Festivaly, na ktorých si prídete toto leto na svoje aj vy!

Festival

thinkstock.com

Ak máte radi hudbu, pekné počasie a pohár dobrého piva v spoločnosti priateľov, mali by ste sa toto leto vybrať aspoň na jeden hudobný festival. Na mnohých z nich si totiž na svoje príde aj generácia štyridsiatnikov či päťdesiatnikov. Kam sa oplatí ísť pobaviť?

Rock pod kameňom, Snina Open Air Festival –  7.8. – 9.8. 2014

(RO RYBNÍKY – Amfiteater, 069 01 Snina)

,,Skončili jsme, jasná správa, proč o tebe zakopávám dál…“ milovníci Olympicu si prídu v Snine na svoje a určite budú mať požnosť zaspievať si s Petrom Jandom svoje najobľúbenejšie hity. Okrem toho návštevníkov poteší aj David Koller, Wanastowi Vjecy alebo Slobodná Európa a mnoho ďalších kapiel. Lístky si možno kúpiť cez predpredaj.sk za 15/22 eur.


Rock pod kameňom

Cibula Fest, 24.7. – 26.7. 2014

Letisko Holíč, 908 51 Holíč

Minulý rok si našlo do Holíča cestu približne 10-tisíc Čechov a Slovákov a tento rok sa očakáva ešte vyššia návštevnosť. Po prvý krát vystúpi aj hosť z inej krajiny ako zo Slovenska alebo Česka – kapela Alphaville. Kapela okolo frontmana Mariana Golda je na hudobnej scéne už viac ako 30 rokov a určite vie, ako zabaviť svojich fanúšikov. Okrem nej si budete môcť vypočuťť aj skupiny Divokej Bill, Chinasky, No Name, Žlutý pes, Tři sestry či Polemic. Trojdňovú vstupenku môžete cez predpredaj.sk kúpiť za 30 eur.


Cibula Fest

Hudobný festival Terchovský budzogáň 2014, 1.-2. 8. 2014

Amfiteáter Nad Bôrami, Terchová

Ak chcete mať rande so svojím mestom (a samozrejme Tublatankou), vyberte sa do Terchovej. Na 12. ročníku podujatia sa okrem legendárnej slovenskej skupiny o zábavu sa postará aj David Koller, Iné kafe, Zóna A alebo kapela Biohazard z USA. Za dvojdňovú vstupenku zaplatíte cez predpredaj.sk 20 eur.

Terchovský budzogáň

Žákovic open 2014, 25.7. – 26.7. 2014

Penzion Žákovic, Trenčianske Bohuslavice

Chlapci z Hexu už majú tie najidvokejšie roky za sebou a podľa pesničky ,,Keď sme sami“ sú naladenejší na pokojnejšiu nôtu. Pridajte sa k nim a choďte sa zabaviť na 14. ročník hudobného festivalu s rodinnou atmosférou v obci Trenčianske Bohuslavice v nádhernom prostredí penziónu Žákovic. Okrem Hexu vás roztancuje Para, Le Payaco či Billy Barman a ďalšie kapely. Lístok kúpite za 15/20 eur.

Žákovic open 2014

Lodenica, 28.8. – 30.8. 2014

Auto camping Lodenica, Reakreačná ul. 3, Piešťany

Lodenica je tradičný rodinný festival plný skvelej hudby a dobrej nálady nielen pre návštevníkov miestnych kúpeľov – aj keď možnosť spojiť príjemné s príjemnejším sa doslova núka. Vaše uši poteší Čechomor, Tomáš Klus, Tublatanka a špecialny hosť Adventure strings, Franta Nedvěd a Tiebreak, Ivan Mládek a banjo band či Cigánski Diabli. Milovníci Valdemara Matušku by si nemali nechať utiesť vystúpenie KTO, ktorí v programe budú mať spomienku na tohto veľkého umelca. Lístky si môžete kúpiť cez predpredaj.sk za 12/19 eur.

Lodenica

Fun rádio DOHODA 2014, 5.7. – 16.8. 2014

Bojnice, Malacky, Poprad

Na Fun rádiu DOHODE si tento rok vyberú staršie aj mladšie generácie. Svoje hity zaspieva Richard Müller, roztancuje vás Polemic alebo Hex. Keďže ide o jednodňové akcie, sú ako stvorené aj pre tých, ktorým sa nechce na festivale prespávať. Lístky na toto podujatie sú zároveň ideálnym darčekom pre mladších členov rodiny. Jeden vás bude stáť prijateľných 9,90 a kúpiť ich môžete jednoducho cez predpredaj.sk.Fun rádio Dohoda

 

Zdroj: thinkstock.com, thinkstock.com, plnielanu.sk
Odporúčame