VIDEOTIP Ničia vám krty trávnik? Odborník poradí, ako sa ich zbaviť

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Krt je rozkošné zviera, no nepriateľ zeleného trávniku

Ak máte záhradu, určite to poznáte. Krásny trávnik sa rýchlo mení na rozbité pole. Krt je rozkošné zviera, no nepriateľ zeleného trávniku. Ako sa teda krtov môžeme zbaviť?


Okrem inštalácie sieťky pod trávnik, na čo môže byť už neskoro, odborník odporúča hneď niekoľko spôsobov, ktorými môžete proti krtom bojovať. Ak vás teda trápi tento problém, neváhajte a pozrite si nasledovné video.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (2)

  • Gargamel 01.09.2018, 17:18

    Ale zviera nie je vec, je to cítiaca bytosť.

  • faro 28.08.2018, 11:18

    smradľavé hnojivo ? nie som si istý. Ja som vyskúšal tie smradľavé ,,mydélka" čo dávajú do pisoárov. Napadlo ma, že keď to smrdí mne, tak to bude smrdieť aj krtovi. A čuduj sa svete, krt sa odsťahoval a keď sa náhodou nejaký krtinec objaví tak otvorím dieru dám ,,mydélko" a je pokoj. Mám za sebou cca pol storočia bojov s krtmi a vždy som prehral, až teraz mám Myslím, už štvrtý rok pokoj a myslím, že to tak zostane do doby keď privandruje krt z krajiny, kde nemajú pisoáre. Na webe Dokonalý trávnik som sa svojho času dozvedel, že je známych asi 5000 receptov proti krtom, ale ani jeden z nich nie je dokonalý a trvalo úspešný. Je to ako boj s blbosťou : Nezvíťazíte, ale je nutné s tým neustále bojovať.

1

Pridať komentár