Pravdivý príbeh: Šok pre každého otca – moja dcéra sa živí pornom!

sex

sita

Ako každý rodič, aj my s manželkou sme chceli pre naše deti to najlepšie. Nie vždy však všetko ide tak, ako by človek chcel.

Naše dve dcéry boli ako soľ a cukor. Staršia Monika skôr chlapčenský typ – vybrala si štúdium strojariny, hrávala profesionálne bedminton, rada plávala. Naopak, naša mladšia Sofia, to bolo typické dievča. Od malička milovala všetko ružové. Požičiavala si tajne od mamy šaty alebo šminky a dokázala pred zrkadlom presedieť aj hodinu. Jej snom bolo stať sa modelkou. Žiaľ, nemala po kom zdediť výšku, ktorá je na modeling potrebná. Ja aj žena sme skôr menšieho vzrastu. A tak tento sen vypustila z hlavy a po strednej škole odišla študovať ekonómiu do Bratislavy.

Sofia nás chodila navštevovať  domov tak často, ako jej to voľný čas a skúšky na škole dovoľovali. Nebývali sme až tak ďaleko, len dve hodiny vlakom. Na konci prvého semestra sme si všimli, že naša dcéra má až priveľmi často na naše pomery nové oblečenie. Prezradila nám, že si našla brigádu. Začala robiť hostesku sa rôznych spoločenských akciách. „Čo tam vlastne robíš?“ zaujímalo nás. „V podstate len stojím, usmievam a dobre za to platia“, odpovedala so smiechom. „No neviem, to len tak platia za to, že nič nerobíte?“ nedalo mi to. Sofia však mala pripravenú odpoveď: „Ale oci, vieš ako pri tom bolia nohy?  Skús stáť osem hodín v kuse.  A je to vždy lepšie ako moje spolužiačky, ktoré sa idú zodrať v supermarketoch dokladaním tovaru a nič si poriadne nezarobia. Niektoré moje kamošky, s ktorými robím, sa takto dostali aj k fotomodelingu. Veď viete, že ma to vždy lákalo.“


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Rakovina mi vrátila manžela, aj keď len na chvíľu


Ďalej sme sa nevypytovali. V škole prospievala stále veľmi dobre a keď má čas, nech si dievča privyrobí. Boli sme na ňu celkom hrdí a keď sa chlapi v robote vypytovali, čo tá moja dcéra vlastne robí, pyšne som im povedal – študuje a popri tom si stihne aj zarobiť. Nechápal som, prečo si vymieňajú také zvláštne pohľady. Netrvalo však dlho a pochopil som. Všetko mi vysvetlil môj kolega a kamarát Stano. „Počuj Jožo, neviem, či som mal za tebou vôbec ísť, ale svedomie mi nedovolí nechať to tak. Poď so mnou, niečo ti ukážem.“

Išiel so za ním do kancelárie, kde mi pustil video. Spočiatku som nechápal. Bola tam moja Sofia, oblečená ako žiačka a sedela na gauči. Po chvíli za ňou prišiel starší herec, hral profesora a začali sa baviť. Bolo to po nemecky, tak som dobre nerozumel. Z kontextu vyplynulo, že ju za niečo hreší. Odrazu sa začali spolu bozkávať a strhávať zo seba kúsky oblečenia. Vtedy našťastie Stano zaklapol monitor. Neviem, čo by som ináč spravil. „Je mi to ľúto. Medzi našimi chlapmi to už chvíľu koluje. Bolo to určené pre Nemcov, náš Matúš to našiel niekde internete“.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Mladší milenec mi vlial do žíl čerstvú krv


Bol som v šoku. Vypýtal som si v robote voľno a išiel rovno do najbližšieho baru na panáka. Tak ako asi každý rodič, aj som si všetko dával za vinu. Keby som bol na ňu prísnejší… Keby som jej nedovolil odísť študovať preč od domova… Keby, keby, keby…  Nevedel som, čo mám robiť. Žene som to povedať nemohol, zrútila by sa. Po týždni som nemohol vydržať – aj žena si všimla, že sa so mnou niečo deje. Nakoniec som zavolal som môjmu známemu, psychológovi. Poradil mi, nech sa porozprávam najprv s dcérou. Vraj aj keď ten pocit hanby a sklamania je neuveriteľný, nech ju z ničoho neobviňujem. To sa mu povie…

Dal som na jeho radu. Pri najbližšej príležitosti som bol odhodlaný sa so Sofiou porozprávať. Prišla pred Veľkou nocou. Išiel som ju zobrať na stanicu, chcel som, aby sme boli chvíľu sami. Keď som ju zbadal, ledva som sa ubránil slzám. Ten rozhovor bol hrozný pre nás oboch. Sofia sa snažila vykrúcať, popierať, ale nakoniec sa priznala: „Oci, prepáč, stalo sa to len pár krát. Myslela som, že získam kontakty a podarí sa mi preraziť aj v modelingu.“ „Pár krát!? Teda nie len raz? A tebe je úplne jedno, že si ponížila celú rodinu?“  neveril som vlastným ušiam. „Viem, že to nie je ospravedlnenie, ale kebyže viem, že sa to dostane na Slovensko, tak to nikdy neurobím. Tvrdili mi, že to pôjde výlučne len do nemecky hovoriacich krajín,“ takmer plakala.


Mohlo by vás tiež zaujať: Pravdivý príbeh: Dcéru som pustila za hranice, vrátila sa tehotná!


Vtedy v  aute sme sa dohodli, že mama sa o tomto nikdy nedozvie. Sofia mi sľúbila, že prestane. Ja radšej nechcem vedieť, či to aj dodržala. Začala študovať diaľkovo a tvrdí, že začala pracovať v jednej účtovníckej firme. Keď som tam raz tajne zavolal, tak o Sofii nikdy nepočuli. Môžem teda len dúfať, že moja dcéra s tým raz prestane. Toľko krát som si to už dával za vinu. Keby som bol na ňu prísnejší. Keby som jej nedovolil odísť študovať preč od domova. Tých keby je veľa. Ja si uvedomujem, že je to dcérin život a ona už nie je to malé dievčatko, ktoré kradlo mame zo skrine šaty. Je dospelá a zodpovedná sama za seba a svoje rozhodnutia. V mojich očiach však navždy bude moja malá Sofi. A verte mi, keby že mám všetky peniaze sveta, aby som mohol skúpiť a spáliť ten hnus, ktorý sa natáča, tak to urobím. Nie len pre seba, ale aj pre ostatných rodičov.


Máte zaujímavý príbeh, o ktorý by ste sa chceli podeliť s čitateľmi aj vy? Pošlite ho na plnielanu@plnielanu.sk a do predmetu uvedte „Pravdivý príbeh“. Možno si ho už čoskoro prečítate v našom magazíne!

Zdroj: sita, sita, JN
Odporúčame