Spoznajte produkt roku 2018: Renovality Hyalurónové sérum, ktoré účinne bojuje proti vráskam

Renovality

Renovality

Už od pradávna ľudia hľadajú spôsoby, ako zostať večne krásni. Dnes dobre vieme, že pramene života, studne múdrosti či fontány mladosti by sme hľadali len márne. Ale čo také elixíry krásy?

Laboratóriá známych kozmetických značiek totiž miešajú pleťové odvary v podobe krémov, ktoré zrelej pleti sľubujú zázraky. Dlhý zoznam ich neznámych a často toxických ingrediencií vypísaných na obale v časti „zloženie“ občas aj naozaj znie ako magické formulky. Mnohé ženy však novodobým rozprávkam prestávajú veriť. Uchyľujú sa k tradičnej starostlivosti o pleť a naturálnej kozmetike.

Čaro prírody balené do fľaštičiek z fialového skla

Česká rodinná značka Renovality vsadila práve na silu matky prírody. Delí sa o ňu s ľuďmi, ktorých trápia kožné problémy a so ženami, ktoré si potrpia na prirodzenú krásu pleti či vlasov. Súčasťou ich produktov však nie sú kúzla, ale za studena lisované oleje zo starostlivo vybraných semien lokálnych aj exotických rastlín.

Bioaktívnu stálosť chráni špeciálne balenie. Vplyvom svetla sa proces molekulárneho rozpadu naturálnych produktov urýchľuje. Ako prirodzený filter preto Renovality používa fialové sklo, ktoré zabezpečuje trvácnosť prírodných zložiek.

Renovality pomáha ľuďom s kožnými problémami testovanou prírodnou kozmetikou.

Kyselina hyalurónová pomáha spomaľovať známky starnutia

Spolu s prvými náznakmi vrások na tvári prichádza aj túžba po vypnutej pleti. Bohužiaľ, žiadna kozmetika nedokáže zastaviť čas. Avšak, pomáhať pri revitalizácii pokožky áno.

Za mladistvý vzhľad totiž vďačíme kyseline hyalurónovej, ktorá sa využíva v skrášľovacích produktoch. Je prirodzenou súčasťou ľudského tela. Nájdeme ju v tkanivách, štruktúre buniek, kĺboch či dokonca v oku. Stmeľuje vrstvy spojivového tkaniva a dokáže zadržať až stonásobné množstvo kvapaliny, čím zabezpečuje prirodzené vyplnenie, pružnosť, odolnosť a intenzívnu hydratáciu pokožky.

Vplyvom pribúdajúcich rokov a vonkajších vplyvov organizmus stráca schopnosť produkcie kyseliny hyalurónovej. V strednom veku sa jej obsah v tele prirodzene znižuje až na polovicu. Pokles kyseliny hyalurónovej sa následne prejavuje stratou elasticity, vädnutím zrelej pokožky líc, krku či dekoltu a známymi záhybmi na čele, v oblasti očí a pier. Jej nedostatok sa dá riešiť invazívnou metódou vo forme injekčného vpichu do problematickej partie alebo naturálnou a nebolestivou aplikáciou regeneračných krémov.

Hyalurónové sérum od Renovality

Ženy, ktoré preferujú prírodnú a neinvazívnu formu starostlivosti o pleť poteší hyalurónové sérum. V jednom prípravku totiž spája antivráskový efekt kyseliny hyalurónovej a revitalizujúceho ružového hydrosolu, ktorý obsahuje rovnaké látky ako esenciálne oleje.

 

Kyselina hyalurónová obsiahnutá v sére od značky Renovality je najznámejšia zbraň v boji proti predčasnému starnutiu pokožky.

Produkt roka 2018

Spokojnosť zákazníkov sa pretavila do ocenenia produkt roka 2018 v Českej republike. Na známom internetovom porovnávači cien ho odporúča až 96% zákazníkov. Inak to nie je ani na sociálnych sieťach Renovality, kde ženy zdieľajú kladné recenzie a skúsenosti v snahe poradiť aj ostatným, ako bojovať proti vráskam silou prírody.

Jednoduchá aplikácia a viditeľné výsledky

Prípravok je prispôsobený na nenáročnú a rýchlu manipuláciu pri každodennom použití. Uzáver so šikovnou pumpičkou dávkuje sérum hygienicky a najmä ekonomicky. Na hĺbkovú hydratáciu a výživu celej tváre postačí jedno stlačenie dávkovača.

Na odlíčenú a dôkladne očistenú pleť naneste dávku hyalurónového séra a jemne ho krúživými pohybmi končekov prstov vpracujte do pokožky až kým sa nevstrebe. Použiť ho môžete nie len na tvár, ale aj krk a dekolt. Pri rannej a večernej aplikácii sa výsledky dostavia už v prvý mesiac.

Pomoc pre pleť každého typu a veku

Hyalurónové sérum je kvôli svojim komplexným vlastnostiam vhodný nielen pre zrelú pleť, ale aj mladú, citlivú, aknóznu, normálnu, mastnú alebo naopak príliš suchú pokožku. Pomáha totiž pri spevňovaní kontúr, zjednocovaní tónu pleti či hojení drobných jazvičiek a škvŕn. Ružový hydrosol totiž upokojuje začervenanú tvár a dodáva jej svieži vzhľad. Vďaka séru bude pokožka pôsobiť odpočinuto, hebkejšie a žiarivo. Prílišného lesku sa však báť nemusíte. Hyalurónové sérum sa pri masážnom nanášaní ihneď vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Zdroj: PR článok
Odporúčame