Trápi vás únava, nízke libido a depresie? 3 tipy pre zaručené zvýšenie testosterónu!

Zdroj: Primulus

Ak chcete byť charizmatický alfa samec, ktorý nie je obtlstlý tukom, potrebujete k tomu dostatok testosterónu. V mladosti máme testosterónu na rozdávanie, ale od 30. roku sa začína jeho hladina pomaly znižovať o 1% až 2% ročne. A čo všetko testosterón v mužskom tele ovplyvňuje? Okrem zvýšenia schopnosti budovať svalovú hmotu sa jedná o lepšie pálenie podkožného tuku, silnejšiu erekciu, libido, sexuálnu výkonnosť, vyššiu motiváciu a zlepšenie nálady. Prečítajte si 3 tipy ako testosterón prirodzene zvýšiť. S trochou disciplíny to iste zvládnete!

1. Dodajte telu tie správne vitamíny a minerály

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zvýšiť produkciu testosterónu, je dodať telu potrebné vitamíny a minerály, ktoré podporujú jeho tvorbu. Práve z toho dôvodu bol v Českej republike vyvinutý jedinečný produkt Primulus. Obsahuje kombináciu vitamínov (D3, C, B6), minerálov (zinok, horčík, selén) a extraktov z bylín (kotvičník zemný, senovka grécka). Vďaka tejto unikátnej kombinácii látok má preukázateľný vplyv na zvýšenie vášho testosterónu. Primulus je určený pre mužov nad 30 rokov, ktorí chcú prekonať únavu, podráždenosť, úbytok energie a stratu libida. Český produkt Primulus je laboratórne testovaný a užíva ho už vyše 37 000 mužov.

Zaistite rýchle zvýšenie testosterónu vďaka doplnku stravy Primulus. Tento unikátny produkt vyrobený v ČR môžete vyskúšať v akcii s dopravou zadarmo tu.

Český doplnok stravy Primulus s certifikáciou Štátneho zdravotného ústavu v Prahe (zdroj: Primulus)

2. Doprajte si dlhý a kvalitný spánok

Hladina testosterónu u mužov je najvyššia okolo 8. hodiny ráno. Počas dňa postupne klesá a večer je väčšinou najnižšia. V noci však pracuje váš endokrinný systém na maximum a produkuje veľké množstvo testosterónu. Telo sa tým pripravuje na ďalší deň. Pokiaľ ale spíte menej, je tu logicky málo času na produkciu testosterónu. V jednej štúdii nedostatok spánku počas jedného týždňa (5 hodín za noc) dokázal znížiť hladinu testosterónu u zdravých mužov o 15%. Ďalšia štúdia na 531 mužoch potvrdila, že dlhšia doba spánku je spätá s vyššou hladinou testosterónu. Podľa výsledkov dokáže hodina spánku navyše zvýšiť hladinu testosterónu o 15%. Snažte sa teda spať minimálne 7-8 hodín denne.

Zdroj: Primulus

3. Upravte svoj jedálny lístok a začnite športovať

Najlepší druh pohybovej aktivity pre zvýšenie testosterónu je zdvíhanie ťažkých váh, rýchle behy na krátku vzdialenosť a dlhá chôdza (min. 10 000 krokov za deň). Čo sa týka stravy, pre optimálnu podporu testosterónu je potreba sa zamerať na zdravé tuky – avokádo, vajcia, olivový a kokosový olej, ďalej potom sacharidy zo škroboviny a koreňovej zeleniny – zemiaky, sladké zemiaky, repa alebo mrkva. Nezabúdajte ani kvalitné mäso. Stravu doplňte multivitamínom Primulus. Získate tak nevyhnutné minerály a vitamíny, ktoré nakopnú produkciu vášho testosterónu.

Ak hľadáte doplnok stravy obsahujúci všetky uvedené látky v správnom množstve a pomere, vyskúšajte produkt Primulus bojujúci s príznakmi nízkej hladiny testosterónu.

Prečo si vybrať práve Primulus?

Ide o starostlivo vybrané vitamíny, minerály a extrakty z bylín v jedinečnom doplnku stravy vyvinutom špeciálne pre mužov. Primulus je určený pre aktívnych mužov dneška, ktorí idú s dobou a dbajú na svoje zdravie. Všetky obsiahnuté zložky majú podľa niekoľkých výskumov pozitívny a hlavne preukázateľný vplyv (nielen) na hladinu testosterónu u mužov a tým podporujú vitalitu, energiu a tiež imunitu každého muža. Primulus je vyrábaný v Českej republike, spĺňa ohlasovaciu povinnosť na Ministerstve poľnohospodárstva a je tiež laboratórne testovaný. Zloženie produktu je unikátny a nemá u nás konkurenciu. V súčasnej dobe spoznalo silu prírodného zloženia produktu Primulus viac ako 37 000 spokojných zákazníkov. Staňte sa ďalším poriadnym chlapom.

Primulus teraz v akcii s dopravou zadarmo po celej SR si môžete zakúpiť tu.

Zdroj: PR článok
Odporúčame