Pravdivý príbeh: Manžel ma nahovoril na sex vo štvorici – dodnes mi je z toho zle

žena

freedigitalphotos.net

Nikdy by mi nenapadlo, že by Karol okrem mňa obšťastňoval aj nejaké iné. Keď sme sa dali dokopy, obaja sme už boli starší, vzťahovo vyzretí, s minulosťou bláznivých vzťahov za sebou. Aspoň ja som si to myslela.

Že niečo nie je v poriadku som začala tušiť, keď už sme boli svoji. Že  nejde len o jednorazový románik som pochopila, keď som pod srdcom nosila naše dieťa. Karol však vždy prišiel s prosíkom, ľutoval, sľuboval. Miluje len mňa – veď napokon aj to dieťa chce mať len so mnou a nie so žiadnou inou. Možno, že veľa ľudí by na mojom mieste zbalilo seba aj dcéru a odišlo. Aj moje kamarátky ma zásobovali podobnými radami. Najmä tie slobodné a bezdetné, ktorým sa tieto dobre mienené slová hovorili ľahko. Ja som sa rozhodla Karolovi dôverovať a ešte to vyskúšať.


Mohlo by vás zaujať: 55 pravdivých príbehov – Osudy ľudí okolo nás


Počas nasledujúcich rokov som popri starostlivosti o dcéru a o domácnosť ani nemala čas riešiť otázku, či mi manžel naďalej zahýba alebo nie. Karol bol ku mne vždy milý a pozorný, vedel nás zabezpečiť, urobiť ma šťastnou. Nepátrala som, nechcela som nič vedieť, ale dpoveď si ma nakoniec aj tak našla sama.

Vybrali sme sa na dovolenku do Turecka. Nechcelo sa nám ísť samým, prehovorili sme aj Karolovho bratranca so ženou. Mali rovnako starého syna ako naša Janka, a tak sa deti mohli zabaviť spolu. Dovolenka dopadla skvele, oddychovali sme, zabávali sa s našimi spoločníkmi. Na konci sme sa dohodli, že sa musíme častejšie stretávať aj doma. Príležitosť sa naskytla hneď na ďalší mesiac. Karol oslavoval narodeniny. Zišla sa u nás pekná kopa ľudí. Veľa sa jedlo a najmä pilo.


Mohlo by vás zaujať: Pravdivý príbeh: Môj partner žil okrem mňa s ďalšou ženou


Postupne ľudia poodchádzali, ostali už len Martina s mužom. Cítila som, že už aj ja mám dosť. Najradšej by som bola, keby odišli a mohla som sa zvaliť do postele. Karol miesto toho, aby ich odprevadil, dostal bizarný nápad. Má predsa narodeniny, mali by sa mu splniť všetky priania. Čo keby sme si vymenili partnerov, zahlásil. Myšlienku, za ktorú som predpokladala, že sa budem musieť návšteve ospravedlňovať a vysvetľovať Karolovým prehnaním s alkoholom však prijali ostatní s radosťou. Myslela som, že môj manžel ma chce vidieť v akcii s inou ženou. Keď som zbadala roztúžený pohľad Karolovho bratranca a manželovu ruku na Martininom stehne pochopila som, ako to myslel. Presunuli sme sa na posteľ. Ostatné som vnímala ako vo sne. V zlom sne. Vidieť súložiť vlastného muža s niekým druhým na vlastné oči nie je pre slabé žalúdky. Našťastie som ich nemusela sledovať dlho. Karolov bratranec bol hotový za päť minút a ja som utiekla do kúpeľne. Zamkla som sa a plakala až kým od nás neodišli.

Ráno sa Karol zobudil s obrovskou opicou – alebo sa tak aspoň tváril. Ani ja som necítila najlepšie, ale nebolo to asi alkoholom. Manžel sa tváril, akoby sa nič vážne nestalo. Pobozkal ma a len zhodnotil, ako dobre večierok dopadol. Tvrdil, že na podrobnosti si ale príliš nepamätá. Keď som mu ich priblížila, len sa zasmial. Veď sme si napokon užili obaja a je to vždy lepšie, akoby mi zahýbal za chrbtom.


SÚŤAŽ: Poraďťe sa s čitateľmi a vyhrajte zájazd do kúpeľov či dobrú knihu


Nuž, neviem, čo je lepšie. Viem len, že ďalšie podobné stretnutie som zakázala a Karolovho bratranca s polovičkou sme odvtedy nevideli – už sú to tir roky. Radšej budem žiť v sladkej nevedomosti ako dívať sa na seba do zrkadla s pocitom na zvracanie. Pretože najhoršie na celej veci bolo, že som s výmenou partnerov súhlasila, aby som ulahodila manželovi. Dodnes ma to hrozne trápi, keď si na to spomeniem. V normálnom vzťahu je normálne, že partneri žijú jeden pre druhého. U nás sme hranicu normálnosti trocha poopravili. Od mužovej oslavy jeho nevery ignorujem – vlastne tak, ako pred ňou. Pokiaľ o nich neviem, netrápia ma. Poznám kopec manželstiev, kde to nefunguje, aj keď sú si partneri verní. Mne dáva manžel lásku, pozornosť, je dobrým otcom. To mi stačí. A nakoniec, ako sa často hovorí, je to aj tak vždy moja náruč, do ktorej sa vracia.


Vybrané príbehy si prečítajte aj v novej knižke 55 pravdivých príbehov – Osudy ľudí okolo nás. Kúpiť si ju môžete aj na Martinus.sk prípadne v ďalších kníhkupectvách.

Zdroj: freedigitalphotos.net, freedigitalphotos.net, SD
Odporúčame