Chystáte sa na večierok? Celebrity vám poradia, čo na seba!

Marcia Cross

SITA

Rok 2011 sa chýli ku koncu a s ním sa blíži množstvo pracovných aj súkromných večierkov. Trápi vás otázka, čo na seba? Inšpirujte sa najštýlovejšími ženskými aj mužskými celebritami!

Sukňu? Oblek? Alebo radšej niečo úplne iné, orignálne? S blížiacim sa koncom roku ste sa určite aj vy zamysleli čo by vám na večierkoch najlepšie pristalo. Možno ste preskúmali celý svoj šatník zhora zdola a predsa ste nič vhodné nenašli. Ak si ani vy neviete poradiť, skúste sa inšpirovať trendy ale pohodlnými outfitmi týchto celebrít!

Julianne Moore

Julianne Moore: Výraznej farby sa nebojí

Julianne Moore sa síce môže pochváliť dobrou postavou, ale tento jej model vám sadne aj keď máte pár kíl navyše. Výrazná farba v kombinácii s čiernymi pančuchami z vás môže urobiť hviezdu večierka.

Viggo Mortensen

Viggo Mortensen: Džínsový klasik

Patríte medzi mužov, ktorí neznesú nič iné ako rifle? Nie ste v tom sám. Hlavný hrdina trilógie o pánovi prsteňov tiež dáva prednosť ležérnemu oblečeniu. Ak džínsy doplníte čiernou košeľou, bude váš imidž úplne v poriadku

Jane Seymour

Jane Seymour: Áčková kočka

Postavu Jane má v jej veku asi len máloktorá žena. Áčkový strih sukne sa však hodí nielen k ženám chudým ako trieska – naopak, v tomto strihu vyniknú aj plné prsia a boky.

Tiež by vás mohlo zaujať: 10 hviezd, ktoré starnú s noblesou

Patrick Dempsey

Patrick Dempsey: Ležérny elegán

Večierky alebo práca? Prečo by ste sa mali obliekať inak tam a inak tam? Veď váš jemne rebelský imidž je dosť dobrý pre obe varianty! Na párty zažiarite aj v originálnej mikine a sediacich nohaviciach.

Helen Mirren

Helen Mirren: Dáma na úrovni

Trendy kostým nikdy nevyjde z módy! Aj keď sa veľkosť vašich bokov či pŕs dávno vzdialila 90 centimetrom, kostým so zvýrazneným pásom z vás urobí ženu v plnom rozkete zvodnosti…

Richard Gere

Richard Gere: Distingvovaný za každých okolností

Večierok – nevečierok, chcete sa najmä konečne zbaviť kravaty? Neváhajte, práve toto je vaša šanca. Ukážte, že nie ste upätý, ako si o vás spolupracovníci myslia a odhoďte ju čo najďalej!

Tiež by vás mohlo zaujať: Tajomstvo kuchyne Emmy Tekelyovej: Čo varí najradšej?

Marcia Cross

Marcia Cross: Nohavice môžu byť to pravé!

Hoci sukňa alebo šaty sú predsa len v súčasnosti najčastejšou večierkovou voľbou žien, ak sa lepšie cítite v nohaviciach, neváhajte. Stačí keď ich doplníte výrazným topom alebo blúzkou tak ako zúfalá manželka Marcia.

David Duchovny

David Duchovny: Muž v čiernom

Keď sa vás už naozaj zmocňuje zúfalstvo a neviete, čo na seba, tento outfit vás nesklame. Čierna je elegantná a sedí tak dámam ako pánom. Bonusom je imidž nebezpečného chlapíka!

Kate Winslett

Kate Winslett: Nebezpečná zvodkyňa

Puzdrové šaty sa hodia takmer každej žene. Ak vám sadnú, vytvoria z vašej postavy objekt hodný uctievania. Čierna farba vám navyše uberie pár kíl. Ak sa však necítite dobre priveľmi odhalená, radšej si vyberte model s o niečo menším výstrihom.

 

Zdroj: SITA, SITA, Dora
Odporúčame