Láska, nevera, klamstvo i nenávisť: Tieto pravdivé príbehy chytia za srdce aj vás

Kniha 55 pravdivých príbehov

Kniha 55 pravdivých príbehov prináša osudy plné lásky a šťastia, ale aj zrady a smútku (Zdroj: Plnielanu.sk)

Dovolenka je čas, kedy po regenerácii túži nielen naše telo, ale aj myseľ. Či už patríte k vášnivým milovníkom literatúry, alebo sa začítate len občas, dobrá kniha by vám v batožine nemala chýbať. Chvíle oddychu vám môžu spestriť aj pravdivé príbehy plné zaujímavých ľudských osudov a emócií.

Pravdivé príbehy sú súčasťou obsahu online magazínu Plnielanu.sk už vyše desaťročia. Za ten čas ich uzrelo svetlo sveta viac než 500 a u čitateľov sa neustále tešia veľkej obľube. Aj preto sa tie najpútavejšie z nich dočkali svojej knižnej podoby. A ako prezrádza samotný podtitul knihy, ide o osudy ľudí, ktorých môžete stretnúť aj vo vašom blízkom okolí.

Silné emócie vás vtiahnu do deja

Kniha 55 pravdivých príbehov prináša predovšetkým tému lásky a jej všakovakých podôb. Približuje citový vzťah medzi partnermi, rodičmi a potomkami alebo medzi priateľmi či kolegami. Keďže lásku a nenávisť delí len veľmi tenká hranica, nechýbajú ani ďalšie emócie ako pocit zrady, odcudzenia alebo sklamania.

Hrdinovia jednotlivých osudov sa neraz ocitajú v situáciách, ktoré ste si možno i vy sami zažili na vlastnej koži. Musia sa totiž vyrovnať aj s takými nepríjemnými záležitosťami, ako je nevera a klamstvo. Medzi zápletkami nechýbajú tiež hádky o peniaze či spoločné majetky.

Poučné príbehy, s ktorými sa dá ľahko stotožniť

O tom, že ľudské osudy sú pre fanúšikov oddychovej literatúry atraktívne, svedčia viaceré pozitívne ohlasy na knihu. „Riadky sú často plné ponaučenia, inokedy uvedomenia si, že život si treba vážiť. V mnohých príbehoch som spoznala seba či kamarátov. A čo je super, knihu môžete čítať aj na etapy,“ píše čitateľka Alena.

Milovníkom beletrie sa neraz stáva, že sa hlavnou postavou dokážu úplne stotožniť. To okrem Aleny potvrdzuje aj čitateľka Petra: „Knihu som „zhltla“ za deň pri jazere. Niektoré príbehy sú až neuveriteľné. Pri niektorých z nich som mala pocit, že aktérov dôverne poznám. Bolo to výborné na oddych.“

Každý z nás má tú svoju predstavu o ideálnej letnej dovolenke. Niekto si prázdniny nevie predstaviť bez pobytu pri mori, iní ľudia zase uprednostňujú hory, kemp alebo aktívny oddych pri športovaní. Kniha 55 pravdivých príbehov vám môže spríjemniť slnenie na pláži, ale aj daždivý deň na hoteli či pod stanom.

OBJEDNAJTE SI KNIHU 55 PRAVDIVÝCH PRÍBEHOV

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame