilo sa vám urobiť revíziu zásob v komore? Zabalili ste darčeky a tento rok ich hneď označili menovkami? Pripravili ste balíčky pre ľudí v núdzi? Tieto malé úspechy si zapisujte do diára alebo ešte lepšie – vystavte zoznam priamo na chladničku, aby ste videli, čo všetko ste zvládli.

Lidl je správnou voľbou pre tieto Vianoce

Oblečenie, dekorácie a jedinečné darčekové inšpirácie – to všetko má svoje miesto v internetovom obchode Lidl.sk. Nájdete tu 300 nepotravinových produktov a 200 potravín z celého sveta pod značkou Deluxe a Deluxe Limited Edition a viac ako 70 druhov sladkého potešenia Favorina z certifikovaného kakaa. Prezrite si aj online brožúru s vianočnými hračkami a urobte radosť najmenším. Už čoskoro sa v predajniach spustí lojalitná kampaň s výnimočným darčekom. Vianočná nálada naplno vypukne aj vo vernostnom programe Lidl Plus, ktorý v decembri okrem skvelých akciových ponúk prinesie aj adventný kalendár. Tak si užite prípravy na najkrajšie sviatky roku aj vy.

VIAC O VIANOCIACH V LIDLI

Lidl.
Zdroj: Lidl

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Lidl.

Zdroj: Plnielanu.sk/Advertoriál
Odporúčame