Krásna pleť bez vrások poteší každú ženu: Predstavujeme top kozmetické darčekové sady týchto Vianoc!

Kvalitná kozmetika pod stromčekom poteší každú ženu. (Foto: Getty Images)

Chcete potešiť svoju manželku, priateľku, sestru, dcéru alebo mamku? Kozmetické darčeky patria na Vianoce medzi tie najobľúbenejšie. Niet sa čo čudovať, veď ktorá žena by nechcela mať hladkú a sviežu pleť? Prípravkov je na trhu mnoho, na Vianoce však treba staviť na ozajstnú kvalitu. Pozrite si naše tipy!

Ak túžite pod stromček darovať niečo naozaj jedinečné, oplatí sa pri výbere najskôr zamerať na výber tej správnej značky kozmetiky. Určite vás nesklame Annemarie Börlind – prírodná nemecká kozmetika, ktorá spája desaťročia skúseností s najnovšími poznatkami modernej vedy. Už od roku 1959 sa držia svojej vízie a hodnôt, a to vyrábať kozmetiku založenú na prirodzenosti a trvalej udržateľnosti. Výsledkom sú prvotriedne prípravky, ktoré si zamilovali už milióny žien. Vybrali sme pre vás hneď niekoľko z nich.

krémy System Absolute
Spojenie prírody, najvyššej kvality a dokonalého dizajnu v ručne balených darčekových sadách. (Foto: Annemarie Börlind)

System Absolute: Darujte pružnú pleť bez vrások

Nechajte prírodu pracovať za vás! System Absolute Anti-Aging predstavuje jedinečný kokteil prírodných látok, ktoré dokážu stimulovať prirodzenú tvorbu kolagénu v pokožke. Nájdete v ňom extrakt zo zelených rias, kyselinu hylaurónovú či olej z ružovej čerešne. Tento mix intenzívne hydratuje a posilňuje štruktúru pleti. Výsledkom je dokonale vyhladená, hydratovaná a vyživená pokožka.

Ako darček je ideálna štýlovo zabalená anti-agingová sada System Absolute pre normálnu až zmiešanú pleť s účinným vyhladzujúcim očným krémom proti vráskam a malým prekvapením zadarmo.

Darčeková sada NATUROYALE Biolifting
Darčeková sada NATUROYALE Biolifting hydratuje, spevňuje kontúry pleti, vyhladzuje vrásky, liftinguje tvár a zmierňuje pigmentácie. Dielo vedy, prírody a človeka. (Foto: Annemarie Börlind)

Biolifting NATUROYAL: Majstrovské dielo prírody miesto chirurgických zákrokov

Hľadáte ideálny darček pre ženu, ktorá vie, čo je v živote naozaj dôležité, a pozná svoju vlastnú hodnotu? Prémiová bioliftingová starostlivosť NATUROYALE spája know-how, dlhoročný výskum, inovácie a účinné prírodné ingrediencie prvotriednej kvality určené na zrelú pleť. Každá zložka týchto prípravkov má svoje vlastné poslanie a prispieva k tomu, aby výsledný efekt naozaj stál za to.

  • Hľuzovka biela má vďaka obsahu vitamínov B a rôznych aminokyselín liftingové účinky a vypĺňa pleť.
  • Sečuánske korenie dokáže pôsobiť priamo na svaly zodpovedné za tvorbu vrások okolo úst a očí, vďaka čomu sa vyhladia a zjemnia.
  • Botanická kyselina hyalurónová na seba viaže vodu, čím dlhodobo hydratuje pleť zvnútra. Zároveň chráni proti útokom voľných radikálov, čo klasická forma kyseliny hyalurónovej nedokáže.
  • Pupkovník ázijský stimuluje prekrvenie pleti a tvorbu vlastného kolagénu. Pleť odpovie mladším a vitálnejším vzhľadom.
Dvojfázové shaky Annemarie Borlind
Hľadáte originálny darček na Vianoce? Tento darčekový balíček zasiahne city aj milým prekvapením vo vnútri. (Foto: Annemarie Börlind)

Dvojfázové séra: Jedinečný prípravok aj pre mladšie dámy

Pestrosť prírody nemá hraníc a to odzrkadľuje aj farebná a voňavá ponuka 2-fázových prírodných shakov. Tento darček rozžiari oči a poteší srdce každej milovníčky nových trendov a kozmetických vychytávok. Bestseller značky Annemarie Börlind zaistí hydratovanú, upokojenú, energizovanú a pružnú pokožku. Tieto prípravky sú vhodné na všetky typy pleti od 25 rokov.

Na Vianoce ich navyše môžete kúpiť vo výhodnejšom darčekovom balení, ktoré obsahuje všetky štyri druhy. Obdarovaná žena ich vďaka tomu môže vyskúšať a zistiť, ktoré jej vyhovujú najviac.

Kozmetické balíčky LL Regeneration
Výrobky z línie LL Regeneration patria dlhodobo medzi svetové bestsellery značky Annemarie Börlind. (Foto: Annemarie Börlind)

LL Regeneration: Zregeneruje a rozžiari suchú pleť

Suchšia pleť má sklony k rýchlejšej tvorbe vrások, preto si už v mladosti zaslúži špeciálnu starostlivosť. Prípravky LL Regeneration sú ideálne na suchú, dehydrovanú pleť okolo tridsiatky. Obsahujú patentovaný LL Biokomplex, ktorý dokáže urýchliť regeneráciu buniek, a tak pleť bude čoskoro žiariť vitalitou a krásou.

Exkluzívny balíček revitalizačných produktov je výborný tip na darček pod stromček. Osvedčená starostlivosť zaistí hydratovanú, regenerovanú, pružnú a hladkú pleť. V balíčku nájdete okrem krému aj 2-fázový Aloe Vera Shake či exfoliačný peeling.

POZRIEŤ SI VŠETKY DARČEKOVÉ SADY ANNEMARIE BÖRLIND

Advertoriál pripravený v spolupráci s Annemarie Borlind.

Zdroj: Plnielanu.sk/Advertoriál
Odporúčame