SÚŤAŽ: Radi komentujete? Podeľte sa s nami o svoje názory!

Penzión Javorina

penzionjavorina.sk

Radi vyjadrujete svoj názor na rôzne témy? Máte tip na prípravu výborného jedla, či chcete poradiť ostatným ako riešiť problém s ktorým je ťažké sa popasovať a vy máte vhodnú skúsenosť? Nenechajte si svoje názory len pre seba a pridajte ten svoj do diskusií k našim článkom!

Inšpirujte aj ostatných čitateľov, ako lepšie zvládnuť nejaký špecifický problém, ktoré jedlo patrí k vašim najobľúbenejším, aké miesta treba navštíviť alebo kam cestovať či kde sa dá dobre zabaviť a každý týždeň vyhrávajte jednu z cien.

Stačí, ak prispejete do našich diskusií svojim názorom na rôzne témy, pričom je potrebné, aby ste k diskusnému príspevku uviedli svoj email, ktorý bude slúžiť na kontaktovanie výhercu. Súťaž trvá od 23.7. – 30.9.2012.


Diskusia nižšie je diskusiou k informačnému článku o súťaži. Svoje príspevky k rôznym témam spomínajúcim sa v článkoch píšte vždy do príslušnej diskusie.


A aby sme nezabudli, máme pre vás pripravené tieto jedinečné ceny:

  • Víkendový pobyt v penzióne Javorina v Čičmanoch (losovanie zo všetkých zúčastnených diskutujúcich na konci súťaže 30.9.2012)
  • 6x predplatné všetkých kníh od vydavateľstva Evita press na rok 2012 (losovanie každý druhý týždeň od 23.7. – 30.9.2012)
  • Knihy z vydavateľstva IKAR a DVD od Bonton filmu (losovanie každý týždeň od 23.7. – 30.9.)

Ceny odosielame na adresy v rámci SR.


Výhercovia

Pán Jano za príspevok k článku Účinný liek aj nepríjemný bolehlav: Aké tajomstvá v sebe ukrýva slivovica? (DVD a kniha)

Pán Jeremy za príspevok k článku Podarí sa vám konečne schudnúť? S týmto prístupom určite áno! (DVD a kniha)

Pani Eva za príspevok k článku Pravdivý príbeh: Som asi slabá, celý život zostávam v nešťastnom manželstve (Predplatné kníh od Evita press)

Pani Zorjana za príspevok k článku Omladnite vďaka správnemu oblečeniu: Kreácie, ktoré vám uberú celé roky (Predplatné kníh od Evita press)

Pán Ján za za príspevok k článku Prebuďte v sebe milovníka surového mäsa: Tatársky biftek dvakrát inak! (DVD a kniha)

Pán Vladimír za za príspevok k článku Dajte si do tela presne podľa vášho veku: Aký šport je šitý pre vás? (DVD a kniha)

Pani Janka Kopková za príspevok k článku Štamperlíky od babičky: Likéry, ktoré skvele chutia a liečia zároveň! (Predplatné kníh od Evita press)

Pán Peter za príspevok k článku Zázračný zemiakový džús: Zaberá proti žalúdočným vredom aj páleniu záhy! (DVD a kniha)

Pani Zlatka za príspevok k článku Výpredaje topánok sú v plnom prúde: Ktorá letná obuv je pre vás najvhodnejšia? (DVD a kniha)

Pani Zuzana Kurincová za príspevok k článku Začínate s behom? Tu je tréningový plán pre vašich prvých 5 kilometrov! (Predplatné kníh od Evita press)

Pani Jana za príspevok k článku Chcete zhodiť kilá zdravo a natrvalo? Vyhnite sa týmto mýtom o chudnutí! (DVD a kniha)

Pán/pani Sarmen za príspevok k článku Pravda o biopotravinách: Investícia do nášho zdravia či predražený mýtus? (DVD a kniha)

Pán František za príspevok k článku Oslnivé päťdesiatničky: Čo muži na zrelých dámach obdivujú a milujú? (DVD a kniha)

Pani Milada Hedvigyová za príspevok k článku 10 dôvodov, pre ktoré nezhadzujete tuk: Zistite, na čo si dať pri diéte pozor! (Predplatné kníh od Evita press)

Pani Janka Churá za príspevok k článku Dajte si do tela presne podľa vášho veku: Aký šport je šitý pre vás? (Predplatné kníh od Evita press)

Pán Vladimír za príspevok k článku Dajte si do tela presne podľa vášho veku: Aký šport je šitý pre vás? (DVD a kniha)

Pán Bohumil za príspevok k článku Dajte si do tela presne podľa vášho veku: Aký šport je šitý pre vás? (Víkendový pobyt v penzióne Javorina v Čičmanoch)

Všetkých výhercov sme kontaktovali emailom.

Súťaž je ukončená, výhercom gratulujeme.

posledná aktualizácia 10.10.2012

Zdroj: penzionjavorina.sk, penzionjavorina.sk, www.plnielanu.sk
Odporúčame