Knižný tip: Týmito vecami si zbytočne komplikujeme život – naučte sa s nimi navždy skončiť!

Kniha 100 spôsobov, ktorými si komplikujeme život

Táto kniha vám pomôže zbaviť sa komplikácií v živote (Zdroj: Freepik/freepik)

Kniha 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život je o kvalitnom živote. Je plná nápadov, ktoré vám pomôžu byť šťastnejším a spokojnejším. Je o precitnutí. Je o akceptovaní zodpovednosti za svoj život. O uvedomení si tej ohromnej moci, ktorú nad ním vlastne máte.

V knihe je opísaných sto spôsobov, ktorými si častokrát nevedomky, no zato poriadne, komplikujeme život každodennými činnosťami, rozhodnutiami a krokmi. No kniha nie je akousi kritikou na naše životy, to vôbec. Sú v nej, práve naopak, ponúkané vysvetlenia daných situácií, spolu s radami a krokmi vedúcimi k ich náprave.


Knižný tip: Povinná príručka kritického myslenia, isto by vám ani nenapadlo, ako sa s nami môže mozog zahrávať


Niektorí ľudia hovoria, že je život ťažký. Iní zase vravia, že je komplikovaný. Pravdou ale zostáva, že ho budete mať presne taký, akým si ho spravíte. Táto kniha je plná možností. Je o zmenách. Je o ceste za lepšími zajtrajškami. O dôvere v seba samého. Je o víťazstve nad nepriazňou osudu. Je plná inšpirácie a pozitívnej energie, ale aj osobných skúseností a praktických rád. Vo vašej knižnici by preto chýbať isto nemala.

A na záver ešte nejaké tie podstatné informácie. Kniha 100 spôsobov, ktorými si komplikujeme život nie je písaná odborne, či zložito. Žiadne jazykolomné výrazy. Je písaná jednoducho a pútavo. Zaujímavo a zábavne. Vďaka nej získate funkčnejšie vzťahy, usporiadaný život, uvedomelú myseľ, zdravšie financie a nadšenie pre prácu.

Dušan Kadlec – 100 spôsobov, ktorými si komplikujeme život
Vydavateľ: Motivation-Man
Počet strán: 224
Rok vydania: 2017
Žáner: Motivačná
Odporúčaná cena: 15,90 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha 100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život
Kniha, ktorá vám zjednoduší život (Zdroj: Martinus)

Plní elánu aj na Facebooku: Buďte v obraze a nenechajte si ujsť už žiadny zaujímavý článok

Zdroj: Martinus
Odporúčame