Jedz, posti sa, chudni: Stáročiami overený postup stojí za skúšku

Amanda Hamilton

facebook.com/AmandaHamiltonWeightLoss

Rodená Škótka Amanda Hamilton je v Británii jednou z najuznávanejších odborníčok na výživu a zdravý životný štýl. Svojou tvorbou prispieva pre mnohé časopisy a novinové prílohy o zdraví. Najnovšie jej vychádza na Slovensku kniha s názvom Jedz, posti sa, chudni. Tá predstavuje prevratnú redukčnú diétu s občasným pôstom.

Po stáročia boli pôsty alebo zníženie príjmu potravy používané na liečebné účely, či dokonca na odvrátenie procesu starnutia. Pôst vylepšuje režim spánku, zvyšuje schopnosť sústredenia sa počas dňa a vitalitu. Obnovuje emocionálnu rovnováhu, znižuje množstvo leptínu a tým aj riziko ochorenia rakovinou prsníka a ženských orgánov.


Mohlo by vás zaujať: Chudnite zdravo a účinne: Dodržujte tieto zásady a určite sa to podarí!


V novej knihe Jedz, posti sa, chudni od Amandy Hamilton nájdete vysvetlenie, prečo musia muži a ženy pristupovať k pôstom odlišne. Dozviete sa, ktorý spôsob je najvhodnejší, či a ako využiť pôsty na podporu psychického a fyzického výkonu. Dočítate sa tiež, že aj malé zmeny v stravovacích návykoch môžu predĺžiť váš život. Kniha je nielen spoľahlivým sprievodcom pôstmi, ale ponúka aj 100 receptov na chutné a zdravé raňajky, obedy a večere.


Mohlo by vás zaujať: Diétne tipy pre zrelý vek: Zhadzovanie kíl ide aj po päťdesiatke!


„Na pôste sa mi páči jeho jednoduchosť. Je oveľa ľahšie pozerať sa na hodiny, než počítať každú kalóriu. V podstate je to nenákladné riešenie finančne nákladnej obezity. Perfektné pre dnešnú dobu,“ hovorí Hamilton o svojej publikácii. Vďaka nej sa tisícom ľudí podarilo schudnúť, získať sebaistotu i chuť do života.

Knihu Jedz, posti sa, chudni nájdete v ponuke internetového obchodu iPark.sk>>

Zdroj: facebook.com/AmandaHamiltonWeightLoss, facebook.com/AmandaHamiltonWeightLoss, PR článok
Odporúčame