Horoskop na rok 2019: Čo vás čaká v najbližších mesiacoch?

Karty

gettyimages

Patríte k ľuďom, ktorí sa na horoskopy spoliehajú, alebo ich čítate iba pre zábavu? Tento rok sme pre čitateľov nášho portálu pripravili tarotový výklad, ktorý prezradí, na čo sa vaše znamenie v roku 2019 môže tešiť a na čo si, naopak, dávať pozor.

BARAN, 21.3 – 20.4.

V oblasti vzťahov nesiete dlhší čas bremeno, kvôli ktorému sa cítite bezmocne. Všetka práca, ktorú ste do rodinných a partnerských vzťahov vložili, prinesie v roku 2019 svoje ovocie. Menšie spory budú urovnané a vaši blízki preberú viac iniciatívy, vďaka čomu si konečne budete môcť vydýchnuť. V druhej polovici roka vás čaká zaujímavá ponuka, kvôli ktorej budete môcť využiť svoj talent a niečo si aj privyrobiť. Venujte viac pozornosti svojmu telu a zbytočne ho nezaťažujte, vyhnete sa tak častým návštevám lekára.

BÝK, 21.4. – 20.5.

V priebehu celého roka budete spoznávať nových ľudí, kvôli ktorým spochybníte mnohé svoje plány a rozhodnutia. S tým spojená neistota vás môže vyviesť z miery, rýchlo ale pochopíte, že ide o zmeny k lepšiemu. Rok 2019 bude pre vás rokom učenia, spoznávania a chápania. Vďaka novej perspektíve zmeníte zaužívané zvyky, ktorých sa zatiaľ pevne držíte. Nechajte si poradiť a využite ponúknutú pomoc.

BLÍŽENCI, 21.5. – 20.6.

Intenzívny začiatok roka, počas ktorého budete mať pocit, že na vás padá celý svet, prehrmí rýchlejšie než si myslíte. Na všetkom zlom sa nakoniec zasmejete. Nemali by ste sa spoliehať na ľudí, ktorí sa vás snažia ohromiť svojimi schopnosťami, nie všetci splnia to, čo sľubujú. Leto strávené v dobrej nálade vystriedajú mesiace pokojnej rutiny, na jej prelomenie budete potrebovať veľkú dávku kreativity.


Mohlo by vás zaujímať: Jazda podľa znamenia zverokruhu: Aké auto by vám vybrali astrológovia?


RAK, 21.6. – 22.7.

Aj tie najjemnejšie duše môžu zažívať hnev a odpor, všetky hádky ale napokon odhalia čosi dôležité a prispejú k zlepšeniu situácie. Priateľ alebo vzdialený člen rodiny môže tento rok potrebovať vašu pomoc, pre vlastné dobro ale nerobte nič, na čo si netrúfate. V kolektíve ľudí máte pevné postavenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť malé aj veľké ciele.

LEV, 23.7. – 22.8.

Skontrolujte svoje financie a pripravte sa na nečakané výdavky. Viacerí z vás v roku 2019 privítajú nového člena rodiny, čo vám pomôže urovnať si svoje priority. Nepodceňujte svoj prirodzený šarm a inteligenciu, dostanete sa vďaka nim ďalej, než si myslíte. Zabávajte sa a užívajte si život, tento rok na to budete mať veľa príležitostí.

PANNA, 23.8. – 22.9.

Zhovievavosť k človeku, ktorý podľa vás urobil chyby, pomôže obom z vás. Všetko, čo v roku 2018 stagnovalo, pomaly naberie na rýchlosti a zmeny, ktoré očakávate, prídu už v prvej štvrtine roka. Váš uzemnený postoj upokojí aj vašich blízkych a upevní vaše putá. Nebojte sa manuálnej práce, prinesie vám naozaj sladké ovocie.


Mohlo by vás zaujímať: Tajomstvá ukryté v obrázkoch: Odkiaľ sa vzali tarotové karty?


VÁHY, 23.9. – 23.10.

V novom roku budete mať možno pocit, že svet sa nachyľuje smerom k horšiemu. Pozor na zbytočnú negativitu, ktorá môže vychádzať z miest, od ktorých to nečakáte. Stanete sa mostom medzi dvomi ľuďmi s rozdielnymi názormi a bude na vás, či ich spojíte, alebo sa nimi necháte roztrhnúť. Pristupujte k veciam s chladnou hlavou a nebojte sa úprimnosti.

ŠKORPIÓN, 24.10. – 22.11.

Pokoj a radosti, ktoré pred sebou máte, dokáže zabrániť len máločo. Lepšie pochopíte význam materskej, alebo vodcovskej lásky a zodpovednosti, ktorú so sebou prináša autorita. Vo financiách môžu nastať menšie problémy, buďte ale trpezliví. V tomto roku sa splatia dávno zabudnuté finančné, ale aj morálne dlhy.

STRELEC, 23.11. – 21.12.

Základom úspechu je tvrdá práca, ktorá vás môže najskôr odradiť. Obzrite sa a všimnite si, aký kus cesty je už za vami. Motiváciu aj k tým najbanálnejším veciam budete hľadať ťažšie než v starom roku, vďaka pomalšiemu tempu si ale budete môcť oddýchnuť. Čaká na vás veľa malých, príjemných prekvapení. Nájdite si čas na to, aby ste ich dostatočne ocenili.


Mohlo by vás zaujímať: Veríte vešticiam? Dajte si pozor na triky, ktoré používajú


KOZOROŽEC, 22.12. – 20.1.

V roku 2019 skončí jedna etapa vášho života, možno už teraz cítite, že potrebujete nový začiatok. Pre niektorých z vás to bude odchod do dôchodku alebo sťahovanie. Od starých vecí odídete s dobrými spomienkami a úsmevom na tvári, niektoré krivdy odpustíte vy, iné odpustia ľudia vám. Koncom leta si dávajte pozor na pľúca a priedušky, ak aj nastanú nejaké zdravotné ťažkosti, nepôjde o nič vážne.

VODNÁR, 21.1. – 18.2.

Dovoľte si prejaviť svoju inakosť, váš názor bude vypočutý aj v dôležitých otázkach. Pripravte sa na papierovačky, môže ísť aj o súdny spor, ktorý sa vás ale bude týkať iba nepriamo. Ak budete mať pocit, že vám partner nedôveruje, alebo že sa vám odcudzil, buďte pokojní. Pôjde iba o krátkodobú situáciu. Na jar si naplánujte kratšiu dovolenku alebo výlet, pomôže vám oddýchnuť si a zostať nad vecou.

RYBY, 19.2. – 20.3.

Dobrého vždy veľa škodí, skúste sa zdržať nerestí a nadbytočného míňania peňazí. To, čo budú ostatní považovať za ľahkomyseľnosť, budú v skutočnosti vaše povahové črty, ktoré ste dlho potláčali. Nebojujte proti ľuďom, ktorí s vami nesúhlasia, pravda nakoniec vyjde najavo. Financie počas tohto roka zamerajte na rozvoj svojich koníčkov, budete si to môcť dovoliť.


Aké skúsenosti máte s tarotovým výkladom vy? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdroj: gettyimages, gettyimages, Stanislava
Odporúčame