Pravdivý príbeh: Rozvod s manželkou sa mi vrátil, druhá žena odo mňa škaredo ušla

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Manželku som spoznal náhodou na kamarátovej oslave. Päť rokov sme spolu chodili, desať rokov sme boli manželmi a z toho sedem sme sa snažili o dieťa. Nešlo nám to, a čím viac sme sa snažili, tým sme boli unavenejší, podráždenejší a bezradnejší.


Ja už by som sa na všetko vykašľal, vedel som si predstaviť život aj bez detí. Pre ženu to ale bolo niečo, na čom stavala šťastné manželstvo a domov. Domov bol pre mňa miestom, kam sa človek teší, kde ho niekto čaká. Mňa čakala síce manželka, ale žiaľ, tešil som sa na ňu čoraz menej. Nesnažil som sa vzťah zachrániť, čo mi ku cti veľmi neslúži. Miesto toho som hľadal a našiel útechu u inej ženy.

Stanka nemala skoro nikdy zlú náladu, nemračila sa na mňa, ale tešila sa vždy, keď som s ňou bol. Nechcela odo mna dieťa, nenútila ma robiť veci, na ktoré som už nemal energiu. Bola ako jarné slnko, ktoré vám do žíl vleje novú, čistú energiu.

Vzťahu so Stankou som sa celý oddal. Následky nenechali na seba dlho čakať. Manželka mi na pomer došla a mne sa uľavilo. Čakal som, že sa žena bude chcieť so mnou rozviesť. Priznávam, nemal som silu urobiť tento krok ako prvý.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Pri rozvode išla láska bokom, manžela som obrala o všetko


Manželka mi však dala najavo, že rozvádzať sa so mnou nemieni. Chcela ísť so mnou do poradne, zachrániť náš vzťah stoj čo stoj. Do porade som ísť nechcel, išla teda bezo mňa. Skutočne jej to pomohlo, začala byť iná. Zasa taká akú som ju poznal na začiatku. Dokonca začala pripúšťať, že nebude toľko nástojiť na dieťati. Nakoniec ma prehovorila a išli sme na pár sedení spolu.

Začal som sekať dobrotu a sľúbil som, že sa so Stankou už viac nestretnem. Bol som namotivovaný, veril som tomu. Všetko vyzeralo navonok opäť perfektné, ale vzadu v hlave mi po krátkom čase začalo blikať Stankino meno. Chýbala mi, nemohol som ju odtiaľ dostať. Keď mi raz napísala, že jej tiež stále chýbam, zlomila ma. Stretol som sa s ňou a bol som tam, kde pred tým.

Už som sa nechcel skrývať, ani klamať manželke. Povedal som jej, ako sa veci majú. Čakal som, že opäť o mňa zabojuje, ale usúdila, že viac času a energie so mnou strácať nebude. Rozviedli sme sa a mohol som byť oficiálne so svojou novou partnerkou.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Nevera a rozvod otrasnú švagrinú nakopli, dnes je z nej kočka


Začali sme spolu žiť. Stanka bola ochotná nechať svoju robotu a kvôli mne sa presťahovať. Novú prácu som jej vybavil u seba. V meste, odkiaľ odišla, mala stále niekoľko aktivít, kvôli čomu musela dochádzať autobusom. Kúpil som teda ojazdené auto, ktoré som si nechal. Stanka chodila na mojom novom, taký som bol zaľúbený.

Žili sme si takto spokojne dva roky. Potom sa to začalo meniť. Stanka začala otvárať otázku svadby a detí. Ja už som sa ženiť nechcel a z detí som mal stres ešte od predošlej manželky. Stanka ustúpila zo svadby, ale pod podmienkou, že deti ak prídu, budú, ale musíme sa aspoň snažiť.

Otehotnieť sa nám ani po čase nedarilo. Podvedome som cítil, že chyba bude na mojej strane. Prvá žena si dávala vinu sebe, pretože v mladosti ju potrápili hormóny. Mňa k lekárovi priamo nikdy neposielala a ja som sa k tomu tiež iniciatívne nehrnul. Stanka ale bola iná. Nástojila, že ak chceme niečo riešiť, musíme vedieť, kde je problém. Ja som hral mŕtveho chrobáka a jej naliehanie ignoroval.


Mohlo by vás zaujímať: Inšpiratívny príbeh: Nemohli podporiť choré deti, 12-ročný chlapec sa preto sám naučil šiť plyšáky


Stanka mala jedného dňa všetkého po krk. Zbalila sa a odišla. Len tak. Nebola ochotná sa so mnou čo i len porozprávať a prebrať veci v pokoji. Ostal som ako obarený vriacou vodou. Vymazala ma zo života s takou ľahkosťou, akoby len prevrátila list v kalendári.

Cítil som sa asi tak, ako moja prvá žena, keď som ju opustil. Možno ešte horšie, pretože od Stanky som to vôbec nečakal. Niekoľko krát som mal chuť sa svojej bývalej dokonca ozvať, ale pochopil som, že je to len z ľútosti nad sebou samým.

V byte mi Stanku všetko pripomínalo. Premiestnil som nábytok v izbách, aby som mal pocit, že som niekde inde. Bol to pre mňa nový začiatok. Smutný, ale niekde som začať musel. Postupne som sa s rozchodu dostal, mal som nové partnerky. No spomienka na rozchod so Stankou má pre mňa ešte stále trpkú príchuť. 


Poznáte podobný príbeh? Ako dopadol v reálnom živote? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (12)

 • ella 07.07.2017, 15:36

  Moje srdce bolo prerušené za posledné dva roky a bolo to, akoby som nikdy nenašiel to, čo sa znova nazýva láska. Som plakal a plakal dní a nocí za posledné dva roky pri hľadaní pomoci o tom, ako by som sa mohol vrátiť môj manžel, ale nemohol si pomôcť okolo, kým som hľadal pomoc na internete, kde som našiel Dr goko bol chválený a Oslávil toľko občanov na celom svete za svoje dobré skutky. Kontaktoval som ho s ohľadom na pomoc a on ma ubezpečil a povedal mi, že moje dni bolesti sú už po prvýkrát pochybnosti, pretože som už nemohol znášať túto bolesť. Povedal mi a tiež mi zaručil, že sa môj manžel vráti späť ku mne do 48 hodín po tom, čo skončil s prípravou, že mi pomohol a schoval som sa k jeho slovám a nasledoval jeho pokyny a dôveroval mu a hľa, môj manžel je späť A ja som šťastný znova s ​​krásnym a starostlivým manželom požehnaným dvoma nádhernými deťmi, a preto prestanem hovoriť o jeho dobrej práci. Môžete ho kontaktovať na akúkoľvek pomoc na jeho e-mail: Dr.gokosspiritualcaster@gmail.com môžete mu dať čohoapp chat na +2348056398964

 • nnaa 07.07.2017, 15:35

  Som veľmi šťastný z mojej skúsenosti s doktorom gokom, ktorý mi pomohol vrátiť lásku môjho života. Moja manželka a ja sme boli od seba 3 roky a ja som nemohla znášať bez toho, aby som žila bez nej, snažila som sa všetko, aby som ju mala späť, ale nič nefungovalo, kým som nevidel početné svedectvá o ňom a ako je to skvelé jeho dielo. Kontaktoval som ho hneď za pomoc, ktorú mi sľúbil, že mi pomôže a vrátil mi svoju ženu do 48 hodín. Skutočne ma volala moja žena a dychtila sa za moje odpustenie a že si neželala nič viac, než aby ma mala v náručí navždy. Naplnil som toľko radosti a šťastia, že som našiel Dr Goko, dúfam, že všetci tu nájdete toto svedectvo a získam svoju ženu alebo milujem späť len za 48 hodín. E-mailová adresa je dr.gokosspiritualcaster@gmail.com whatsapp ho +2348056398964 Ste ďalší, ktorý zdieľa vaše svedectvo s každým na svete.

 • Achelan 10.05.2017, 14:16

  to je tak keď niekto celý život hľadá sám seba a nenájde nič - duševne mŕtvy ľudia, potom plače na staré kolená, že je prázdny - lenže nik iný ťa neurobí šťastným pokiaľ nie si šťastný sám - partner nemá byť tvoja závislosť, ale opora a motivácia - a už sa mi ďalej ani nechce písať, možno jeden vtip na záver, teda hádanka - aký je rozdiel medzi bruchom a hlavou (o.i.) ??? že brucho keď je prázdne sa vždy ozve - HAWK :) majte krásny deň

 • Emília 09.05.2017, 09:39

  Pre Sexyplayboja A tí chlapi ti závidia aj tvoj pravopis slovenského jazyka????????????????

 • Karol 06.04.2017, 14:23

  Nemal by som ani písať, lebo ked človek žije so svojou ženou 53 rokov, ktorá vám posledné roky chorlavie a viete, že to už inak nebude. Proste niekto to má ľahšie a niekto sa trápi.

 • Eva 04.04.2017, 13:53

  Emiliaaaa.....:-)))))))))))))))

 • Emilia 04.04.2017, 12:46

  Hahahaha, sexiplayboy. S takým pravopisom choď do najbližšej cigánskej osady, lebo len tam ťa tie pravé ženy obšťastnia.:-))))))))))))))))

 • sexiplayboy 31.03.2017, 20:36

  nevera je uzastna vec. Stale sy uzyvate z niekim inim. Napríklad ja ja sy uzivam zo vsetkymi peknimi zenami u nas. Mnohy chlapi mi zavidia .

 • Eva 31.03.2017, 11:12

  poloha mŕtveho chrobáka :-)...kam ma postavíš tam budem..ak mi prídeš na neveru spravím čo mi povieš...atd atd atd :D

 • amata 30.03.2017, 21:58

  Je to poučné čítanie, len neviem, či sa ujme.Ak nájdeš diamant, načo ti je pieskovec? Ale pudové správanie je iracionálne, takže málo odstrašujúci príbeh.

1 2 >

Pridať komentár