Pravdivý príbeh: Môj muž má dieťa s dcérinou kamarátkou!

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Pre jedného je dieťa radosť, pre iných trápenie

Na prvý pohľad bolo moje manželstvo ideálne. Dnes viem, že všetko bol len klam.


Vyrastala som s rodičmi a mladšou sestrou v rodinnom dome so záhradou. Moja sestra bola rebel, ja jej presný opak. Poslušná dcéra, ktorej najväčším snom bolo mať také šťastné manželstvo ako moji rodičia. Chcela som si nájsť  takého dobrého muža akým bol môj otec, bývať s ním v rodinnom dome a pestovať ruže. Červené, krásne, aké mala moja mama.

Za svojím snom som si aj išla. Rodina bola trocha prekvapená, keď som v devätnástich priviedla domov Andreja a sebavedome ho predstavila ako môjho budúceho manžela. Vedela som, že Andrej je chlap, po akom túžim. Urastený, vážny,  so zmyslom pre spravodlivosť. Bol o šesť rokov starší odo mňa a rodičia si ho po čase obľúbili.

S Andrejom sme boli spolu dva roky, keď sa mi narodila naša prvá dcéra Jarka. Po troch rokoch prišiel na svet Karolko. Ja som zostala s deťmi doma, Andrej začal podnikať v gastronómii. Postavili sme si malý domček a ja som naozaj začala pestovať na záhrade ruže. Boli sme šťastní. Žiaľ, po 15 rokoch musel svoj podnik predať a mne neostávalo nič iné, len si nájsť prácu. Vďaka kamarátke zo strednej školy som začala pracovať vo vydavateľskej agentúre. Bez skúseností, ale odhodlaná. Andrej si  novú prácu dlho zohnať nemohol. Zo všadiaľ po čase odišiel, nič sa mu nepáčilo. Raz darmo, bol zvyknutý byť pánom svojho času. Neskôr zobral už len akú takú brigádu a zo mňa sa pomaly, ale isto stal hlavný živiteľ rodiny. Ale nerozdelilo nás to. Práve naopak, aj keď sme mali finančné problémy, ešte nás to akoby viac zomklo. Bol to predsa môj Andrej, moja veľká láska, pri ktorej budem stáť v dobrom aj v zlom.

Aj napriek mojej zamilovanosti som si však všimla, že Andrej trávil poslednú dobu čoraz viac času mimo domu. Tvrdil, že chodí na fušky, peňazí z týchto brigád však bolo veľmi málo „Nuž čo, stavebné odvetvie asi tiež prežíva krízu.“ pomyslela som si. V tej dobe ma v robote povýšili, dcéra Jarka bola v maturitnom ročníku, chystali sme stužkovú, a tak som Andrejovu neprítomnosť  doma nemala ani čas riešiť. Ale mala som. Nebola by som v takom šoku, keď mi jedného príjemného októbrového popoludnia sucho oznámil: „Jana, budem otcom.“  Už si nepamätám, ako som zareagovala. Asi som kričala. Tento muž, ktorého som tak ľúbila, zničil všetko. Ešte v ten večer od nás odišiel. Naše deti sa s ním odmietli baviť . Najmä Jarka toto obdobie prežívala veľmi ťažko. Prestala chodiť von, bola stále smutná. Na stužkovú, na ktorú sa tak tešila, zrazu odmietla ísť. Nechápala som to. Všetko som pochopila, až keď k nám raz večer zavolala mama Jarkinej kamarátky, s ktorou tancovala moderné tance. „Dobrý večer, ako sa vám spáva, keď viete, že vás muž čaká dieťa s mojou Danielkou?“ spýtala sa ma roztrpčene. „To sa mi snáď musí snívať,“ pomyslela som si. „Veď Danielka, 24 ročná dospelá dievčina, by mi mohla byť dcérou. A čaká dieťa. S mojím mužom!“

Musím sa priznať, že to bolo pre mňa veľmi ťažké. Istú dobu som bola odporná ku všetkým svojím kolegyniam, ktoré boli mladšie ako 30 rokov. „Hnusné mrchy,“ myslela som si, keď som ich videla premávať sa po chodbe a flirtovať s naším ženatým grafikom alebo sa hlúpo smiať na vtipoch nášho riaditeľa. Tiež ženatého.  

Ale život ide ďalej.  Pozviechala som sa, aj keď na lásku už neverím. A najväčšia irónia? Keď moja dcéra nakoniec predsa len spievala spolu s ďalšími spolužiakmi hit „Stužková“, môj bývalý manžel bol na pôrodnej sále. Milé, nie?

Zdielať na Facebooku

Diskusia (13)

 • BOŽENA 17.04.2019, 05:51

  Volám sa BOŽENA, pochádzam z Banskej Bystrice, ale s manželom sa sťahujem do Škótska, chcem sa o túto dobrú správu podeliť s každým as tými, ktorí potrebujú pomoc v ich živote. Trpel som šesť rokov, môj manžel ma opustil a pokračoval v tom, že som si vzal ďalšiu ženu len preto, že ma jeho rodina nemilovala, a pretože som mu nemohla dať dieťa, plakala som sedem rokov, pretože môj manžel mi dal rozvedenú ruku. Hľadal som kúzlo, ktoré mi cloud pomohol on-line, stretnem toľko kúzelníkov, všetky zozbierané peniaze, bez toho, aby mi pomohol, ale 6. apríla 2019 som videl príspevok online dobrého kúzelníka menom Drigbinovia. Musím si vziať odvahu a skúsiť ho tak, aby som ho kontaktoval, keď som ho kontaktoval a povedal mi, že môj problém bol vyriešený, pretože som ho kontaktoval, poviem mu o mojom manželskom probléme a on mi sľúbil, že mi pomôže vrátiť sa manžela späť. Drigbinovia ma poučili a ukázali mi, čo mám robiť, tak som sa držal všetkých inštrukcií a robil to, čo ma požiadal, aby som po troch dňoch povedal, že môj manžel mi zavolá, že budem spať ten deň a ospravedlniť sa. Akonáhle mi všetko povedal, môj manžel ma zavolal na telefón a požiadal ma, aby som ho vzal späť po šiestich rokoch rozvodu. dnes zdieľam túto správu, pretože chcem, aby svet vedel a je to dobrá práca, som tiež veľmi rád, že môžem byť tehotná po mojom tehotenstve a pre tých z vás, ktorí potrebujú pomoc, svojho sprostredkovateľa, pomenujte ho, kontaktujte Drigbinovia dnes a vyriešiť váš problém tu je jeho E-mai [doctorigbinovia93@gmail.com] alebo WhatsApp ho cez +2348144480786 Sľubujem vám, že váš problém bude vyriešený

 • maria 24.01.2019, 02:06

  ako je to mozne ze vzdy otehotnie milenka a nie manzelka?

 • zuzka 24.01.2019, 02:04

  ako je to mozne ze nikdy neotehotnie manzelka ale vzdy len milenka?

 • Tibor 06.09.2017, 14:58

  A nie je to cele kravina? Odkedy maju stuzkove 24rocne dievciny? Vacsinou v tom veku maju uz po promociach..... sa zobudte

 • Nicole 27.07.2016, 10:26

  Ja si myslím,ze mal 2 vzťahy.... len ty si o tom nevedela .. ju asi poznal dlhšie a mozno mali krizu tak si nasiel teba.. clovek nikdy nevie o tom cloveku vsetko.. nevies ci bol v minulosti zenaty,alebo ci ma deti a podobne... treba sa viac spoznavat a potom zacat si spolu budovat buducnost.... na druhej strane mozno ta podvadzal s nou tak sa u nich stalo ups... nic ine im neostalo iba aby spolu ostali a teba sa vzdal a dokonca aj svojich deti? Sam nevedel co chcel. a mal sa k tomuto vsetkemu sa postavit inak.. ale keby ta miloval,nezachoval by sa takto.. chlap ked miluje je iny, a urobi vsetko pre svoju rodinu aj pre svoju zenu do ktorej je zamilovany.. tvojho chlapa by som nenazvala muž... ale iba chlapec ktory si vsetko pokaslal a utiekol od vas..... Muz je ten, ktory si vazi vsetko co ma a nikdy by kvoli ziadnej neopustil svoju zenu a neurobil by si s inou dieta ked ma svoje a miluje ich.. Bola si naivna a spoznala si ho neskoro aky v skutocnosti je..

 • amata 10.03.2016, 09:30

  Zahol raz, zahne druhýkrát...čosi si ten muž asi musí dokazovať,a to je v ňom- nejaký nezastaviteľný motor . Chvála Bohu, že ste sa zbavili takého podvodníka.Buďte rada, nebudete musieť znášať jeho starnutie a s tým idúce choroby, typu vysoký krvný tlak, demencia, prostata, a tak. Poľutujte to dievča, chudera.

 • Gabika012 16.02.2013, 07:36

  ahojte dievčatá...práve prežívam niečo podobné a poviem vám ,že je to sakra tažké...mám tri zdravé ,krásne deti (22,16,15)....prežila som krásne roky po boku úžasného muža a otca....považujem sa za silnú ,atraktívnu, šikovnú ženu a hlavne samostanú...to znamená,že manžel mal čas si budovať karieru...nemali sme na ružiach ustlané,ale prekonali sme všetky prekážky ....nemáme požičky ,deti veľké a už nám ,len život žiť...a čo sa stane?..môj muž sa zamiluje do svojej zamestnankyne,ktorá je od neho o 25rokov mladšia a čakajú spolu dieťa...dievča je vo veku môjho syna a jej rodičia vo veku mňa a môjho manžela...som nešťastná a psychicky to zle znášam...manžel nás opustil a chce si zobrať byt na hypotéku aby mali kde bývať...dievča pochádza zo 6 detí a peniažky tam veľmi nemajú...manžel rozbil všetky naše peniaze a ešte jej kupuje byt ...od nás odišiel lebo ja som sebestačná a ona nemá ani na dupačky....nikdy sa o nič doma nestaral ,len o karieru ...ani by mi nepovedal ,že je tehotná keby som to nezistila sama...cítim sa ako keby mi niekto vytrhol srdce...dievčatá raďte ako sa totálne nezložiť...som psychicky na dne a bolí to .....

 • Rhonda 26.04.2012, 21:10

  mlade baby, ktore sa nechaju zbalit o 10, 15 ci 20 rokov starsim chlapom treba lutovat... On pri nich omladne a oni pri nom zostarnu... O par rokov im nebude stacit a budu mat na krku starca... A ich mladost bude fuc ... Kazda zena ma sancu na novy zaciatok, nie vsetci chlapi su rovnaki ... A ked Vas ten Vas nechal kvoly babe o X-cať rokov mladsej ?... Dajte sa dokopy a najdite si aj Vy mladšieho :o) .. Niet nic horsie ako sediet doma a plakat do vankusa . !!

 • žienka 15.12.2011, 13:24

  Dôveruj, ale preveruj. Tým sa treba riadiť celý život. Aj po viac ako 30 tich rokoch, sa takéto veci stávajú. A tiež sa vraví, ak suka nedá, pes neskočí. Nuž čo na to iné povedať? Je to dnes ako na bežiacom páse, že sa celý svet ku.rví, s kým len môže. Neznášam a nemám rada faloš a pretvárku...tobôž nie vo vzťahoch, manželstvách. Jedno je isté, mala si to ustrážiť sama!

 • ester 10.11.2011, 15:29

  Zena prebrala muza? To stavia muza do pozicie obete! Chudak moj muz, prebrala mi ho zla, zla zena..... Zeny uvedomte sa, vasi muzi su na vine! Uz sa ich nemusite zastavat, su fuc, a to je dobre! Budte radi ze mate takeho falosneho tupca z krku.... Chce to trochu sebavedomia, mozno preto si vasi muzi nasli ine a mozno sebavedomejsie nove partnerky a preto sa im podarilo zviest vam muza! Ja mam stastne manzelstvo, moj manzel je poklad. Ale, ak sa raz rozhodne ist inou cestou s inou zenou, tak nech sa paci. Ja sa zaobidem aj bez neho! Moj muz vie ze keby ma podviedol a dosla som na to, tak by som vystrojila party s motttom 'smeti su vynesene'. Evicka a Andrejka nepodcenujte sa! Ste hodne lepsieho. Dajte to vasim ex pocitit. Nebudte zle a namosurene to im iba nahrate do kariet a povedia si 'este ze som od nej odisiel' !!! Budte sebavedome! Nezaujimajte sa o vasich ex a ked ich nahodou niekde stretnete povedzte im znudene a s usmevom 'sorry musim ist, nemam na teba cas' , sup, otocka na p...

1 2 >

Pridať komentár