Pravdivý príbeh: Vzťah mi zachránila liečiteľka, zo ženy spravila nového človeka

Najčítanejšie dnes
3 dni
Týždeň

Obrázok dňa

Ďalšie obrázky
Foto
Ilustračné foto

Som človek, ktorý sa snaží brať druhých takých akých sú. Každý máme nejaké dôvody, prečo sa správame tak či onak. Tento postoj mi priniesol do života moju lásku, aj keď okolie veľakrát krútilo hlavou.


S Emou som sa spoznal cez spoločného známeho. Páčilo sa mi, že je iná oproti mojim predošlým partnerkám. Hlučnejšia, temperamentnejšia, živelnejšia. Aj ona mala za sebou zopár vzťahov, ale všetky stroskotali na jej žiarlivosti. Mne to nevadilo, práve naopak. V poslednom vzťahu som sa doslova nudil. Ema bola ako svieži vietor, alebo skôr hurikán.

Emina žiarlivosť mi na začiatku vzťahu vôbec neprekážala. Lichotilo mi, že moja priateľka spravila scénu vždy, keď som bol milý k čašníčke v reštaurácii alebo k pani v obchode. Bol to dôkaz, ako veľmi jej na mne záleží. Lenže neskôr Ema začala žiarliť aj na moje kamarátky, ktoré som spoznal ešte pred ňou. Boli to väčšinou partnerky mojich priateľov.

Keď jednému z nich predo mnou vynadala, aby si svoju frajerku spacifikoval lebo mi nadbieha, to už mi začala svietiť kontrolka. Jediné, čo daná frajerka spravila bolo, že než išla k baru, spýtala sa, či nedonesie niečo aj nám. Pozerala pri tom na mňa, plus urobila na moju adresu nejaký žart.

Niečo iné je zdravá žiarlivosť a niečo iné posadnutosť. S Emou som sa v ten večer povadil. Každý sme mali čo to vypité, tak na ďalší deň sme sa radšej k tomu už nevracali a tvárili sa, že sa vlastne nič nestalo. Veď každý máme nejaké tie muchy.


Mohlo by vás zaujímať: Pravdivý príbeh: Priateľka si nedá povedať, žiarli na každú v mojom okolí


Emine správanie však išlo od desiatim k piatim. Moji priatelia nás radšej už ani nikam nevolali. Tí, čo mi ostali mi bez okolkov povedali, nech sa rozídeme, že ju nemôžu vystáť. Ema kamarátov takmer nemala, a tak sme boli skoro stále spolu. Čím viac som sa ju snažil presvedčiť, že nemusí až tak žiarliť, tým bolo jej správanie bizarnejšie.

Musel som jej sľúbiť, že prestanem chodiť na obed s kolegyňami. Keďže Ema pracovala z domu, na obed ma vždy čakala pred robotou a išli sme sa najesť spolu. Ja som chcel ísť občas aj bez nej, ale vedel som, čo by nasledovalo. Radšej som kapituloval.

Svoju priateľku som miloval a myslel som si, že sa jej správanie zmení, keď si mnou bude istá. Povedal som Eme, že si ju raz vezmem za ženu, len musím našetriť na prsteň, aký si zaslúži. Ema bola nadšená. Bolo to akurát týždeň pred mojimi narodeninami, mal som mať oslavu. Dúfal som, že Emino správanie sa trocha zmení a to, že si ju chcem zobrať zabezpečí, že prestane tak strašne žiarliť. Mýlil som sa. Po oslave som sa dozvedel, že Ema niektorých hostí alebo skôr hostky na oslavu ani nepustila. Konkrétne všetky, ktoré prišli single.

Bral som ľudí takých, akí sú, ale toto už bolo cez čiaru mojej tolerancie k nej. Povedal som Eme, že sa buď zmení alebo sa s ňou rozídem. Ema sama vedela, že to prehnala. Chcela navštíviť psychológa, dokonca sa k jednému aj objednala. Skôr ako sa k nemu dostala, jej kolegyňa odporučila pani, ktorá sa zaoberala energiami v tele. Vraj jej vo veľa veciach pomohla. Možno pomôže aj Eme.


Mohlo by vás zaujímať: Inšpiratívny príbeh: Nemohli podporiť choré deti, 12-ročný chlapec sa preto sám naučil šiť plyšáky


Ja som na takéto spirituálne veci nebol, ale keď som videl Emu, čo tieto stretnutia s ňou robia, zmenil som názor. Liečiteľka jej povedala, že si v sebe nesie obrovské množstvo negatívnej energie, ktorá zapríčiňuje aj jej žiarlivostné scény, aj jej hrubé správanie voči mne. Pomohla jej uvoľniť zablokované dráhy a naučila, ako byť viac vnímavejšou na to pozitívne.

Neviem, či to bol zázrak, placebo, čary, náhoda či všetko dokopy, ale Ema sa mi menila pred očami. Veľa vecí si spätne uvedomila, oľutovala, chcela napraviť. Čo bolo pre mňa najdôležitejšie, prestala žiarliť a bola milá k mojim priateľom. Oni jej dali druhú šancu, začali nás opäť volávať na návštevy a oslavy.

Keď ma niekto stretol s Emou po roku, ani neverili, že je to tá istá osoba. Za seba som rád, že som sa nedal odradiť. Niečo mi stále vravelo, že ona je tá pravá. To, čo som sľúbil som aj dodržal a na ďalšie výročie som Emu požiadal o ruku. Od našej svadby ubehlo už pekných pár rokov a stále nám to klape. Nikdy by sme však nepovedali, že za to budeme vďačiť nejakej bylinkárke s čarovnou mocou.


Poznáte podobný príbeh? Ako dopadol v reálnom živote? Napíšte ostatným čitateľom do diskusie pod článkom.

Zdielať na Facebooku

Diskusia (8)

 • Veronika 03.09.2019, 15:12

  To čo sú tu za sprostosti? To sa niekto fakt baví vymýšľaním si týchto báchoriek?? Tí čo sa nudíte, zmeňte diametrálne svoje zamestnanie, pracujte napríklad vo výrobe na 3 zmeny a vydržte tam normálne fungovať napríklad pár rokov. Isto vás to niekam posunie a nebudete tu musieť čítať podobné hovädziny... Najmä tí čo utrpeli vzdelanie by ste si mohli spestriť život aspoň brigádou vo výrobe. Celkom vážne. Nech sa trochu vrátite nohami na zem.

 • Terezia 03.09.2019, 10:04

  Mohla by som dostať kontakt na dotyčnú liečiteľku, riešim podobný problém. Vopred ďakujem.

 • Emilia 21.08.2019, 12:14

  Je to pravda,že vedia liečitelia pomôcť.Liečiteľ musí byť dostatočne skúsený,aby vedel odblokovať negatívnu energiu,poprípade sa na tele človeka usadí mŕtva duša človeka,ktorá nevie odísť,a tá z tela vysáva energiu,aby sama prežila.Ak liečiteľ sa pred negatívnou energiou nechránim,sám si na seba preberie to zlo a ochorie.

 • Stano 05.08.2019, 07:39

  Ja som práveže počul že sú dobrí liečitelia a zlí liečitelia. Zlí berú za to peniaze, dobrí nie a pracujú na báze kresťanskej viery. Tak či tak som počul ale veľa názorov, že liečitelia dokázali človeku na istý čas uľaviť od problému ale časom sa niekoľkonásobne problém zhoršil. V každom prípade je to obcovanie s vyššou mocou a liečitelia na to doplácajú životom. Poznám dvoch liečiteľov, s ktorými som mal už určitú skúsenosť. Obaja už nežijú!

 • I am Who I am 04.08.2019, 20:57

  oni to tie "carodejnice" mozu volat hocijakym odblokovanim negativnej energie, podla mna je to z ich strany len obycajna psychologia...

 • ľuboš 02.08.2019, 01:29

  Zažil som veci, z ktorých mi dodnes stoja hrôzou, ale aj vdacnostou chlpy. Mile dámy, buďte rady, že o nich nič neviete. A MODLITE sa, aby ste ich NIKDY nemuseli zažiť. Sú veci medzi nebom a zemou, kde je dnešná veda bezmocná.

 • evelina 01.08.2019, 15:03

  Gratulujem k pozitívnej zmene partnerky !... Niektorým veciam okolo nás je ťažké uveriť, lebo veci medzi zemou a nebom sú také zvláštne! Počula som o vyliečení z beznádejných chorôb a iných nepríjemností práve vďaka odstráneniu negatívnej energie...."Kto umí, umí " len pozor na falošných liečiteľov, tí obvykle chcú vopred veľa peňazí a za nič !!! A ľudia, šíriaci negatívnu energiu reálne existujú....napr. niektoré svokry a svokrovia :((

 • Oľga 01.08.2019, 12:39

  Tak tomuto príbehu neverím. Aby nejaká liečiteľka dokázala "odblokovaním dráh" meniť charakter človeka, je skrátka neuveriteľné. Snáď dočasne je niečo také možné. Ale natrvalo? Pochybujem.

1

Pridať komentár