Letná dovolenka podľa znamenia: Čo vám sadne najviac?

Taliansko

thinkstockphotos.com

Máme tu pre vás niečo na odľahčenie, poprípade inšpiráciu, ak neviete, kde a akým spôsobom stráviť tohtoročnú letnú dovolenku. Tak napríklad blíženci potrebujú k dokonalej dovolenke spoločnosť, levy si ju nevedia predstaviť bez komfortu, strelci radi bádajú a vodnári zasa vyhľadávajú netradičné miesta s batohom na chrbte. Čo najviac oceníte vy?

Baran

Ľudia narodení v znamení barana sú dobrodruhmi, ktorí majú energie na rozdávanie. Z tohto dôvodu milujú adrenalín spojený so zábavou. Vyhľadávajú nové zážitky. Preto od barana nečakajte, že bude celé dni lenivo ležať na pláži, piť ľadové koktaily a jesť zmrzlinu.

Býk

Toto znamenie miluje všetko, čo súvisí s kultúrou a poznávaním nových miest. Nadchne ho dovolenka, na ktorej môže tráviť čas obdivovaním hradov, zámkov či umeleckých skvostov. Barani sú však aj milovníci dobrého jedla. Vhodnou voľbou na dovolenku je teda napríklad Paríž, Benátky, Barcelona alebo Praha.

Blíženci

Blíženci sú rodení extroverti, teda k tomu, aby boli šťastní, potrebujú dobrú spoločnosť. Sadne im dovolenka v kruhu priateľov či známych napríklad v mestách, kde je rušný nočný život. Vhodnou voľbou sú aj pláže, na ktorých „to žije“.


Mohlo by vás zaujať: Jazda podľa znamenia zverokruhu: Aké auto by vám vybrali astrológovia?


Rak

Čo sa týka letnej dovolenky, tak pre raka sú dôležité dve veci – dobré jedlo a voda. Ak chcete potešiť človeka narodeného v tomto znamení, sústreďte sa na výber miesta v blízkosti mora, pláže alebo rieky. Nepodceňte ani výber gastronomických špecialít, veď láska ide cez žalúdok.

Lev

Lev ocení všetko, čo súvisí s luxusom a extravaganciou. Vhodnou voľbou sú európske metropoly, kde môže veľa zažiť a tiež spoznávať. Nevyhnutnosťou je hotel so špičkovými službami, dobrým jedlom a možnosť nakupovať nové kúsky do šatníka v prvotriednych butikoch.

Panna

Ľudia v tomto znamení sú označovaní za plánovačov, až puntičkárov. Skôr ako sa vyberú na dovolenku, chcú mať všetko vopred naplánované. Ocenia miesta s bohatou históriou a kultúrnymi pamiatkami, kde sa môžu dozvedieť veľa o minulosti.


Mohlo by vás zaujať: Chudnutie podľa znamenia zverokruhu: Akú diétu vám naordinovali hviezdy?


Váhy

Váhy obľubujú dovolenku v znamení pohodlia i romantiky, ktorú majú ukrytú vo svojom srdci. Vhod im prídu lokality, na ktorých môžu snívať s otvorenými očami. Dôležitá je však pre nich aj dobrá spoločnosť a mestský ruch – potrebujú z každého niečo, aby využili to, na čo majú práve náladu.

Škorpión

Tí, ktorí sú narodení v znamení škorpióna, uprednostňujú miesta zahalené rúškom tajomstva. Výbornou voľbou sú napríklad exotické krajiny ako Kuba, nepohrdnú však ani mestami ako New Orleans či romantickým Benátkam, kde môžu odhaľovať nepoznané.

Strelec

Strelcov možno pokojne nazvať prieskumníkmi, pretože dovolenka je pre nich spojením dobrodružstva a získavania nových vedomostí. Je pre nich veľmi dôležité, aby letná dovolenka ponúkala lokality, ktoré možno preskúmať „hlbšie“, detailnejšie.


Mohlo by vás zaujať: Lev, panna či škorpión: Ako majú chudnúť znamenia zverokruhu?


Kozorožec

Pre kozorožca je dobré, keď má na dovolenke dostatok času na to, aby si oddýchol a zabavil sa. Ocení voľné dni na miestach, ktoré budú pre neho výzvou. Môžu to byť zákutia v Thajsku, Austrálii či dokonca v Južnej Afrike.

Vodnár

Vodnár miluje nezávislosť a netradičné lokality, teda také, kde ľudia bežne na dovolenku nechodia. Tomuto znameniu k šťastiu postačí, keď si dá na chrbát vak a vyrazí za dobrodružstvom ďaleko od ľudí a mestského ruchu.

Ryby

Ryby sú milovníkmi romantiky a umenia. Zároveň sú vyznávačmi krásnych vecí, teda vhodnou voľbou je dovolenka na nejakom romantickom mieste, ako napríklad Monako, Paríž alebo Rím.


Kam sa tohto roku na letnú dovolenku chystáte vy? Napíšte ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdroj: thinkstockphotos.com, thinkstockphotos.com, Mimi
Odporúčame