Do nového roka s istotou: 3 tipy, ako sa vyhnúť chorobám „tam dole“

Ilustračné foto

photl.com

Tažko sa o nich hovorí a ešte ťažšie sa s nimi žije. Choroby a ochorenia konečníka nepatria práve na zoznam tém, o ktorých by ste radi hovorili s partnerom či inými členmi rodiny. Hlavne vo vyššom veku stúpa percento pravdepodobnosti vzniku ochorení, no aj mladšie ročníky by mali byť na pozore.

Ako sa im, čo najlepšie vyhnúť? Jednoduchým dodržiavaním týchto 3 tipov:

1. Zvoľte si správny životný štýl

Počuli ste to už najmenej stokrát, no každý lekár vám to odporúči. Správny výber jedla v pomere s pohybom, vám pomôžu predísť mnohým chorobám, kde do prvej desiatky určite patria aj ochorenia konečníka. Okamžite, bez ohľadu veku, sa snažte čo najviac vyhýbať dlhodobému sedeniu, nezdravým, vyprážaným či múčnym jedlám, alkoholu a aj väčším dávkam cukru.

Náš tip:  V novom roku jednu porciu sladkého vymeňte za zeleninu a zoberte štvornohého miláčika na prechádzku. 

Ilustračné foto

2.Nezabúdajte na dokonalú hygienu

Jeden z nadôležitejších bodov na ktoré by nemali ľudia v každom veku zabúdať je dokonalá hygiena intímnych partií. Dokážete ňou predísť rakovine hrubého čreva, rôznym infekciám a hemoroidom.

Náš tip: Najjednoduchší spôsob udržiavania intímnej hygieny je si zadovážiť Biobidet. Jednoduché ovládanie aj inštalácia v spojení s komfortom poteší nejedného člena rodina bez ohľadu na vek.

Ilustračné foto

3. Dbajte na prevenciu

Nehanbite sa navštívať svojho lekára. Pokiaľ zaznamenáte, čo najmenší problém pred či po spláchnutí vašej talety, neberte to na ľahkú váhu a nechajte sa skontrolovať. Jedno rýchle vyšetrenie vám dokáže pomôcť predísť množstvu nepríjemností. Medicína je dnes tak vyspelá, že lekári už dokážu včas identifikovať a úspešne liečiť aj tie najnepríjemnejšie choroby. 

Náš tip: Jedna nepríjemná prehliadka, trvá pár minút, no nepríjemná choroba viac ako pár týždňov, myslite na to a dajte sa preventívne vyšetriť. 

Ak nemáte ešte darček pod stromček, darujte pohodlie, komfort a zdravie prostredníctvom Biobidetu, teraz za zvýhodnenú cenu! Objednáte ho na www.biobidet.sk a do Vianoc si ho ešte osobne stihnete vyzdvihnúť.

Zdroj: photl.com, photl.com, PR článok
Odporúčame