VIDEOTIP Nerezový drez ako nový! Pozrite, ako sa zbavíte zažraných nečistôt

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto

Anketa

Darí sa vám nerezový drez udržiavať v čistote?

Nerezové kuchynské drezy sú skvelé, no ak ich neumývate skutočne pravidelne, nečistoty z umývania riadu a zvyškov jedla sa na nich začnú výrazne podpisovať

Nerezové kuchynské drezy sú skvelé, no ak ich neumývate skutočne pravidelne, nečistoty z umývania riadu a zvyškov jedla sa na nich začnú výrazne podpisovať. Nehovoriac o vodnom kameni, ktorý výrazne komplikuje proces umývania našej kuchyne.


Našťastie, každý už asi vie, aké magické schopnosti majú dve ingrediencie z našej špajze. Keď spojíme sódu bikarbónu s octom, dokážu si skutočne poradiť s kadečím. Napríklad aj so zažranou nečistotou na dreze.

Ako na to? Pozrite si toto video.

Zdielať na Facebooku
 • Autor: Filip
 • Foto: pixabay.com
 • Video: Youtube

Diskusia (4)

 • Maco 04.07.2019, 10:14

  V osobitnej nádobe zmiešajte čistiaci prostriedok, akúkoľvek zásadu (najbežnejší zdroj: kuchynská sóda) a akúkoľvek kyselinu (najbežnejší zdroj: ocot), ktoré spolu efektne zreagujú (a navzájom sa zneutralizujú), takže po rozriedení vodou dostanete napenený vodný roztok čistiaceho prostriedku. Použite na čistenie akýchkoľvek plôch, pri citlivých na poškriabanie zásadne použite drôtenku. Zdroj: Zem a vek.

 • riso 02.07.2019, 21:53

  to by bol ale poriadny idiot ten co by cistil nerezovy drez takou drotenkou aka je na videu. uz aj obycajna hubka na riad dokaze znicit nenavratne chromovane vodovodne baterie a mozu byt aj take za 400€

 • Barbora 27.06.2019, 17:55

  V prvom rade si nenechám nerezový drez (ani iný) tak zasviniť ... Ja mám nerezový drez už 19 rokov a stále je čistý ako nový. Po každom umývaní riadu ho umyjem saponátom drsnou stranou malou špongie a opláchnem studenou vodou.

 • Raster 27.06.2019, 11:40

  Tak takto rozhodne nie! Drôtenou kefou na nerez? To tieto články uverejňuje robot alebo sú v tej redakcii ozaj tak tupí?

1

Pridať komentár