Pravdivý príbeh: Z čarovného princa sa vykľul tyran – ale bojím sa ho opustiť

žena

profimedia.sk

Zoznámili sme sa na vysokej škole, kde sme obidvaja študovali. Ja som bola prváčka, on tretiak. Bola to láska na prvý pohľad, no len z jeho strany. Keďže sme sa zoznámili na školskej párty, kde sa pilo, tancovalo a zabávalo vo veľkom, tak som si z toho večera moc nepamätala. No na druhý deň sa mi ozval a pozval na rande. Išla som, aj keď som vôbec netušila, kto to je. Keď som sa ho opýtala, odkiaľ má moje číslo, povedal, že som mu ho sama dala. A tak plynuli dni, týždne, mesiace….Boli sme spolu každú voľnú chvíľu, chodievali sme spolu na výlety, pomáhal mi v škole s učením.

Ako sme sa spoznávali viac, začal zisťovať, koľko som mala pred ním chalanov. No a ja som nechcela náš vzťah začať stavať na klamstve, tak som mu povedala pravdu. Veľmi sa mu to nepáčilo, ale zmieril sa s tým. Začal viac žiarliť a nedovolil mi chodiť von s nikým iným iba s ním. Aj kamarátky som postupne strácala. Ale vtedy mi to nevadilo, pretože som bola zamilovaná. Veľmi sa mi páčil. Aj výzorovo aj povahovo. V škole mu to išlo na výbornú a ešte k tomu aj chodil pravidelne cvičiť. Takže mal vypracované telo a ja som bola z neho hotová. Čo sa týka sexu, povedala som mu, že sa nechcem ponáhľať a chcem počkať. Nebránil sa tomu a čakal. Spali sme spolu prvýkrát po dvoch mesiacoch chodenia. V posteli bol super. Skrátka, cítila som sa ako v rozprávke.


Mohlo by vás zujímať: Pravdivý príbeh: Dcéru partner bije a ja neviem, čo mám robiť


Po čase sme sa zoznámili s rodičmi. Keďže sme študovali na výške v meste, v ktorom som ja bývala, tak on spoznal mojich rodičov skôr. Padli si do oka, dokonca aj s mojím bratom sú dodnes veľký kamoši. S jeho rodičmi som sa zoznámila neskôr, ale tiež nebol žiadny problém. Plánovali sme si spoločnú budúcnosť. Po skončení školy sme si našli prácu a začali spolu bývať. On dokončil školu úplne, ja len prvý stupeň. Kvôli nemu som nechcela pokračovať, chcela som byť hlavne s ním. Keď sme začali spolu bývať, chodili sme spolu už tri roky. Našli sme si super podnájom, super prácu a bolo nám skvele. Až do jedného dňa.

Boli u nás na návšteve jeho kamaráti. Keďže som veľmi priateľská a milá, snažila som sa s nimi baviť. Ale to sa jemu nepáčilo a keď odišli, takú facku mi struhol, až som spadla na zem. Pritom ani nebol opitý. Bol úplne triezvy. Keď som ležala na zemi, sadla som si a začala plakať. Povedal mi, že nech nerevem, lebo dostanem ešte jednu na druhé líce. Nechápala som, čo sa deje. Povedal, že mi dal preto, lebo som sa chovala nedôstojne. Že som koketovala s jeho kamarátmi. Pritom som sa len normálne rozprávala. Išli sme potom spať.

Ráno sa tváril, ako keby sa nič nebolo stalo. Keď som sa k tej udalosti chcela vrátiť, povedal mi, že som si to zaslúžila, nech to už neriešim. Tak som to neriešila. Raz sa zase zobudil v noci o tretej s tým, že má chuť na sex. Hovorila som mu, zlato, ráno skoro vstávame do práce, mne sa nechce, chcem ďalej spať. On na to, že nech spím, on sa na mne urobí, lebo preto ma tu má. Musela som mu poslúžiť hocikedy si zmyslel. Bolo mu jedno, že akurát varím, vysávam, alebo som chorá. Proste ON má chuť na sex, tak si ma zoberie.


Mohlo by vás zujímať: Pravdivý príbeh: Naivná aj po štyridsiatke – ako som len tomuto mohla uveriť?


Raz mi dal zase facku preto, lebo videl ako sa rozprávam s jeho kamarátom pred našou bránou a nečakám na neho, kým dojde z práce. Vyšli sme hore do nášho bytu a prvé čo bolo bola facka. Už ma facká aj keď mu papuľujem, aj keď niečo neurobím podľa jeho vôle. Nikdy takýto nebol. Je z neho hrubý, násilnícky a arogantný chlap, ktorého vôbec nespoznávam. Neustále mi hovorí o tom, ako som jeho majetok a patrím mu už navždy. Už som sa mu vyhrážala, že od neho odídem, ale on mi povedal, že keď ma nebude mať on, tak potom nikto. Bojím sa, čo by spravil. Som uväznená v zlatej klietke. Urobil si zo mňa slúžku, sexuálnu otrokyňu a boxovací mech. Som asi hlúpa ale stále ho milujem. Niekedy je ku mne milý, inokedy zase hrubý. Ako keby bol rozdvojená osobnosť. Nechápem, čo ho tak zmenilo. Tá istota mnou? To, že si myslí, že ma celú vlastní? Či to, že vie, že od neho naozaj neodídem a že sú to z mojej strany len prázdne slová?


Poznáte podobný príbeh aj vy? Ako by ste situáciu vyriešili? Podeľte sa o svoje skúsenosti aj s ostatnými čitateľmi v diskusii.

Zdroj: profimedia.sk, profimedia.sk
Odporúčame