Pravdivý príbeh: Odlákala som ženatého muža od rodiny a takto to dopadlo

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Môj bývalý vedel vždy očariť a dostať človeka tam, kam potreboval. Svoj dar využíval v robote pri obchodných stretnutiach, ale aj v osobnom živote, pri vytváraní priateľstiev. Keď som nastúpila k Mirovi do zamestnania, stalo sa mu to, čo mnohým iným pred ním. Svoj pracovný a súkromný život preplietol. Výsledkom bolo, že z jeho asistentky som sa stala jeho milenkou.


Osemhodinový pracovný čas vystriedali nadčasy, ukradnuté chvíle po hoteloch, alebo víkendy na služobkách. Samozrejme, jeho manželka na nás po pol roku prišla. Nasledoval rozvod a ja som sa tešila, že tento skvelý muž bude už len môj.

Ako oficiálna partnerka som si vzťah s Mirom vychutnávala naplno. Aj keď v kútiku duše som mala malú obavu, či máme budúcnosť. Ja som túžila po dieťati, Miro už mal dvoch potomkov z predošlého manželstva a k tejto téme ostával chladný. Napokon sme sa po dvoch rokoch vzali a aj napriek trinásťročnému vekovému rozdielu a Mirovmu postoju deti nemať, sa nám do roka narodila Timea. Pre mňa najšťastnejší deň v živote, pre Mira len ďalšia dcéra. Dúfal, že k dvom dcéram, ktoré mal, pribudne aspoň syn.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Aj takto môže dopadnúť vzťah so ženatým chlapom


Miro sa od narodenia k malej správal odmerane. Neprejavoval jej takú náklonnosť, ako som si predstavovala. Na moje výčitky však reagoval podráždene a že som zbytočne precitlivená. Čo sa týka darčekov, to bol pozorný a v tomto som mu nemohla nič vytknúť. Chcela som ale, aby viac prejavoval k dcére svoje city. U neho však staré známe, že dcéry sú pre svojich otcov princeznami, ktoré chránia a nadovšetko milujú, vôbec neplatilo. Timea naopak na Mirovi doslova lipla. A čím menej sa jej venoval, tým viac túžila po jeho pozornosti, nielen po jeho štedrých darčekoch. Veľakrát som jej musela vysvetľovať, že ocko ju ľúbi, len to nevie dať dobre najavo.

Do puberty mi toto vysvetlenie verila. Potom sa mi ale stalo to, čoho príčinou som bola voľakedy aj ja. Manžel sa zaplietol so svojou zamestnankyňou a výsledkom bol rozpad nášho manželstva po štrnástich rokoch a ich spoločné dieťa - syn. Chcela som náš vzťah najprv zachrániť, ale po tejto rane som nemala silu ani chuť. Na dôvažok, Miro sa od nás odsťahoval a o Timeu stratil záujem už úplne. Na sviatok jej ani len nenapísal, pokiaľ som mu v ten deň nenapísala správu, nech má aspoň toľko úcty, aby zablahoželal vlastnému dieťaťu. Darček som jej  kúpila ja, ale tvárila som sa, že to posiela otec. Neviem, či mi verila, ale vinu za to, že od nás Miro odišiel, dávala mne. Bolo to hrozné obdobie. Najradšej by som jej vykričala, že jej otec o ňu aj tak nikdy nemal záujem. Aj tak som ale vedela, že by napokon znenávidela mňa, nie Mira, s ktorým sa celý život snažila mať bližší vzťah ako so mnou.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Románik so ženatým šéfom sa mi škaredo vypomstil


Miro sa nakoniec prejavil v pravom svetle. Blížil sa dcérin venček. Súčasťou programu bolo, aby si prišli na úvod stretnutia zatancovať aj rodičia. Mira som bombardovala správami a telefonátmi celý mesiac, aby nezabudol a ako veľa to pre Timeu znamená, že s ňou pôjde. Sľúbil, že príde. Videla som na Timee, ako veľmi sa teší. Kúpili sme krásne šaty, dovolila som jej použiť môj make-up a namaľovať sa trocha výraznejšie, ako sa patrilo. V deň venčeku sa ale Miro neobjavil. Pomyslela som si, že presne toto som od neho čakala. Po hodine meškania to pochopila už aj Tima. Miro napísal len suchú správu, že je na mítingu a nepríde. Žiadne prepáč, ani že ho to mrzí. Keď som videla, aká je Timea z toho smutná, najradšej by som sa prezliekla za chlapa a išla s ňou. Miro jej pokazil celý večer, napokon ostala doma a nešli sme nikam.

Po tejto udalosti sa konečne otvorili oči aj dcére. Odmietala sa s Mirom viac stretnúť. Najprv z trucu. Dúfala, že to jej otca naštartuje k presne opačnému správaniu a začne o ňu prejavovať záujem, po ktorom tak veľmi túžila. Na Mira ale takéto ťahy neplatili a podľa toho, že sa neozýval, celá situácia mu len vyhovovala. Timea sa preto rozhodla s otcom úplne prestať komunikovať, aj keby iniciatíva vyšla od neho. Na svojho otca zatrpkla. Na druhej strane, moje vzťahy s dcérou sa naopak zlepšili. Začala si ma viacej vážiť, zdôverovať sa mi so svojimi pocitmi a celkovo mi už nedáva za vinu, že Miro od nás odišiel, za čo som paradoxne vďačná práve jemu.


Ako by ste situáciu vyriešili? Poznáte podobný príbeh aj vy? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými čitateľmi v diskusii alebo ho pošlite celý na plnielanu@plnielanu.sk.

 

Zdielať na Facebooku

Diskusia (137)

 • Eleonora Lovrenco 22.05.2019, 17:35

  Volám sa Eleonora Lovrenco a momentálne bývam na Slovensku. Chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo o tom, ako som sa vrátil k svojmu manželovi, ktorý som prisahal, že niekedy budem s kým, kým ma neopustí k inej žene bezdôvodne a ja sa snažím, aby veci fungovali pre oboch z nás, zatiaľ čo veci, ktoré sa zhoršujú a ja ho milujem tak moc a nie je nič, čo by som mohol urobiť, aby som sa s manželom vrátil dovtedy, kým sa nestretnem so svedectvom ženy menom Ana Mateovic z Austrálie na internete, ktorá hovorí o mocnom kúzelnom kúzle s názvom DR BEN. 48 hodín a ja sa rozhodnem, že to skúsim a na moje najväčšie prekvapenie to urobil aj pre mňa rovnako ako pre Stellu a mám veľa ľudí, ktorí si sťažujú na falošné kúzlo, ale ten, s ktorým som sa stretol, bol skutočným kúzelníkom, ktorý Pomôž mi vyriešiť môj problém Nemám riešenie, predstavujem mnoho z mojich najlepších priateľov, ktorí majú podobné problémy, a ich problém bol vyriešený s veľkou pomocou Dr. Som tak šťastný, že môj manžel je späť ku mne, a najviac prekvapujúce je, že naša láska je veľmi silná, každý deň je šťastie a radosť. a nie je nič podobné s mužom, ktorého milujete. Som tak šťastný, že moja láska je späť ku mne za pomoci Dr. kontakt email: goodwillspelltemple@gmail.com môžete volať / whatsapp ho cez je mobilné číslo +2348159101215

 • Eleonora Lovrenco 22.05.2019, 17:18

  Volám sa Eleonora Lovrenco a momentálne bývam vo Švédsku. Chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo o tom, ako som sa vrátil k svojmu manželovi, ktorý som prisahal, že niekedy budem s kým, kým ma neopustí k inej žene bezdôvodne a ja sa snažím, aby veci fungovali pre oboch z nás, zatiaľ čo veci, ktoré sa zhoršujú a ja ho milujem tak moc a nie je nič, čo by som mohol urobiť, aby som sa s manželom vrátil dovtedy, kým sa nestretnem so svedectvom ženy menom Ana Mateovic z Austrálie na internete, ktorá hovorí o mocnom kúzelnom kúzle s názvom DR BEN. 48 hodín a ja sa rozhodnem, že to skúsim a na moje najväčšie prekvapenie to urobil aj pre mňa rovnako ako pre Stellu a mám veľa ľudí, ktorí si sťažujú na falošné kúzlo, ale ten, s ktorým som sa stretol, bol skutočným kúzelníkom, ktorý Pomôž mi vyriešiť môj problém Nemám riešenie, predstavujem mnoho z mojich najlepších priateľov, ktorí majú podobné problémy, a ich problém bol vyriešený s veľkou pomocou Dr. Som tak šťastný, že môj manžel je späť ku mne, a najviac prekvapujúce je, že naša láska je veľmi silná, každý deň je šťastie a radosť. a nie je nič podobné s mužom, ktorého milujete. Som tak šťastný, že moja láska je späť ku mne za pomoci Dr. kontakt email: goodwillspelltemple@gmail.com môžete volať / whatsapp ho cez je mobilné číslo +2348159101215

 • ethan 22.05.2019, 12:23

  Moje meno je ethan, chcem sa podeliť o svoje úžasné svedectvo o tom, ako som sa vrátil môj manžel späť, ktorý som prisahal niekedy byť s kým, kým ma opustil inú ženu bezdôvodne a snažím sa, aby veci fungujú pre nás oboch ale veci, kde sa horšie a milujem ho toľko a nie je nič, čo by som mohol urobiť, aby môj manžel späť, kým som sa stretol svedectvo podiel ženy s názvom Stella čaj z Austrálie na internete hovorí o mocné kúzlo kúzlo, ktorý priniesol jej manžel späť do 3 dní a ja som sa rozhodol, že to skúsim a k môjmu najväčšiemu prekvapeniu to urobil aj pre mňa rovnako ako pre Stellu a mám veľa ľudí, ktorí si sťažujú na falošné kúzlo, ale ten, s ktorým som sa stretol, bol skutočným kúzlom. kto mi pomohol vyriešiť môj problém nemám riešenie, predstavujem mnoho z mojich najlepších priateľov, ktorí majú podobné problémy, a ich problém bol vyriešený s veľkou pomocou DR OGUNAMEN.who pomôcť im dostať späť svojich milencov do 3 dní. Som tak šťastný, že môj manžel je späť ku mne, a m ost prekvapujúca vec je, že naša láska je veľmi silná, každý deň je šťastie a radosť. a nie je nič podobné s mužom, ktorého milujete. Som tak šťastný, že moja láska je späť ku mne za pomoci DR OGUNAMENA, ak máte podobný problém, poradím vám, aby ste ho kontaktovali, je tu, aby vám pomohol a dal úsmev na tvári, ako to urobil so mnou a others.contact email ugbegundenger@gmail.com

 • Kate Igor 19.05.2019, 12:21

  Ďakujem vám, pane Dr Isikolo za vaše skutočné kúzla. Stretol som sa s mnohými svedectvami o čistom svedectve DR ISIKOLO, kúzelníka voodoo kúziel, ktorý vám pomôže obsadiť Kúzlo lásky, aby ste si priniesli späť váš Ex Lover .. Ja a môj priateľ sme boli oddelení na 3 mesiace a bol som naozaj nútený ťažký čas dostať sa Vrátil som ho späť, ja som tomu neveril, spočiatku, ale ako sa život zhoršil a ja som sa rozhodol vyskúšať, kontaktovaním DR ISIKOLO voodoo spellu a na moje prekvapenie urobil milostné kúzlo pre mňa a mňa a priateľa 2 roky. , Ktorý bol odsúdený na 3 mesiace, sú teraz opäť spolu a Dr Isikolo len 48 hodín, aby ho vrátil späť ku mne. teraz plánujeme dovolenku a viem, že to bude nádherné. Teraz som živým svedectvom dobrej práce DR ISIKOLO voodoo láska kúzlo, nadaný muž s veľkými silami a dobrým srdcom. Je to moje tajomstvo, ale rozhodol som sa, že sa svet pozná, pretože to môže byť pomoc každému, kto má záujem alebo čelí akýmkoľvek problémom so vzťahmi alebo manželským problémom. Email mu dnes na isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo Viber ho na +2348133261196.

 • Kate Igor 19.05.2019, 12:15

  Ďakujem vám, pane Dr Isikolo za vaše skutočné kúzla. Stretol som sa s mnohými svedectvami o čistom svedectve DR ISIKOLO, kúzelníka voodoo kúziel, ktorý vám pomôže obsadiť Kúzlo lásky, aby ste si priniesli späť váš Ex Lover .. Ja a môj priateľ sme boli oddelení na 3 mesiace a bol som naozaj nútený ťažký čas dostať sa Vrátil som ho späť, ja som tomu neveril, spočiatku, ale ako sa život zhoršil a ja som sa rozhodol vyskúšať, kontaktovaním DR ISIKOLO voodoo spellu a na moje prekvapenie urobil milostné kúzlo pre mňa a mňa a priateľa 2 roky. , Ktorý bol odsúdený na 3 mesiace, sú teraz opäť spolu a Dr Isikolo len 48 hodín, aby ho vrátil späť ku mne. teraz plánujeme dovolenku a viem, že to bude nádherné. Teraz som živým svedectvom dobrej práce DR ISIKOLO voodoo láska kúzlo, nadaný muž s veľkými silami a dobrým srdcom. Je to moje tajomstvo, ale rozhodol som sa, že sa svet pozná, pretože to môže byť pomoc každému, kto má záujem alebo čelí akýmkoľvek problémom so vzťahmi alebo manželským problémom. Email mu dnes na isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo Viber ho na +2348133261196.

 • Lorena Denis 16.05.2019, 10:32

  Viete, čo mi kolieska kúzla urobili predtým, ako som sa stretol so správnym kúzlom kúziel na kontakt? Som Lorena Denis. Mnohé z týchto takzvaných koliesok kúzla sú falošné, nevedel som, že nemajú moc, kým som nebol múdrejší vedieť, koho kontaktovať. Každému dnes poviem, že toto kúzelné kúzlo s názvom DR ISIKOLO je najlepším a najspoľahlivejším kúzlom na kúzlo, s ktorým sa môžete čo najrýchlejšie spojiť. KONTAKTUJTE TERAZ NA isikolosolutionhome@gmail.com. Keď sa so mnou manžel rozvedený, oslovil som toľko koliesok na kúzlo a ja s nimi pracujem viac ako 3 roky. Už som dala nádej na odlievanie kúziel, keď som čítal aj o DR ISIKOLO. Plačem a chcel som pomôcť, aby sa môj bývalý manžel vrátil ku mne a stretol som sa s týmto kúzelníkom a do 2 dní ma môj bývalý manžel zavolal a zariadil stretnutie. V ten deň som vyšiel von a stretol som sa s ním a požiadal nás, aby sme znovu zapálili a vrátili sa spolu. Moje priania boli zodpovedané za pomoci DR ISIKOLO, je to skutočné kúzlo. Som rád, že môžem vyhlásiť jeho prácu iným za to, že je to najvzácnejšia vec, ktorú urobili rovnako ako iní. Stretnite sa s týmto kúzlom, aby vám pomohol s niektorým z vašich problémov. Verím, že vám tiež pomôže. Ak chcete kontaktovať toto kúzlo, jeho e-mail je isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo Viber ho na +2348133261196

 • Lorena Denis 16.05.2019, 10:09

  Viete, čo mi kolieska kúzla urobili predtým, ako som sa stretol so správnym kúzlom kúziel na kontakt? Som Lorena Denis. Mnohé z týchto takzvaných koliesok kúzla sú falošné, nevedel som, že nemajú moc, kým som nebol múdrejší vedieť, koho kontaktovať. Každému dnes poviem, že toto kúzelné kúzlo s názvom DR ISIKOLO je najlepším a najspoľahlivejším kúzlom na kúzlo, s ktorým sa môžete čo najrýchlejšie spojiť. KONTAKTUJTE TERAZ NA isikolosolutionhome@gmail.com. Keď sa so mnou manžel rozvedený, oslovil som toľko koliesok na kúzlo a ja s nimi pracujem viac ako 3 roky. Už som dala nádej na odlievanie kúziel, keď som čítal aj o DR ISIKOLO. Plačem a chcel som pomôcť, aby sa môj bývalý manžel vrátil ku mne a stretol som sa s týmto kúzelníkom a do 2 dní ma môj bývalý manžel zavolal a zariadil stretnutie. V ten deň som vyšiel von a stretol som sa s ním a požiadal nás, aby sme znovu zapálili a vrátili sa spolu. Moje priania boli zodpovedané za pomoci DR ISIKOLO, je to skutočné kúzlo. Som rád, že môžem vyhlásiť jeho prácu iným za to, že je to najvzácnejšia vec, ktorú urobili rovnako ako iní. Stretnite sa s týmto kúzlom, aby vám pomohol s niektorým z vašich problémov. Verím, že vám tiež pomôže. Ak chcete kontaktovať toto kúzlo, jeho e-mail je isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo Viber ho na +2348133261196

 • Edi Gordan 13.05.2019, 17:51

  Vďaka Bohu som veril v DR ISIKOLO po prečítaní mnohých svedectiev o jeho práci a rozhodol sa ho kontaktovať. Som Edi Gordan. Píšem svoje vlastné svedectvo, o ktorom som si nemyslel, že by bolo možné. Predtým, než som sa stretol s DR ISIKOLO, cítil som, že toto všetko sú poverčivé presvedčenia a kúzlo nebolo vedecky dokázané, že je pravda, ale toto kúzlo ma donútilo veriť inak. Je to dobrý človek. Dostal som svoju ex manželku späť s pomocou tohto muža po 4 rokoch snaženia, ale žiadne prostriedky možné sa zdalo ukázať. Ak čítate nejaké svedectvo o DR ISIKOLO, je to pravda. Moja žena Sharon ma opustila viac ako 4 roky a chcela som ju mať späť a pokúsiť sa ju prosiť, aby sa vrátila ku mne, ale zaplatila mi hluché uši a urobila zo mňa hlupáka. DR ISIKOLO ma odkázal môj priateľ, ktorému tiež pomáhal na mojom pracovisku a ja som mu povedal, že je poverčivý a blázon veriť v také fetišské veci. Ale potom, čo toľko myšlienok na to, išiel som online hľadať ho a rozhodol som sa ho kontaktovať na jeho e-mail. Čoskoro mi dal svoje mobilné číslo a tiež sme sa bavili. On je najlepší. Predtým, ako jeho kúzlo fungovalo, som už mal istotu. Do 3 dní, moja bývalá žena po 4 rokoch posmechu, že je zbytočný človek, prišiel ku mne prosiť tentoraz. Nevedel som, čo tento muž urobil, ale je pre mňa veľmi dobrý. Ďakujem mu a priateľovi za to, že som ho poznal každý deň. Verím, že pomôže každému, kto k nemu príde o pomoc. Môžete ho kontaktovať na isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo VIBER ho na +2348133261196, ak chcete, aby vaša ex späť alebo chcete akékoľvek riešenie vášho problému.

 • vera 12.05.2019, 02:13

  Som veľmi hrdý a rád, že som tu, aby som sa podelil o vašu prácu DR PRINCE IDIALU. Nemôžem uveriť, že teraz je môj bývalý manžel naozaj späť ku mne na kolenách, ktoré predstavujú ruby ruže, aby ma prosili, aby som ho vzal späť a on sa cítil poľutovaniahodne a ospravedlňujem sa za to, že ma opustil a spôsobil mi bolesti po rozvode, ku ktorému došlo minulý rok. A tento celý zázrak sa stal potom, čo som si objednal urgentné 24 hodín DR PRINCE IDIALU mocné kúzlo, ktoré na mňa a môjho manžela uvrhol. Pane, dnes som najšťastnejšia žena v tomto širokom svete. DR PRINCE IDIALU, naozaj si to urobil .. Áno .. Je to zázrak a večné potešenie a veselosť pre mňa a moju rodinu dnes .. Som tak šťastný a teraz neviem, koľko vám môžem vyjadriť svoju vďačnosť a uznanie pane. A pre celý svet, kontaktujte ho, ak potrebujete neodkladnú pomoc teraz, pretože je zaručené, že vám pomôže. Pošlite mu e-mail (princeidialu@outlook.com alebo zavolajte alebo whatsaap 1 (504) 603-3666)

 • Julija 10.05.2019, 12:09

  Chcem poďakovať Dr Isikolo za veľmi mocné kúzlo, ktoré mi pomohlo priviesť svojho manžela späť ku mne, pred pár mesiacmi mám vážny problém s manželom, až do tej miery, že odišiel z domu a začal chodiť s inou ženou. Zostal so ženou, snažil som sa všetko, čo som mohol, aby ho vrátil, ale všetko moje úsilie bolo k ničomu až do dňa, keď môj priateľ prišiel do môjho domu a ja som jej povedal všetko, čo sa stalo medzi mnou a mojím manželom, potom povedala Ja som mocný kúzelník, ktorý jej pomáhal, keď bola v tom istom probléme, potom som sa skontaktovala s Dr. Isikolom a povedala mu každú myšlienku a on mi povedal, aby som sa znova nestaral o to, aby sa môj manžel ku mne vrátil potom, čo kúzlo na neho, myslel som, že to bol vtip, potom, čo dokončil casting kúzla, povedal mi, že on práve dokončil casting kúzlo, k môjmu najväčšiemu prekvapeniu v priebehu 2 dní, môj manžel sa naozaj vrátil prosiť, aby som mu odpustil, ak potrebujete jeho pomoc, môžete ho kontaktovať s jeho e-mailovou adresou isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp alebo Viber ho na +2348133261196

1 2 3 4 5 ... 14 >

Pridať komentár