Na internete nájdete naozaj všetko: Tri stránky, ktoré vás prekvapia aj potešia

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Zvyknete nakupovať darčeky cez internet?

Táto stránka je moja obľúbená!

Vianoce i Valentín sú síce za nami, ale nápad na originálny darček pre manžela, priateľku, deti, kolegu, či úradníčku, od ktorej potrebujete pomôcť s vyplnením daňového priznania, nie je nikdy na zahodenie. Preto sme za vás prekutrali internet a ponúkame vám do pozornosti tri stránky, na ktorých môžete za pár drobných kúpiť netradičné, štýlové, chutné a milé veci. Peňaženky na štart!


Bio vo vašej kuchyni

“Nedávno som rozmýšľala, čo kúpiť na narodeniny kamarátke s alergiou na čokoládu. Stará dobrá bonboniéra, ktorá ma vždy zachráni, neprichádzala do úvahy a keďže kamarátka ani nepije, nič nezbiera a trafiť sa do jej módneho vkusu je dosť ťažké, bola som v koncoch. Úplne náhodou som však natrafila na internetový obchod, ktorý ponúka doručovanie čerstvej biozeleniny v debničkách, hovorí nadšene o svojom prvom nákupe na stránke Bioprevas.sk manažérka a zároveň vyznávačka zdravého životného štýlu Kamila (43). Potom, ako svojej kamarátke nechala ako darček poslať debničku domácej zeleniny a ovocia, stala sa aj sama pravidelnou odberateľkou.

Zdá sa vám takýto darček trochu čudný? Kamile nie. „Čo môže byť lepšie, ako chutná, voňavá a zdravá zeleninka o ktorej viete, že bola dopestovaná s láskou a nedozrievala niekde pod umelým osvetlením obchodného reťazca?“ pýta sa a pravdou je, že tomuto spôsobu nakupovania zeleniny, ovocia, mäsa, mlieka, vajec či chleba už prišli na chuť tisíce ľudí, ktorým záleží na tom, čo jedia. U nás sa predaj čerstvých farmárskych produktov cez internet síce iba rozbieha ale u našich západných susedov je už celkom bežný.  A okrem toho, že robí  radosť tím, ktorí si na čerstvých dobrotách pochutia, podporuje aj rozvoj ekologického hospodárstva a malých farmárov, ktorí svoju prácu robia poctivo a so srdcom.


Tiež by vás mohlo zaujať: First moment verzus last minute: Zistite, čo je pre vás výhodnejšie


Na mieru šité odevy pre psíkov aj štýlová bižutéria

Ak sú vášmu srdcu blízke originálne dizajnové kúsky alebo jednoducho chcete niekoho potešiť naozaj unikátnym darčekom, určite by ste mali navštíviť internetové „trhovisko“ ako je SAShE.sk. Na ňom svoje výtvory prezentuje a predáva takmer 5000 šikovných ľudí. Nájdete tu krásne a najmä neokukané vecičky do výmyslu sveta -  pestrofarebné šperky, ručne zdobené kabelky, dekorácie do bytu, nábytok, obrazy, fotografie, či materiál na výrobu vlastných vecičiek. Skvelé je, že čokoľvek tu kúpite, je originálom a môžete si byť istí, že ten, koho darčekom potešíte, určite neuvidí rovnakú vec v zľave v supermarkete. A navyše sa pri nakupovaní aj zabavíte. Môžete sa totiž sám zapojiť do vytvárania stránky pomocou zostavovania vlastných kolekcií vecičiek, ktoré sa podľa vás k sebe hodia alebo sa vám jednoducho páčia a tie potom prezentovať ostatným návštevníkom.

Ak sa vaša kolekcia bude páčiť alebo inšpiruje k nákupu, získavate na svoje konto body, ktorých množstvo je vyjadrením vašej úspešnosti na stránke. Je to vlastne niečo ako zábavná počítačová hra spojená s nakupovaním. Podľahla jej aj učiteľka v materskej škole Ľubica (38): Na SAShE som po prvýkrát zablúdila, keď som zháňala niečo pekné pre kolegyňu, ktorá odchádzala do dôchodku. Najprv som chcela v obchode  kúpiť darčekový kôš, ale keď som objavila tento svet plný nádherných ručne robených vecí, čokoľvek iné mi už pripadalo strašne nudné a bez nápadu. Nakoniec som vybrala ručne zdobenú čajovú sadu, ktorá sa vraj stala najobdivovanejším kúskom jej kuchyne. Odvtedy ubehlo pár mesiacov a ja sa musím priznať, že som na tejto stránke zavesená takmer denne. Takže upozorňujem všetky čitateľky – prehrabávanie sa v pokladoch na SAShE je prudko návykové!“  


Tiež by vás mohlo zaujať: Pozor na tieto marketingové triky: Pripravia vás o desiatky eur!


Originálne tričko vo fľaši od kompótu - a prečo nie?

Tričko v zaváraninovej fľaši? Ideálny darček pre vášho teenagera! Aspoň tak to vidí Jana, matka 16-ročného pubertiaka: Vybrať niečo môjmu synovi je hotové peklo. Nič sa mu nepáči a všetko je podľa neho trápne. Ale tričko v kompótovej fľaši ma katapultovalo z nudnej  na „cool“ mamu“, spomína so smiechom na posledné meniny svojho podareného synáčika. Ak si aj vy lámete hlavu nad tým, čo kúpiť pubertálnym deťom, bláznivej kamarátke alebo šéfovi so zmyslom pre recesiu, inšpirujte sa napríklad na stránke kompot.sk. Okrem originálnych tričiek s nápismi oznamujúcimi vašu krvnú skupinu, obľúbené obedové menu (Vepřo, knedlo, zelo, pivo) či vek (Stará korčuľa), ktoré vám v súlade s názvom stránky samozrejme zabalia do zaváraninovej fľaše, tu nájdete aj ďalšie vtipné a maximálne nepraktické darčeky. Príjemnú zábavu!

Zdielať na Facebooku

Diskusia (3)

  • maria 01.04.2019, 03:46

    mna zase mimoriadne potesila stranka adrop-u s milionom zazitkov a vyskusalis me si s nimi skok z mosta a bolo to megaaa

  • Ziwa 04.11.2016, 11:55

    Prekvapivo štýlový eshop s trendovou a hlavne kvalitnou elektronikou: orava.eu

  • Majdalenka 01.10.2016, 15:05

    Mňa ako stránka potešil internetový eshop sconto.sk kde si vyberiem čo potrebujem a oni mi to privezú priamo domov ;)

1

Pridať komentár