Jazda podľa znamenia zverokruhu: Aké auto by vám vybrali astrológovia?

zverokruh

sxc.hu

Pre niekoho je astrológia len babský výmysel, iní hviezdam podriaďujú najrôznejšie udalosti vo svojom živote. Či už patríte k tým, čo čítajú horoskopy pre poučenie, zo zvedavosti alebo len pre zábavu, ponúkame vám zaujímavý prieskum odborníkov. Na akú jazdu vás podľa jeho výsledkov predurčuje vaše znamenie zverokruhu a aké auto by vám na ceste najviac sadlo?

Aké znamenie je najzodpovednejšie?

Za veľmi praktické, dôsledné a puntičkárske sa považujú osoby narodené v znamení panny. Napriek tomu však v roku 2010 figurovali v dopravných nehodách až o 700% častejšie ako vášniví škorpióni. Tí medzi účastníkmi nehôd zastupovai len mizivé 1,5%, ktoré ich automaticky zaradilo ku kráľom ciest. Tieto a mnohé ďalšie zaujímavé výsledky zverejnila spoločnosť Allstate, ktorá predstavuje mamuta v poisťovníctve áut. Majú teda hviezdy vplyv na naše správanie za volantom? Na akom štvorkolesovom tátošovi by ste mali jazdiť podľa astrológie?


Mohlo by vás zaujímať: Aký je váš dnešný horoskop?


Baran (21.03. – 20.04.)

Baranom sa hodia červené a biele autá, ale mali by myslieť aj na svoj rozpočet. Sú to priemerní vodiči, preto najlepšie auto pre nich je niečo úsporné a nenápadné, ako napríklad Hyundai Sonata.

Býk (21.04. – 21.05.)

Farbou, ktorú by osoby narodené v znamení býk mali na aute voliť, je modrá alebo zelená, dokonca limetkovo zelená. Ale majú radi tiež striebornú a sivú. Býci sú zvyčajne takisto šetrní a uprednostňujú dobrú kúpu. Sú to opatrní vodiči, ale tvrdohlaví, preto častejšie riskujú. Ak im to finančné možnosti dovolia, mali by sa poobzerať po Mercedese.


Mohlo by vás zaujímať: Podľa auta spoznaj vodiča: Čo o vás prezradí váš štvorkolesový tátoš?


Blíženci (22.05. – 21.06.)

Farbou blížencov je akýkoľvek odtieň žltej. Za volantom majú radi romantiku, ale aj dynamiku – perfektne im sadne športové auto, ktoré pokojne môže byť len dvojmiestne. Blíženci však často menia názor, a preto nie sú veľmi dobrými vodičmi.

Rak (22.06. – 22.07.)

Osobám narodeným v znamení raka pristane strieborná alebo biela farba vozidla. Sú to veľmi spoločenskí ľudia, ktoí ľahko nadväzujú známosti a nezabúdajú na tie staré. Sú to opatrní šoféri a jazdia s úsporou. Tou správnou voľbou je pre nich veľké SUV ako napríklad Ford Expedition.

Lev (23.07. – 23.08.)

Pre znamenie leva je veľmi vhodné červené alebo zlaté auto. Veľa príslušníkov tohto znamenia zverokruhu má tendenciu byť v práci veľmi zaneprázdnených. Auto si nezriedka pozerajú aj na aukciách, kde majú možnosť sami si stanoviť cenu, ktorú zaň zaplatia. Na cestách si však dávajú veľký pozor.

Panna (24.08. – 23.09.)

Panny majú veľké farebné cítenie, preto sa im na aute najviac hodí čierna, námornícka modrá, tmavošedá alebo béžová. Čo sa týka cestovania, vždy skúšajú šťastie, aj keď možno nie sú najlepšími šoférmi. Svoje peniaze si dobre strážia. Dobrou voľbou je pre nich napríklad Toyota Corolla.


Mohlo by vás zaujímať: Čakajú vás dlhé hodiny za volantom? Zvládnite ich bezpečne a v pohode


Váhy (24.09. – 23.10.)

Akýkoľvek odtieň modrej pre pánov a ružová či purpurová pre dámy – to je farebné odporúčanie pre osoby narodené v znamení Váh. Títo ľudia milujú krásne predmety a objekty. Za volantom sú však ostražití a vedia narábať s peniazmi. K ich znameniu sa hodí niečo štýlové typu značky Jaguar.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Osoby narodené v znamení škorpióna by sa mali poobzerať po štvorkolesových tátošoch v čiernej farbe alebo v burgundskej červenej. Škorpióni sa neustále snažia vylepšovať svoj život aj finančnú situáciu. Pri šoférovaní sú opatrní. Aj im najviac sadne práve Mercedes.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Odtiene modrej a purpurovej sú ako šité na mieru Strelcovi. Osoby narodené v tomto znamení neustále spoznávajú nových ľudí a v spoločnosti sú veľmi aktívni. Veľmi často preto siahajú po luxusných vozidlách a veľkých SUV-čkach. Za volantom však radi riskujú, a preto im treba pripomínať, že opatrnosti nikdy nie je dosť.


Mohlo by vás zaujímať: Viac o autách čítajte na www.autoviny.sk


Kozorožec (22.12. – 20.01.)

Čierna pre pánov, zelená pre dámy – to je harmonické rozloženie farieb pre osoby narodené v znamení Kozorožca. Na cestách zvyknú byť ostražití, ale veľmi ľahko sa rozčúlia. Keďže sa im rýchlo rozkotúľajú peniaze, mali by myslieť najmä na dobrú spotrebu. Sedieť by im mohlo svižné vozidlo typu Honda Civic.

Vodnár (21.01. – 19.02.)

Muži v znamení vodnára by mali uprednostniť odtiene modrej, ženy zasa fialovej a purpurovej. Mnohí z vodnárov radi vylepšujú svoje autá a sú veľmi rodinne založení. Z tohto dôvodu by sa najradšej vozili na terénnom aute značky BMW.

Ryby (20.02. – 20.03.)

Zelená, purpurová a fialová – táto kombinácia farieb najlepšie funguje u osôb narodených v znamení rýb. Blízkosť vodných zdrojov popri ceste ich počas jazdy ukľudňuje. Keďže uprednostňujú malé a praktické vozidlá, mali by sa poobzerať po nejakom hybride typu Toyota Prius.


Čo si o astrológii myslíte vy? Veríte hviezdam? Podeľte sa o svoj názor s ostatnými čitateľmi v diskusii a vyhrajte víkendový pobyt alebo ďalšie ceny v našej súťaži. Nezabudnite uviesť platnú emailovú adresu.

Zdroj: sxc.hu, sxc.hu, Johnny
Odporúčame