Gýčové valentínske darčeky: Toto svojej polovičke určite nedávajte!

valentín

sxc.hu

Má pre vás deň svätého Valentína špecifický význam? Tento sviatok všetkých zaľúbencov z roka na rok kvôli komerčnej bubline uznáva čoraz menej párov. Nájdu sa však aj takí, čo si ho pripomínajú radi a rezervujú si intímne chvíle iba pre seba. Možno je na čase rozdúchať tú správnu valentínsku atmosféru aj u vás. S darčekmi ale buďte opatrní. Nie všetky totiž vedia naozaj potešiť.

S červenou to nepreháňajte

Hoci láska, vášeň a erotika sa neodmysliteľne spája práve s červenou farbou, jej množstvo by malo byť primerané. Či už ste sa rozhodli svoju polovičku potešiť viacerými drobnými darčekmi alebo jej chystáte domáce prekvapenie, radšej kombinujte. Večera podávaná na červených tanieroch s červeným prestieraním na stole a s červenými sviečkami v červených svietnikoch by totiž mohla vyznieť ako gýč z erotického salónu. Príliš vhodná doplnková farba nie je ani zlatá, pretože evokuje Vianoce. Skúste to preto radšej s bielou či inou neutrálnou farbou.


Mohlo by vás zaujímať: 5 zásad dokonalej erekcie: Dodržiavajte ich a nebudete mať žiadny problém


Zabudnite na tínedžerské časy

Ak si myslíte, že vašu manželku by potešila hocijaká drobnosť s nápisom „I love you“, nemuseli by ste v jej očiach dopadnúť najlepšie. Sadrové a hlinené figúrky, kľúčenky, plyšové hračky, zaľúbené kartičky, balóniky, srdiečkové fotorámiky a vankúšiky – to všetko prenechajte dospievajúcej mládeži, ktorá tajomstvo partnerského vzťahu ešte len začína skúmať. Samotný darček od vás nemusí mať tvar srdca a zaobíde sa aj bez akýchkoľvek predtlačených venovaní. Ide predsa o váš úmysel, gesto a predovšetkým o vaše vlastné slová. Buďte preto originálni a radšej sa riaďte osobnosťou obdarovaného.

Pozor na spodnú bielizeň

K najobľúbenejším darčekom na Valetína ešte stále patria minimalistické kúsky určené predovšetkým na hrátky za dverami spálne. Sexi korzet a podväzky môžu vyznieť vzrušujúco, nie však v prípade, že je bielizeň vyčačkaná umelou kožušinkou či dokonca perím. Pánov by takisto mohli poriadne šokovať tangáče či opačný extrém – boxerky veľkosti XXL s potlačou čertíkov, amorových šípov alebo infantilného vzoru. To isté platí o pyžame a župane. Hlavná zásada pri výbere bielizne preto znie: Nakupovať vkusne, bez ohľadu na dátum a len za podmienky, že poznáte správnu veľkosť.


Mohlo by vás zaujímať: Sviatok zamilovaných sa blíži: Máme pre vás niekoľko tipov


Šperky a doplnky

Sú vynikajúcim nápadom, pokiaľ sa viete trafiť do tých, ktoré ulahodia oku aj vášmu miláčikovi. Za pomerne gýčové sa považuje srdce zo vzácneho kovu rozlomené napoly, pričom každý z dvojice nosí jednu polovicu. Ak vaša polovička nosí retiazku a vy jej chcete dokúpiť prívesok, skúste niečo neutrálne (napríklad štvorlístok pre šťastie) s vygravírovaným venovaním. To už by malo byť veľmi osobné. Ak poškuľujete po hodinkách, dajte pozor, aby ciferník ani remienok Valentína ničím nepripomínal. Veď nosené nebudú len 14. februára.

Zdroj: sxc.hu, sxc.hu, Emma
Odporúčame