VIDEOTIP Fantastické talianske lasagne od slovenskej kuchárky: Inšpirujte sa

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Pripravjte si aj vy fantastické talianske lasagne od slovenskej kuchárky

Taliansku kuchyňu na Slovensku milujeme. Skvelú chuť pizze, cestovín s čerstvým pestom i množstvo ďalších jedál si však môžeme vychutnávať aj u nás. A preto sa môžeme na juh Európy vybrať len raz za čas, porovnať, či to naozaj chutí rovnako.


Ak chcete vyskúšať ďalšie chutné talianske jedlo, no v postupe od slovenskej kuchárky a vlogerky Zuzany Machovej, vyskúšajte tento recept. Uvidíte, že na tieto lasagne dostanete ihneď chuť.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (4)

 • Matúš 18.07.2019, 11:24

  Cestoviny a chlieb sú takmer na jednej lodi. S tým, že kvalitný chlieb sa dá aj jesť. A je aj preto podstatne užitočnejší. Rozdiel medzi tmavým a tzv. bielym pečivom je ak tak 1 %. A ešte niečo, špaldová múka sa jedla kedysi. Na to šľachtili súčasnú pšenicu aby bola kvalitnejšia, A jeme ju dosť dlho na to, aby sa naše trávenie tomu prispôsobilo. Takže špaldu už radšej nechajme minulosti... Je len drahá a ostatné sú vymyslené veci.

 • Juro 03.06.2019, 22:48

  A čo tak klasiku, dobrú krkovičku na cibuli? Cestoviny nášmu telu naozaj moc nedajú...

 • Linda 31.05.2019, 11:33

  milujem lasagne a to všetky druhy. Od zeleninovych až po masove. V poslednom čase si moje deti oblubili cuketove lasagne, kde namiesto cestovim davam cuketu.Kupila som si z profikuchar velku sklenenu zapekaciu misu, takže ich robim dost často.

 • miroslav 18.05.2019, 22:37

  tak mi lezú na nervy tie bezpredmetné dokrútky, že som to vypol už po minúte.

1

Pridať komentár