Legendárna Oldies Party Rádia Vlna je späť!

Oldies Tour rádia Vlna je späť! (Zdroj: Rádio Vlna)

Päť slovenských miest ožije najtanečnejšou Oldies Party Tour Rádia Vlna so špeciálnym hosťom PETROM NAGYOM.

Hity overené časom budú v máji znieť poslucháčom nielen z éteru Rádia Vlna. Už po šiesty krát vyráža tím Rádia Vlna za svojimi fanúšikmi s legendárnou Oldies Party Tour do Žiliny, Topoľčian, Košíc, Prešova a Liptovského Mikuláša.

Zdroj: Rádio Vlna

Pozvanie na oldies udalosti roka prijal jeden z najúspešnejších spevákov slovenskej populárnej scény 80-tych a 90-tych rokov – multi talentovaný hudobník a hitmaker Peter Nagy. Ako hudobný hosť odohrá v špeciálnom vystúpení svoje nestarnúce hity: Aj tak sme stále frajeri, Profesor Indigo či So mnou nikdy nezostarneš…

Oldies Party Tour Rádia Vlna už tradične prináša nezabudnuteľné oldies hudobné noci, hostí roztancuje najlepší hudobný mix tých najväčších hitov overených časom v podaní DJ-ja Petra Hurajta. O zábavu sa postarajú moderátori Rádia Vlna – Dominika Dadíková & Martin Chynoranský alebo Martina Záchenská & Milan Švikruha.

Zdroj: Rádio Vlna

Oldies Party Tour Rádia Vlna tento rok zavíta až do piatich slovenských miest:

  • 05.2023 – Žilina, Event House
  • 05.2023 – Topoľčany, Dom kultúry
  • 05.2023 – Košice, Spoločenský pavilón
  • 05.2023 – Prešov, M Aréna
  • 05.2023 – Liptovský Mikuláš, Liptov Aréna Tatralandia
  • Zdroj: Rádio Vlna

Pre tých, ktorí ešte nezažili, alebo váhajú, či prísť na Oldies Party Rádia Vlna, malá ukážka toho, ako perfektne sa budete baviť:

Vstupenky na Oldies Party Tour Rádia Vlna sa rýchlo míňajú, cenovo výhodne si ich môžete zakúpiť online na Predpredaj.sk za 18 € alebo priamo na mieste za 20 €. Viac informácií o podujatiach sa dočítate na radiovlna.sk.

Zdroj: Tlačová správa/rádio Vlna
Odporúčame