FOTORECEPT Barbecue kuracie mäso a zelenina: Hodí sa aj pri diéte

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Máte radi kuracinu?

Grilované kuracie mäsko so zeleninou a chutnou barbecue omáčkou ulahodí aj vám

Obdobie grilovačiek je v plnom prúde, preto vám ponúkame jednoduchú a rýchlu inšpiráciu na grilované kuracie mäsko so zeleninou a chutnou barbecue omáčkou. Stačí ak do alobalu zabalíte mäso a vašu obľúbenú zeleninu, hodíte na gril a máte postarané. Navyše, pokiaľ vás prekvapí zlé počasie práve v deň, keď ste si s priateľmi naplánovali grilovačku na záhrade, mäso môžete namiesto grilu vložiť do rúry, a tak o nič neprídete.


Potrebujeme:
(na 4 porcie)

 • 4 ks kuracích pŕs
 • 2 ks kukurice
 • 1 ks cukety
 • 2 ks červenej papriky
 • 1 ks žltej papriky
 • ½ šálky barbecue omáčky
 • extra panenský olivový olej
 • grilovacie korenie na zeleninu
 • soľ, korenie

Postup:

Mäso si naklepeme, osolíme a okoreníme.

Mohlo by vás zaujať: Kuracie minútky prídu počas týždňa vhod: Na stole ich máte za pár minút
Papriku si nakrájame na pásiky, cuketu na koliečka.
   
Odstrihneme si dostatočné množstvo alobalu a dáme naň mäso, ktoré potrieme barbecue omáčkou a rovnomerne rozmiestnime po okrajoch mäsa zeleninu, ktorú ochutíme grilovacím korením a celé to pokvapkáme olivovým olejom.

Mohlo by vás zaujať: FOTORECEPT Výborné kuracie placky: Blesková príprava a skvelá chuť si získa aj vás
Mäso so zeleninou zabalíme. Kukuricu si nakrájame na menšie časti a osolíme. Tú do alobalu netreba dávať.
   
Grilujeme cca 20-25 minút.

Ako si kuracinu na grile pripravujete vy? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (1)

 • Bruno 29.08.2016, 17:08

  Dobrý deň pre vás Mám francúzsku štátnu vylučovaný vo finančnej inštitúcii v spolupráci s medzinárodným bankovým financovania BNP Paribas. Dnes vidíme, že počítačová kriminalita je naozaj veľmi rozšírená. A musí byť schopný to, naše združenie reagoval dokončiť a vytvorenie nových podnikateľských úverov? ktoré vám pomôžu, aby vaše rôzne pôžičky bez akýchkoľvek ťažkostí. Sedíme vo Francúzsku znížiť mieru podvodov na svete. Potreby financovania pre váš domov, vaše podnikanie, kúpiť auto, kúpiť motocykel, vytvárať svoje vlastné podnikanie, alebo pre akékoľvek pochybnosti osobné potreby. Máme kapitál použiť v krátkodobom i dlhodobom horizonte od roku 2000 € 2.000.000 akákoľvek vážna osoba chce úver úver. Záujem o 2-3% ročne v závislosti na výške úveru, pretože porušuje osobitný zákon o nosení. Môžete zaplatiť až 20 až 190 mesiacov v závislosti na výške pripravený. Bojíš sa, nie sú oprávnené kvôli osobným okolnostiam. Je možné ešte dnes! Všetko je vykonané legálne a poctivo. Neváhajte nás kontaktovať, nebude vám obligátne k ničomu, a je zaručená čo najväčším utajením a schválenie. Pre záujem o tento reklamný kontaktujte nás na adrese: (brunotchin1@gmail.com~~HEAD=pobj). Naša práca a vaša spokojnosť sa vzťahuje poistenie a rýchle a plné kompenzácie nášho poistenie a našej záruky. - Kontaktujte nás - my jednoducho e-mail: brunotchin1@gmail.com Ďakujem za pochopenie.

1

Pridať komentár