Staršie ženy vedia, ako upútať: Čím oslovujú aj mladších mužov?

Staršia žena

thinkstockphotos.com

Celebrity svetového aj slovenského mena potvrdzujú, že mať dnes mladšiu polovičku je v mnohých ohľadoch výhodné. Nie je to však len jednostranná výhoda pre ženy, aj muži dokážu vo vzťahu so staršou ženou nájsť mnoho životných benefitov. Vrátane toho, že takéto partnerky sú skutočne atraktívnym magnetom ich pozornosti.

Milaine Alarie a Jason Carmichael, sociológovia z McGill University zistili, že až 13% amerických žien v rozmedzí 35 – 44 rokov mali pomer s mužom mladším minimálne o päť rokov. Krivka má zároveň stúpajúcu tendenciu. To dokladuje situáciu, že súčasné ženy sú omnoho ambicióznejšie a samostatnejšie. Často nepotrebujú staršieho zabezpečeného muža, aby sa o nich postaral. Radšej si užívajú život plný energie a keď treba, postarať sa vedia aj ony. Výhod pre partnera v takomto vzťahu je viacero.

Vyzretosť a nadhľad

Je jednoznačne prvým bodom, ktorým zaujmú aj generačne staršie ženy. Syr, víno, dokonca aj dobrý veterán je pre mnohých zaujímavejší ako nové auto. Skúsenosti – tak životné, ako aj sexuálne sa nedajú získať iba praxou. No staršia žena nepristupuje k mladšiemu mužovi ako mama, ale ako partnerka, ktorá k jeho „formovaniu“ pridá aj dobrodružstvá za dverami spálne. To je pre muža upútavka najvyššieho stupňa.


Mohlo by vás zaujať: Starší ženáč a mladá milenka: Citová katastrofa alebo skvelý biznis?


Energie na rozdávanie

Majú jej viac. Ak si žena vie aj po štyridsiatke, či päťdesiatke nájsť muža vo veku syna, je zjavné, že mu stíha. A to nie je maličkosť. Žena v tomto veku často cíti potrebu zmeny. Ak jej rovnako starý partner nemá o spestrenie vzťahu záujem, je logické, že časom hľadá naplnenie svojich potrieb inde. Mladším mužom imponuje, že napriek veku majú ženy elánu a charizmy na rozdávanie.

V posteli ako majster

Je to jeden z nesmiernych bonusov, prečo muž nebude riešiť vek. Sexuálne skúsenosti sa nedajú nadobudnúť z rečí, ani z televízie. Preto je skutočná učiteľka sexu na nezaplatenie. Má dostatok milostných nocí za sebou, aby dokonale vedela, čo jej robí dobre a rovnako prišla aj na to, čím poteší partnera. Sexuálne skúsenosti so staršou ženou sú pre mužov jednou z najhodnotnejších pozitív zrelej ženy. Niekedy je sexuálny efekt dokonca natoľko vábivý, že muži so staršou ženou radi experimentujú, aj keď vzťah s ňou nevidia na dlho.


Mohlo by vás zaujať: Toto vás čaká, keď zbalíte o polovicu mladšiu ženu!


Výzor láka

Dá sa polemizovať, či je vyšší vek vecou vkusu, no niektorých mužov zjav vintage pokožky priťahuje. Nemalým bonusom je, že telo ženy, ktorá sa o seba stará, ľahko predbehne atraktivitou aj mladú ženu. Výzor môže byť u staršej ženy dokonca bonusom.

Život zvláda aj sama

Samostatné ženy sú presne tie typy femme fatale, po ktorých mladší muži idú. Netreba ich vodiť za ruku ani na večere. Vedia si program zorganizovať samé a pre mladých mužov je často skutočne lákavé, keď nemusia byť pre partnerku tým, kto jej vymýšľa program a stará sa o ňu. Mimochodom muži ocenia aj pozvanie na večeru, keď za nich zaplatí a v niektorých oblastiach prevezme aj úlohu mamy.  Fakt, že muži v partnerkách hľadajú aj náhradnú matku, možno pri starších partnerkách vidieť viac, ako inde.


Máte skúsenosti s mladšími chlapmi? Napíšte ich ostatným čitateľom v diskusii pod článkom.

Zdroj: thinkstockphotos.com, thinkstockphotos.com, Alex
Odporúčame