Pravdivý príbeh: Odlákala som ženatého muža od rodiny a takto to dopadlo

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Môj bývalý vedel vždy očariť a dostať človeka tam, kam potreboval. Svoj dar využíval v robote pri obchodných stretnutiach, ale aj v osobnom živote, pri vytváraní priateľstiev. Keď som nastúpila k Mirovi do zamestnania, stalo sa mu to, čo mnohým iným pred ním. Svoj pracovný a súkromný život preplietol. Výsledkom bolo, že z jeho asistentky som sa stala jeho milenkou.


Osemhodinový pracovný čas vystriedali nadčasy, ukradnuté chvíle po hoteloch, alebo víkendy na služobkách. Samozrejme, jeho manželka na nás po pol roku prišla. Nasledoval rozvod a ja som sa tešila, že tento skvelý muž bude už len môj.

Ako oficiálna partnerka som si vzťah s Mirom vychutnávala naplno. Aj keď v kútiku duše som mala malú obavu, či máme budúcnosť. Ja som túžila po dieťati, Miro už mal dvoch potomkov z predošlého manželstva a k tejto téme ostával chladný. Napokon sme sa po dvoch rokoch vzali a aj napriek trinásťročnému vekovému rozdielu a Mirovmu postoju deti nemať, sa nám do roka narodila Timea. Pre mňa najšťastnejší deň v živote, pre Mira len ďalšia dcéra. Dúfal, že k dvom dcéram, ktoré mal, pribudne aspoň syn.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Aj takto môže dopadnúť vzťah so ženatým chlapom


Miro sa od narodenia k malej správal odmerane. Neprejavoval jej takú náklonnosť, ako som si predstavovala. Na moje výčitky však reagoval podráždene a že som zbytočne precitlivená. Čo sa týka darčekov, to bol pozorný a v tomto som mu nemohla nič vytknúť. Chcela som ale, aby viac prejavoval k dcére svoje city. U neho však staré známe, že dcéry sú pre svojich otcov princeznami, ktoré chránia a nadovšetko milujú, vôbec neplatilo. Timea naopak na Mirovi doslova lipla. A čím menej sa jej venoval, tým viac túžila po jeho pozornosti, nielen po jeho štedrých darčekoch. Veľakrát som jej musela vysvetľovať, že ocko ju ľúbi, len to nevie dať dobre najavo.

Do puberty mi toto vysvetlenie verila. Potom sa mi ale stalo to, čoho príčinou som bola voľakedy aj ja. Manžel sa zaplietol so svojou zamestnankyňou a výsledkom bol rozpad nášho manželstva po štrnástich rokoch a ich spoločné dieťa - syn. Chcela som náš vzťah najprv zachrániť, ale po tejto rane som nemala silu ani chuť. Na dôvažok, Miro sa od nás odsťahoval a o Timeu stratil záujem už úplne. Na sviatok jej ani len nenapísal, pokiaľ som mu v ten deň nenapísala správu, nech má aspoň toľko úcty, aby zablahoželal vlastnému dieťaťu. Darček som jej  kúpila ja, ale tvárila som sa, že to posiela otec. Neviem, či mi verila, ale vinu za to, že od nás Miro odišiel, dávala mne. Bolo to hrozné obdobie. Najradšej by som jej vykričala, že jej otec o ňu aj tak nikdy nemal záujem. Aj tak som ale vedela, že by napokon znenávidela mňa, nie Mira, s ktorým sa celý život snažila mať bližší vzťah ako so mnou.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Románik so ženatým šéfom sa mi škaredo vypomstil


Miro sa nakoniec prejavil v pravom svetle. Blížil sa dcérin venček. Súčasťou programu bolo, aby si prišli na úvod stretnutia zatancovať aj rodičia. Mira som bombardovala správami a telefonátmi celý mesiac, aby nezabudol a ako veľa to pre Timeu znamená, že s ňou pôjde. Sľúbil, že príde. Videla som na Timee, ako veľmi sa teší. Kúpili sme krásne šaty, dovolila som jej použiť môj make-up a namaľovať sa trocha výraznejšie, ako sa patrilo. V deň venčeku sa ale Miro neobjavil. Pomyslela som si, že presne toto som od neho čakala. Po hodine meškania to pochopila už aj Tima. Miro napísal len suchú správu, že je na mítingu a nepríde. Žiadne prepáč, ani že ho to mrzí. Keď som videla, aká je Timea z toho smutná, najradšej by som sa prezliekla za chlapa a išla s ňou. Miro jej pokazil celý večer, napokon ostala doma a nešli sme nikam.

Po tejto udalosti sa konečne otvorili oči aj dcére. Odmietala sa s Mirom viac stretnúť. Najprv z trucu. Dúfala, že to jej otca naštartuje k presne opačnému správaniu a začne o ňu prejavovať záujem, po ktorom tak veľmi túžila. Na Mira ale takéto ťahy neplatili a podľa toho, že sa neozýval, celá situácia mu len vyhovovala. Timea sa preto rozhodla s otcom úplne prestať komunikovať, aj keby iniciatíva vyšla od neho. Na svojho otca zatrpkla. Na druhej strane, moje vzťahy s dcérou sa naopak zlepšili. Začala si ma viacej vážiť, zdôverovať sa mi so svojimi pocitmi a celkovo mi už nedáva za vinu, že Miro od nás odišiel, za čo som paradoxne vďačná práve jemu.


Ako by ste situáciu vyriešili? Poznáte podobný príbeh aj vy? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými čitateľmi v diskusii alebo ho pošlite celý na plnielanu@plnielanu.sk.

 

Zdielať na Facebooku

Diskusia (166)

 • susan 13.08.2019, 12:10

  Potom, čo som bol vo vzťahu s Wilsonom sedem rokov, rozišiel sa so mnou, urobil som všetko pre to, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, chcel som ho späť tak moc kvôli láske, ktorú k nemu mám, prosil som ho o všetko , Sľúbil som, ale odmietol. Vysvetlil som svoj problém niekomu online a navrhla mi, aby som sa spojil s kúzelníkom, ktorý by mi mohol pomôcť vrhnúť kúzlo, aby ho priviedol späť, ale ja som typ, ktorý neverí v kúzlo, nemal som na výber, ako to vyskúšať, Mal som na mysli kúzelníka menom OGUNAMEN a poslal som mu e-mailom, a povedal mi, že nie je problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že môj bývalý sa ku mne vráti pred tromi dňami, vrhol kúzlo a prekvapivo v druhý deň, bolo okolo 16:00. Môj bývalý ma volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na výzvu a všetko, čo povedal, bolo to, že bol tak ľúto za všetko, čo sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma veľmi miluje. Bol som tak šťastný a šiel som za ním, tak sme spolu začali šťastne žiť. Odvtedy som sľúbil, že každý, koho poznám, má problém so vzťahom, pomohol by som tejto osobe tým, že ho odkážem na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s mojím vlastným problémom a ktorý sa líši od problému všetky tie falošné tam. Ktokoľvek by mohol potrebovať pomoc s kúzelníkom, jeho e-mailom: ugbegundenger@gmail.com

 • Klara Alen 12.08.2019, 10:23

  Doktor ISIKOLO JE DOSTATOČNE BOŽOM, KTORÝM POMOCÍ ĽUDOM. Volám sa Klara Alen. z Londýna. Som tu, aby som vypovedal o veľkom a mocnom kúzelníkovi menom Dr. Isikolo, že som bol tak zmätený a zdevastovaný, keď ma môj milenec opustil pre ďalšie dievča. Zúfalo som ho potreboval, pretože som ho tak veľmi miloval. Takže som sa spojil s týmto veľkým kúzelníkom o pomoc. Pomohol mi vrhnúť na neho spiatočné milostné kúzlo a len za 48 hodín sa môj priateľ z chlapca vrátil ku mne a plakal a prosil o moje odpustenie. Isikolo ho prepustil, aby vedel, ako veľmi ho milujem a chcem. A tiež otvoril oči, aby si predstavil, koľko lásky máme spolu. Keď práve teraz píšem toto svedectvo, som najšťastnejšou ženou na svete. Chcem odporučiť toto skvelé kúzlo pre každého, kto naozaj potrebuje naliehavé riešenie rozpadu lásky. Pošlite mu e-mail na: isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp him on +2348133261196.

 • Ivona Andrej 09.08.2019, 09:33

  DR ISIKOLO najlepší kúzelník online obnovuje môj prerušený vzťah a dôrazne odporúčam DR ISIKOLO každému, kto potrebuje pomoc! Môj manžel ma opustil pre inú ženu pred 3 mesiacmi a odvtedy sa môj život naplnil bolesťou, bolesťou a zlomeninami srdca, pretože bol mojou prvou láskou, s ktorou som strávil celý svoj život. Môj priateľ mi povedal, že videl nejaké svedectvá o kúzelníkovi menom DR ISIKOLO, že môže priviesť späť milenca v priebehu niekoľkých dní, smejem sa mu a povedal, že ma nezaujíma, ale kvôli láske, ktorú pre mňa mal môj priateľ, V mojom mene as veľkým prekvapením som sa poradil s veľkým kňazom, ktorý ma po dvoch dňoch zavolal po prvýkrát, keď ma po troch mesiacoch zavolal, že mi chýba a že je mi tak ľúto za všetko, čo ma prinútilo prejsť. Vrátil sa ku mne a teraz sme spolu šťastní. Stále tomu nemôžem uveriť, pretože je veľmi neuveriteľné. Ďakujem DR ISIKOLO, že ste priviedli späť môjho milenca a tiež môjho milého priateľa, ktorý sa prihováral v mojom mene, za každého, kto by mohol potrebovať pomoc tohto veľkého kňaza, tu je e-mailová adresa: isikolosolutionhome@gmail.com Môžete tiež Whatsapp / Viber ho na +2348133261196.

 • jack mark 09.08.2019, 03:21

  hello everyone here i am Jack Mrk a medical doctor from United Kingdom , i want to share a great testimony of how Dr AKIOYA herbal mixture cream saves me from shame and disgrace, my penis size was a big problem to me as the size was really so embarrassing and discouraging, a 39 year old full grown man like me having 4 inches penis and to worsen it i don't last in sex i cant even last two minutes it was really a thing of shame my wife was really tired of me because my sex life was very poor , she never enjoyed sex, i was always thinking and searching for solutions everywhere until last two months when i saw a testimony of how Dr AKIOYA herbal mixture cream have been helping people from the globe,i saw one MR KENNETH BERTNEY testifying of how Dr AKIOYA helped him enlarge his penis size so i decided to give him a try ,i visited his website link https://drakioyaherbalhome.blogspot.com/ we talked and he gave me steps to follow which i did and to my greatest surprise in less than two weeks of taking the herbal mixture cream my penis grow to 8 inches i couldn't believe my eyes and as i speak now my penis is now 10.5 inches long and i was amazed when my wife said i satisfy her so well now all thanks to Dr AKIOYA herbal mixture cream,i will forever be grateful To him i also learnt that Dr AKIOYA also have the herbal cure to problems like PENIS ENLARGEMENT ERECTILE DYSFUNCTION DIABETES type 1 and type 2 HERPES GENITAL WART LOW SPERM COUNT WEAK ERECTION BREAST ENLARGEMENT PROSTRATE CANCER HIV/AIDS SPELL OF ALL KINDS LIKE EX BACK,CANCEL DIVORCE,BREAK UP SPELL ,PREGNANCY SPELL,PROMOTION SPELL,JOB SPELL ALS HPV 123 PILE ASTHMA HEART FAILURE PREMATURE EJACULATION HEPATITIS A,B,C AND MANY MORE so if you you are suffering from any of this problems please do not hesitate to contact him now email drakioya17spellhome@gmail.com website http://drakioyaherbalcenter.home.blog https://drakioyaherbalhome.blogspot.com/ you can call him or Whatsapp Dr AKIOYA via whatsapp +2348105257464 thanks

 • beauty 30.07.2019, 09:41

  Som tak nadšený, že moje rozbité manželstvo bolo obnovené. „Nedávno sme vymysleli, aj keď to bolo ťažké. Už je to viac ako mesiac a všetko sa zdá, akoby sa vrátilo k normálu. Začal so mnou zaobchádzať lepšie a pre nás oboch to bol liečivý proces. Nočná mora, ktorá trvala takmer 2 roky, než sme sa rozišli, je konečne skončená. Je to ako by sme sa znova zamilovali! Obaja sme za sebou položili minulosť a snažíme sa pohnúť vpred - a prvýkrát po dlhej dobe vyzerá budúcnosť oveľa jasnejšie. Slovami neviem vyjadriť vďačnosť, že som Dr. OGUNAMEN! Je to, akoby sme konečne znovu objavili tie veci o sebe, vďaka ktorým sme sa na prvom mieste zamilovali. Všetky obavy a stres jednoducho zmizli. Ďakujem doktorovi OGUNAMENOVI za zachránenie môjho rozbitého manželstva a privedenie môjho manžela späť ku mne! “Ja a môj manžel sme spolu šťastne žili .. Ďakujem Dr. OGUNAMENOVI. Ak máte akýkoľvek problém, kontaktujte nás, prosím, Dr.OGUNAMEN a garantujem vám, že vám pomôže. Pošlite mu e-mail na adresu: {ugbegundenger@gmail.com}

 • sally 29.07.2019, 12:54

  Ahoj volám sa Sally moje financie sa rozišli so mnou posledných 5 mesiacov som bol tak smutný, že som sa úplne zmenil, nejedol som a nikoho som nehovoril, veľa som plakal, bol som tak depresívny a zdôrazňoval som, že som bol vystrašený, že skončím v nemocnici kvôli všetkému stresu a depresii, až jedného dňa budem hľadať online rady, ako získať tipy na lásku, pretože ma milujem a starám sa o neho hlboko a chcem len, aby sme boli opäť spolu ako pár a Chcem, aby sme vydržali naveky, potom som našiel mocného kúzla Kouzlo menom OGUNAMEN, že vyriešil toľko problémov vo vzťahu, potom mi doktor OGUNAMEN povedal, že sa ku mne vráti do 24 hodín po tom, čo na neho vrhne kúzlo, nikdy tomu neverím, kým ma moje financie nezavolajú po telefóne a povedal mi, že chce, aby sme sa vrátili a žili šťastne spolu spolu naveky. Som teraz tak šťastný, že mi doktor OGUNAMEN pomohol priviesť späť moje financie. Ďakujem doktorovi OGUNAMENOVI za to, že vám tiež môže pomôcť, ak potrebujete pomoc. Pošlite mu e-mail na adresu {ugbegundenger@gmail.com}

 • Vanessa Alen 29.07.2019, 12:22

  Môj bývalý priateľ skončil náš vzťah pred 6 mesiacmi potom, čo som ho obvinil, že videl inú ženu a urazil ho. Chcem ho späť vo svojom živote, ale odmietol so mnou mať akýkoľvek kontakt. Zmenil svoj riadok, blokoval mi posielanie e-mailov a Facebooku. Bol som tak zmätený a neviem, čo mám robiť. Takže siaham po internete o pomoc a videl som svedectvá o tom, ako im tento mocný kúzelník pomáha získať späť svoje ex. Tak som sa spojil s kúzelníkom, ktorý sa volá DR ISIKOLO, a vysvetlil mu môj problém a obsadil pre mňa kúzlo a ubezpečil ma o 2 dňoch, že sa môj ex vráti ku mne, a na moje najväčšie prekvapenie Druhý deň môj ex prišiel klepaním pri mojich dverách a požiadaj ma, aby som mu odpustil. Som tak šťastný, že moja láska je opäť späť. Ešte raz ďakujem DR ISIKOLO, ste skutočne nezištní a nadaní. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. Je to jediná odpoveď na vaše problémy. Môže mu byť veľmi nápomocný a neprestanem zverejňovať jeho meno za dobrú prácu, ktorú pre mňa urobil, a ľudia o ňom stále hovoria na internete. jeho priamy kontakt je isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp ho na +2348133261196

 • HELLE 24.07.2019, 12:24

  Vrátil som sa späť so svojím bývalým priateľom s pomocou Dr.OGUNAMENA, najlepšieho kúzelníka online, a dôrazne odporúčam Dr.OGUNAMEN každému, kto potrebuje pomoc! rozchod so mnou, boli sme spolu 3 roky, nedávno som zistil, že môj priateľ mal vzťah s inou priateľkou, keď som ho konfrontoval, viedlo to k hádkam a nakoniec sa so mnou rozišiel, skúšal som všetko, čo som mohol ho späť, ale všetko bez úspechu, až kým som nevidel príspevok vo fóre o vzťahu s kúzelníkom, ktorý pomáha ľuďom získať späť stratenú lásku prostredníctvom kúzla Láska, najprv som o tom pochyboval, ale rozhodol som sa to skúsiť, keď som kontaktoval toto kúzlo prostredníctvom svojho e-mailu a on mi povedal, čo mám robiť a urobil som to. Potom pre mňa urobil kúzlo Lásky. O 28 hodín neskôr ma môj priateľ naozaj zavolal a povedal mi, že mi veľmi chýba, tak úžasný !! Takto sa vrátil toho istého dňa s množstvom lásky a radosti a ospravedlnil sa za svoju chybu a za bolesť, ktorú mi spôsobil. Od toho dňa bol náš vzťah teraz silnejší ako predtým. Všetko vďaka DR.OGUNAMEN. je tak silný a rozhodol som sa podeliť sa o svoj príbeh na internete, že Dr.OGUNAMEN skutočný a silný kúzelník, ktorý sa vždy budem modliť, aby žil dlho, aby pomohol svojim deťom v čase problémov, ak ste tu a potrebujete svoje Ex späť alebo sa váš manžel presťahoval do inej ženy, už plakať, už kontaktujte tohto mocného kúzla. Tu je jeho kontakt: Pošlite mu e-mail na adresu: ugbegundenger@gmail.com

 • Luis Andre 21.07.2019, 16:14

  LOTTO, lotéria, jackpot. Dobrý deň, všetci moji diváci! Som veľmi rád, že môžem zdieľať tieto skvelé svedectvá. Najlepšia vec, čo sa kedy v mojom živote udiala, je to, ako som vyhral v lotérii eurový mega jackpot. Som muž, ktorý verí, že jedného dňa vyhrám lotériu. konečne, moje sny prišli, keď som email DR ISIKOLO. a povedal mu, že potrebujem čísla lotérie. Strávil som na lístku toľko peňazí, aby som sa uistil, že vyhrám. Ale nikdy som nevedel, že výhra je taká ľahká až do dňa, keď som sa stretla s kúzelníkom online, o ktorom veľa ľudí hovorilo, že je veľmi skvelý v odlievaní kúzla, takže som sa rozhodol to skúsiť. Obrátil som sa na tohto veľkého doktora a urobil kúzlo a on mi dal víťazné lotériové čísla. Ale verte mi, keď boli remízy, že som bol medzi víťazmi. Vyhral som 300 000 eur. DR ISIKOLO naozaj ste najlepší, s týmito skvelými Dr môžete vyhrať milióny peňazí prostredníctvom lotérie. Som veľmi rád, že teraz môžem stretnúť tohto veľkého muža, budem vám navždy vďačný dr. Email mu pre svoje vlastné víťazné lotérie čísla cez isikolosolutionhome@gmail.com alebo Whatsapp ho na +2348133261196 Pozdravy

 • Antonia Filip 20.07.2019, 14:07

  môže mi niekto pomôcť, pretože môj milenec ma opustil a ja potrebujem pomôcť, aby ho okamžite späť

1 2 3 4 5 ... 17 >

Pridať komentár