Za šediny sa svetové hviezdy nehanbia: Komu pristanú najviac?

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Farbíte si vlasy?

George Clooney

Šediny vo vlasoch mnohé dámy (ale aj páni) považujú za nevítanú návštevu. Hollywoodske hviezdy si však so striebornými prameňmi starosti nerobia. Viaceré z nich si dokonca zo sivých vlasov spravili svoje poznávacie znamenie. Ak teda práve rozmýšľate nad farbením, zamyslite sa ešte raz. Možno vám prirodzená farba bude svedčať viac, ako umelé odtiene.


Helen Mirren

Helen Mirren (69) napriek svojmu veku dokazuje, že vynikajúce role a prestížne ceny nie sú určené len mladším herečkám. Sivá hriva k nej patrí a rozhodne jej roky nepridáva.


 Mohlo by vás zaujať: Šediny na našej hlave: Čo sa za nimi skrýva?
Pierce Brosnan

Aj James Bond alebo Pierce Brosnan (61) je iba človek. A ako takému sa mu nevyhýba šedivenie. Pierce ho však prijíma s gráciou a zachováva si napriek nemu mladícky švih. Iskra v očiach je totiž často dôležitejšia ako farba vlasov.

   
Glenn Close

Glenn Close (67) sa šedín zjavne nebojí. Ťahá jej na sedemdesiatku, ale svetlú hrivu nosí už roky. Celkom sa jej hodí, čo poviete?


 Mohlo by vás zaujať: Krásny účes aj vo vyššom veku: Pridá vám novú iskru a šmrnc
Richard Gere

Richard Gere má vo svojich 65 rokoch na šediny právo, faktom však je, že sa nimi pýšil podstatne skôr. A aj im vďačí za zaujímavé filmové role – dodávajú mu totiž určité „je ne sais quoi“.

   
Meryl Streep

V bežnom živote síce zostáva Meryl Streep (65) verná blond odtieňu, vo filme Diabol nosí Pradu sa ukázala v platinovej sivej a vyzerala vynikajúco. Škoda, že túto farbu nosila len pred kamerou.


 Mohlo by vás zaujať: Domáce masky pre každý typ vlasov: Nájdite medzi nimi vhodnú práve pre vás
George Clooney

Kariéru mu naštartoval pred rokmi seriál  Pohotovosť – a už v ňom mal George Clooney (53) šedivé vlasy. Napriek tomu sa stal svetovým sexsymbolom. Táto farba jednoducho patrí k nemu a inak si ho ani nevieme predstaviť.

   
Jamie Lee Curtis

Kedysi známa najmä vďaka svojej božskej postave, Jamie Lee Curtis (56) nemá problém priznať pár rokov navyše a svoj účes občerstvila šedivým melírom. Získala vďaka nemu imidž rozhľadenej intelektuálky.


 Mohlo by vás zaujať: Ušetrite na kaderníčke: Nafarbiť vlasy a zakryť šediny zvládnete aj doma
Robert De Niro

Raz darmo, ani mafiáni neuniknú času. Kedysi tmavovlasý Robert De Niro (71) tiež podľahol a k šedinám sa postavil stoicky. Keď už ich raz má, nikto mu ich nevezme.

   
Diane Keaton

Diane Keaton (69) o rok oslávi sedemdesiatku a azda aj preto sa rozhodla svoj vek neskrývať. Blond odtiene vymenila za prirodzené šediny a tak má o jednu starosť menej. Farbenie prenecháva mladším kolegyniam.


Snažíte sa bojovať so šedinami? Aké spôsoby na to používate? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom .

Zdielať na Facebooku

Diskusia (6)

 • dasa 17.01.2015, 16:00

  Brosnanovi to nejde ostatni su ok

 • maria 16.01.2015, 22:43

  evelina, na to som zabudla. Aj mňa "baví", keď herečky, či už odfarbené alebo šedivé "skáču" z role do role. Vždy mám chuť sa ich opýtať, či si pri tom skákaní obúvajú gumáky. Raz som sa na to opýtala p. Studenkovej, neodpovedala.

 • evelina 16.01.2015, 22:17

  nepáči sa mi, keď si muži farbia šedivé vlasy na tmavo čierno a bradu a prípadne fúzy majú šedivé... starnúť sa má s noblesou .... tiež sa mi nepáči, keď si niekto zamení domové role za filmové...filmové sú totiž roly...

 • maria 16.01.2015, 19:40

  Áno Pepe, šediny sú nepekné, no možno na vašej hlave. A uvedená vodička? Zaručuje skvelý výsledok. Buď vyzeráte ako foxteriér alobo ako bobteil.

 • pepe 16.01.2015, 14:31

  šediny sú nepekné a každého zostarnú... sa čudujem, že proti nim nebojujú také celebrity, a pritom je to také jednoduché... existuje taká vodička ktorú si raz za týždeň vmasíruješ do pokožky hlavy a vlas naberie pôvodnú farbu !!

 • evelin 16.01.2015, 13:49

  .. hmm, len nechapem, preco ste blond odtiene zaradili medzi sediny...

1

Pridať komentár