Pravdivý príbeh: Podriadená má donútila ukončiť neveru, ale svojho muža podvádza

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Moja manželka vždy veľmi rada pomáhala. Má kopec známych, ktorí sa na ňu mohli obrátiť prakticky s čímkoľvek. Ak to bolo v jej silách, tak nepovedala nie. Keď sa na ňu obrátila bývalá spolužiačka, ktorá prišla o prácu, vedel som, že bude chcieť, aby som sa angažoval aj ja.


Vlastnil som firmu. Robilo pre mňa zopár zamestnancov a už viackrát som takto na jej odporúčanie a naliehanie prijal ľudí, ktorí sa na ňu obrátili. Žena mala odhad na ľudí. Dala šancu aj takým, ktorých životopisy by som normálne hodil rovno do koša. Väčšinou ale boli šťastní a zaviazaní, že som ich prijal, a tak z nich nakoniec boli veľmi dobrí a lojálni zamestnanci.

Manželkina bývalá spolužiačka bola tiež ten prípad. Jana si dlho hľadala prácu, ale nedarilo sa jej. Robila skoro celý život v gastronómii, ale chcela niečo iné. Administratívu v pohodlí kancelárie s normálnou pracovnou dobou. Bez skúseností ju nikam nechceli a tak sa obrátila na moju manželku. Tá ma poprosila, nech dám Jane šancu. Zhodou okolností odchádzala na materskú naša asistentka, a tak som Janu prijal miesto nej.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Manželova nadriadená ho zvádza, neviem či a ako zakročiť


 

Z Jany sa ukázala skvelá pracovníčka. Všetko nasávala, rýchlo sa učila a nevadilo jej ostať aj dlhšie, keď bolo treba. Veľakrát mi opakovala, že mi je navždy vďačná, že som jej dal šancu. Bolo to príjemné, ale mne stačilo, že robila to, čo mala a ako najlepšie vedela. Po roku som jej ponúkol inú pozíciu, kde sa mohla ďalej rozvíjať.

Na miesto asistentky nastúpilo nové dievča, Soňa. Bola mladá, práve po škole, ambiciózna a ako muž musím povedať, že aj krásna. Videl som, že u opačného pohlavia zanechala hlboký dojem. Kolegovia slintali, kolegyne závideli. Vtedy som spravil veľkú chybu a prvýkrát som ľutoval, že som zamestnal niekoho, s kým je kamarátka moja žena.

Po narodeninovom firemnom večierku som, ani neviem ako, skončil so Soňou v mojom aute. Nechcem to zvaľovať na alkohol, ale bol určite zodpovedný za to, že som Soninmu šarmu podľahol. Nikdy predtým som nič také manželke nespravil a nevedel som, čo z toho vlastne bude. Soňa sa na ďalší deň tvárila, že sa nič nestalo a ja som si chcel aj napriek obrovským výčitkám voči manželke, predošlú noc čo najskôr zopakovať.

Našťastie Soňa mala podobné zmýšľanie ako ja a nenechala sa dlho prehovárať. Po pár dňoch flirtovania sme opäť skončili u mňa v aute. Takto sme sa začali stretávať po robote pravidelne a ja som sa nevedel dočkať, kedy už bude päť hodín a Soňa pôjde akože z roboty domov.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Moja vydatá šéfka má aféru so ženatým - a zo mňa robí komplica


Po troch mesiacoch tajného stretávania sa sa povestné ucho na krčahu odtrhlo. Soňu zazrela nastupovať ku mne do auta Janina dcéra, ktorá išla za mamou do roboty. Povedala mame, čo videla a tá bola dosť bystrá na to, aby si dala dva a dva dokopy. Už predtým z môjho správania niečo tušila.

Jana neváhala, na ďalší deň prišla za mnou a dala mi ultimátum. Buď to hneď so Soňou ukončím alebo ide za mojou ženou. Dlhuje jej dosť za to, že jej vybavila robotu a nedovolí, aby jej bolo takto ubližované.

Čo som mal robiť. Mohol som vyhodiť Janu, ale to by len urýchlilo jej cestu za mojou ženou, kde by jej všetko prezradila. Mohol som zatĺkať, ale videla nás aj Janina dcéra a to by som asi ťažko vysvetľoval, že si to dievča vymýšľa. Napokon som Jane sľúbil aféru ukončiť. Soňu som prepustil, vymazal jej číslo a snažil sa byť opäť čo najlepším manželom a otcom. Občas som si na Soňu ešte spomenul, ale to bolo tak všetko. Život išiel ďalej.

O pár mesiacov sa mi do uší dostala zaujímavá informácia. Jana si niečo začala s naším mladým obchoďákom. Moja prvá reakcia bola, tak to ma teda podržte. Jana bola totiž vo vyše dvadsaťročnom vzťahu s niekým iným. Nekonfrontoval som ju. Povedal som si, že budem chvíľu pozorovateľ, a potom dám Jane ultimátum, aké ona dala mne so Soňou.


Mohlo by vás zaujímať: Inšpiratívny príbeh: Nemohli podporiť choré deti, 12-ročný chlapec sa preto sám naučil šiť plyšáky


Janu som vídaval, ako chodí skoro každý deň na obed spolu s mladým kolegom, ako sa vracajú, vysmiati, spokojní. To ešte nič nemuselo znamenať. Raz večer som ale ostal v robote dlhšie. Čakal som na auto, ktoré mi v servise opravovali. Keďže Jana si myslela, že všetci sú už z roboty preč, vrátane mňa, keďže som tam nemal auto, nechala sa uniesť pocitmi a mne sa naskytol zaujímavý pohľad. Pri cigarete si vymenila rýchly bozk so svojím nápadníkom.

Nevidela ma, preto bola veľmi prekvapená, keď som si ju na ďalší deň zavolal do kancelárie. Povedal som jej, čo viem a aj čo očakávam, že urobí. Tak ako som si aj ja uvedomil svoju chybu a vrátil sa späť k žene, chcel som, aby svoj románik ukončila a neubližovala svojmu mužovi, ktorého som medzičasom spoznal aj osobne a obľúbil si ho.

Jana ale mala vo veciach jasno. Povedala, že s kolegom sú len lepší priatelia a nič ukončovať nebude. Ja som sa samozrejme nechystal povedať niečo jej mužovi. Myslel som, že pomôže aj malé bububu a Jana sa uvedomí. Nepomohlo. Najviac som bol naštvaný na to, že ona mňa, svojho šéfa, prinútila ukončiť vzťah so Soňou, ale ja som taký úspešný voči Jane nebol.

Najradšej by som ju bol prepustil, ale viem, že to by znamenalo riziko, že niečo povie mojej žene, aj keď ja som už so žiadnou ženou nič nemal. Osvojil som si ale novú zásadu. Už neprijímam do roboty manželkiných známych ani nikoho podobného. Nie, že by som sa ju chystal znova podviesť, len je to skrátka dvojsečná zbraň.


Poznáte podobný príbeh? Ako dopadol v reálnom živote? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (10)

 • nakisha 12.07.2019, 12:55

  Dobrý deň, moje meno je Nakisha Chcem, aby ste sa všetci pripojili ku mne, aby som sa poďakoval tomuto mužovi za obnovenie môjho domova s ​​mojím bývalým manželom, ktorý ma pustil na ďalšiu ženu po dobu 5 rokov. Najprv som nikdy neveril, že DR OGUDUGU mi pomôže vrátiť sa späť moja EX HUSBAND od tejto inej ženy, ale preto, že ho stále milujem a potrebujem ho v mojom živote. Pracujem a sledujem inštrukcie DR OGUDUGU a prekvapuje ma, že po 3 Dni vrhania kúzla a práce s DR OGUDUGU, môj EX HUSBAND zavolal Žiadam, aby som odpustil a zabudol na všetko, čo mi urobil, že ma stále miluje ... teraz a ja a môj manžel sa spolu plníme a sme veľmi spokojní s naším novým životom ... všetko vďaka DR OGUDUGU veľkú prácu, ktorú pre mňa urobil. Sľubujem, že sa vždy podelím o jeho dobrú prácu s celým svetom a ak sa niekto dostane tam, kde prechádza akékoľvek vzťahové ťažkosti, kontaktujte ho prostredníctvom e-mailu: drogudugusolutionspell@gmail.com alebo WhatsApp +2349097050691 Tiež sa špecializuje na nasledujúce problémy (1) Ak chcete, aby vaša ex späť. (2) ak máte vždy zlé sny. (3) Chcete byť povýšený vo vašej kancelárii. (4) Chcete, aby po vás bežali ženy / muži. (5) Ak chcete dieťa (6) Chcete byť bohatí. (7) Chcete spojiť svojho manžela / manželku navždy tvoj. (8) Ak potrebujete finančnú pomoc. (9) Bylinná starostlivosť.  kontaktujte DR OGUDUGU prostredníctvom svojho e-mailu pre celkové riešenie drogudugusolutionspell@gmail.com

 • clamp 05.06.2019, 09:50

  Veru tak tak... Vsetci j...bu bez zabran, az pokial sa to prevali... No responsibility...

 • lubos 03.06.2019, 17:27

  Aj by smilnil ale boji sa ze sa to prevali..... z nudze cnost. To ze ukoncil vztah s milenkou nie je jeho zasluha. Nabuduce tam nebude kolegyna a zenu zas podvedie? Mal by jej podakovat a ona jemu. Chuda jeho zena...... jeho nehneva to ze ju podviedol, ale ze ho videla zenina kamaratka. Je to egoista, co nasadil svojej manzelke parohy.

 • Jana 31.05.2019, 08:10

  ...alebo že by mala strach z toho, že jej Soňa preberie obchoďáka?

 • Oľga 30.05.2019, 16:12

  No to majú v tej firme riadne čoro-moro. To nemajú čo robiť alebo čo? Pochybná firma. Pochybní ľudia.

 • dody_lee 30.05.2019, 13:34

  Dobrý sprostosť, v takýchto prípadoch šéf vždy narafičí nejakú finančnú búdu alebo spreneveru na nepohodlnú osobou a je to vybavené. Dosť zle vymyslený príbeh. A ešte, majitelia sro zásadne chodia na takéto aktivity do privátnych klubov, kde majú zaručenú anonymitu.

 • adamko 30.05.2019, 11:19

  Tak ju vyraz z práce a nájdi si novú šťandu do ktorej budeš pchať tú svoju ovadlú klobásu debil jeden!

 • Eva 30.05.2019, 11:13

  tebe zachránila manželstvo takže sa nesťažuj :-)

 • evelina 30.05.2019, 10:09

  ... ha ha ha, chudáčik naivný šéf sa posťažoval, že jeho, starého capa, prichytili s mladou, krásnou asistentkou- zlatokopkou. Aký išiel, takú našiel.... mladá ani chvíľu neváhala ísť so šéfom do auta ? Kto vie, ako by táto "lovestory" skončila, keby že ho neprichytia ???? no taká smola :)

 • Stano 30.05.2019, 08:23

  No z tej Jany sa mi dvíha žalúdok. Falošná až to bolí. Tak ona je vďačná jeho manželke za to že sa prihovorila u muža aby ju prijal do zamestnania, ale v konečnom dôsledku o jej prijatí rozhodoval on a tam už vďačná byť netreba. On ju prijal a ona sa mu odvďačila vydieraním, navyše potom sama začala mať pletky s kolegom, zakiaľ doma mala partnera. A vôbec, bolo by pekné keby sa všetci starali o seba a robili to čo majú. Čo je ju do toho, s kým on odchádzal v aute. Proste dal jej robotu, dával jej zarobiť, tak mala držať hubu a krok. Samozrejme aj on by sa mal uvedomiť, a neuznávam to že on podvádzal svoju manželku, nie som zástancom nevery, ale tu opisujem to pokrytectvo a ten princíp, že za dobrotu na žobrotu.

1

Pridať komentár