Čo ak, úplne prvýkrát, dokáže pleťový prípravok kompenzovať vplyv menopauzy na starnutie?

Laboratóriá Vichy, experti na zdravie pleti, zanalyzovali vplyv hormónov na pleť žien a prichádzajú ako prvé s Kompenzujúcim komplexom, ktorý potláča vplyv menopauzy na starnutie pleti. Formula prípravku premieňa všetky úrovne pleti a navracia jej mladistvejší vzhľad.

Počas menopauzy množstvo hormónov klesá a starnutie pleti sa zrýchľuje. V tejto súvislosti Vichy identifikovalo vplyv hormónu DHEA, ktorý je schopný ovplyvniť všetky aspekty mladistvejšieho vzhľadu. Unikátny komplex aktívnych látok, ktorý kompenzuje úbytok tohto hormónu v pleti, pôsobí na všetky prejavy spojené s hormonálnym starnutím.

Pro-Xylane ako zdroj pevnosti a hustoty pleti,  Hepes regeneruje bunky a premieňa drsný povrch pleti, Hydrovance pre dokonalú hydratáciu pleti a Hedione vyhladzuje pleť, dodáva jej komfort a pružnosť.

Klinické známky starnutia pleti sú potlačené, pleť sa zdá súdržnejšia, viac pružná, vyplnená, kontúry sú vyrysované, vzhľad pleti zjednotený a žiarivý.

Rad Neovadiol ponúka niekoľko krémov

Pokrokový remodelačný krém na normálnu až zmiešanú pleť ponúka jemnú a krémovú textúru. Ľahko sa rozotiera a dodáva pleti intenzívnu sviežosť, hebkosť a hĺbkovú hydratáciu. Biela mikroperleť rozjasňuje vzhľad pleti.
Pokrokový remodelačný krém na suchú pleť má príjemnú, jemnú a zároveň intenzívne hydratačnú textúru, ktorá dodáva pleti lipidy pre kompenzáciu jej suchosti. Bohatá textúra je nemastná a nelepí, vstrebáva sa do pleti a zanecháva ju ultrajemnú a bez lesku.

Pokrokové remodelačné sérum svieže ako gél a komfortné ako emulzia. Vďaka svojej ľahkej konzistencii sa už počas aplikácie vstrebáva do pleti a okamžite zanecháva pocit sviežosti. Nelepí a nezanecháva mastný finiš.  Pleť je hydratovaná a vďaka jemne zlatej mikroperleti rozjasnená.

Nočný krém – predĺžuje účinnosť denného krému i po celú noc vďaka novému nočnému krému Neovadiol. Nové ultrasvieže zloženie pomáha redukovať prejavy menopauzy v priebehu noci.

Špeciálny výber parfumácie ponúka aj unikátny zmyslový zážitok. Zelené a kvetinové nóty v kombinácii s jablkami a zeleným čajom s kosatcami a jazmínom kulminujú vo vyberanej vôni pižma a fialiek. 


Zdroj: thinkstockphotos.com, thinkstockphotos.com, PR článok, www.vichy.sk
Odporúčame