Hľadáte to správne predsavzatie? Inšpirujte sa týmito celebritami!

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Michael Douglas, Sandra Bullock a Mariah Carey

Hľadáte si novoročné predsavzatia a chcete niekoho, kto vás v ich dodržiavaní podporí? Čo tak si pomôcť celebritami, ktoré by vás v niektorých oblastiach mohli inšpirovať?


Snaha o chudnutie, nájdenie lásky či túžba po pracovných úspechoch – to všetko prežívajú známe tváre rovnako ako my. Ak hľadáte niekoho, kto vám môže byť v určitej oblasti inšpiráciou, určite nájdete svojho favorita aj medzi známymi tvárami...

Michael Douglas

„Prekonám zákerné ochorenie“

Váš vzor: Michael Douglas

Ešte pred rokom Michaela Douglasa (67) mnoho ľudí pochovávalo. Pohľad na jeho prepadnutú tvár a vychudnuté telo veľkú časť verejnosti presviedčalo o tom, že to s jeho zdravím nevyzerá najlepšie. Nakoniec sa mu však podarilo nad rakovinou hrdla zvíťaziť.  "Nádor je preč. Musím síce každý mesiac chodiť na kontroly, myslím však, že som rakovinu porazil," povedal hrdo 66-ročný herec v minulý január.

Sandra Bullock

„Zvládnem rozvod na úrovni.“

Váš vzor: Sandra Bullock

Len málokto by si myslel, že rozvod s neverníkom Jesse Jamesom zvládne Sandra (47) na úrovni a bez veľkých scén. V marci tohto roku dokonca herečka prezradila, že práve rozvod jej pomohol rozvinúť svoju osobnosť. „Spravil zo mňa lepšiu osobu. Som trpezlivejšia a ochotnejšia,“ prezradila brunetka a dodala, že je hrdá na to, kým v súčasnosti je.


Mohlo by vás tiež zaujať: Celebrity po štyridsiatke: Odkukajte ich triky na skvelú formu!


Liam Neeson

„Príjmem starnutie ako fakt.“

Váš vzor: Liam Neeson

Všetci starneme aj keď niekedy nie je jednoduché novú situáciu prijať. Herec Liam Neeson (59) prezradil, že kvôli veku začína mať okrem iného problémy so sluchom a niektoré vetičky mu musia našepkávať cez zariadenie v uchu. O téme starnutia si pritom zažartoval už dávnejšie – vraj cíti viacero zmien vo svojom živote:  Od tých najmenších vecí, ako že sa ráno prebudíte a pýtate sa  sami seba: ´Kam som dal svoje okuliare? Á, tu sú, na mojej hlave.´"

Betty White

„Tento rok spravím niečo bláznivé.“

Váš vzor: Betty White

Takmer deväťdesiatnička, ktorá sa opäť dostala do povedomia aj vďaka filmu Návrh so Sandrou Bullock. Pred rokom ju agentúra Associated Press vyhlásila za zabávača roku. Nemá problém urobiť si zo seba srandu aj v pokročilom veku a pred pár dňami práve ona robila intro pred pondelkovým futbalovým finále na športovej stanici ESPN. „Dosiahnutie päťdesiatky môže byť začiatkom skvelej novej časti vášho života," povedala Betty White. "To neznamená, že ste starí. Myslím, že máte taký vek, aký si spravíte, len sa pozrite na mňa!"


Mohlo by vás tiež zaujať: Čudné záľuby celebrít: Špicľovanie, písacie stroje a chrobáky!
Meg Ryan

,,Nájdem lásku svojho života.“

Váš vzor: Meg Ryan

Čerstvá päťdesiatnička Meg Ryan vyšla so svojím priateľom Johnom Mellencampom na svetlo sveta pred necelým rokom a stále im to funguje. Napriek tomu, že párik je na slová skúpy, na fotografiách obaja žiaria šťastím. Nuž, láska prichádza v každom veku.

Mariah Carey

„Zamakám na svojom tele.“

Váš vzor: Mariah Carey

Speváčka (41) napriek svojim miliónom na konte už pár rokov pôsobila pomerne korpulentným dojmom. Nakoniec jej nečakane pomohlo tehotenstvo a pôrod. Práve v tomto, pre postavy matiek kritickom popôrodnom, období sa jej podarilo dostať do skvelej formy. Prirodzene sa to nezaobišlo bez diéty a cvičenia. „Zmysel celého chudnutia nie je v tom: ,Aha, pozrite na mňa, koľko som schudla, som skvelá.´ Je to v prvom rade o zdraví,“ vysvetľuje Mariah.

 

Zdielať na Facebooku

Diskusia (0)

Žiadne komentáre


Pridať komentár