VIDEOTIP Zútulnite si dom čarovnými kvetinami: Nevädnú a netreba ich polievať

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Zdá sa vám výroba týchto kvietkov jednoduchá?

Trvácne kvietky

Domov robia domovom malé detaily, ktoré si na prvý pohľad nemusíte všimnúť. No keby tam zrazu neboli, určite by chýbali. Možno sú to práve tieto trvácne kvietky, ktoré môžu zútulniť aj váš domov.


Na ich výrobu vám postačí tenký drôtik, lepidlo na drevo, lak na nechty a trpezlivosť. Šikovnejšie a kreatívnejšie ruky môžu pre kvietky nájsť aj iné využitie. Dajú sa napríklad aplikovať aj na sponky či čelenky do vlasov alebo nimi môžete ozdobiť fotorámiky. Jednoducho, fantázii sa medze nekladú!

Zdielať na Facebooku

Diskusia (2)

  • milu 22.11.2017, 06:44

    nejsou to vylozene umele kvetiny, tyto výrobky mají dekorativni a umelecky vyznam. vhodne pro lidi, co cestuji nebo jsou v praci cely den, vic pryc nez doma. take chodim do svého bytu jen prespavat. cerstve kytky se musí zalevat starat se. jednou se jich postupne zbavim. ale fuj umele kytky, co se prodavaji na hrbitov a lidi je mají doma, strasne!!

  • fero 21.11.2017, 07:06

    Umelé kvety do bytu ? Vážne ? Už tam chýba len nafukovacia anča a nejaký nafukovací jano aj s nafukovacím psom a potom môžeme v takomto umelohmotnom byte žiť Plní elánu. Srandisti.

1

Pridať komentár