Váš vlastný moč ako prirodzený liek: Možno ho piť, masírovať sa ním či obkladať

Žena

freedigitalphotos.net

Prenos informácie v organizme pomocou aktívnej substancie vo vlastnom moči stačí na jeho aktiváciu k produkcii ozdravných látok a mobilizovaniu imunitného systému. Ide údajne o samoozdravný proces bez akejkoľvek toxicity a vedľajších účinkov. Najväčším benefitom podľa jeho zástancov je, že liečba močom by mala odstrániť samotnú príčinu choroby, nielen jej príznaky.

Na odstránenie zdravotných problémov liekmi ich treba použiť veľké množstvo. Popritom, že uľavia od ťažkostí, intoxikujú organizmus a poškodzujú dôležité orgány. Často neodstránia príčinu choroby, len jej symptóm a zničia imunitný systém. Príkladom môže byť vysoký tlak. Modernými liekmi je možné dostať ho pod kontrolu. Ale treba priznať, že sústavným užívaním liekov postupne odchádzajú obličky, pečeň, žalúdok a podobne. Pacient teda nezomrie na vysoký tlak, ale môžu ho začať trápiť problémy s niektorým životne dôležitým orgánom, ktorý poškodil dlhodobo užívaný liek na znižovanie krvného tlaku. Aj preto sa zástanci alternatívnej medicíny prikláňajú k prírodnému liečiteľstvu vrátane urinoterapie.


Mohlo by vás zaujať: Sporná terapia močom: Všestranný liek aj na rakovinu alebo nechutný výmysel?


Spôsoby aplikácie urinoterapie

Možností je viac, uvádzame najčastejšie používané. Každý si môže zvoliť formu, ktorá mu najviac vyhovuje

  • Pitie

Najúčinnejšie je podľa odborníkov v tejto oblasti prijať moč cez ústa, t. j. vypiť ho, a to asi 2 dcl denne. Najliečivejší má byť prvý ranný moč. Zachytávame strednú časť, ktorá obsahuje liečivé látky a chronálnu energiu zodpovednú aj za dĺžku ľudského života. Opakovaným požívaním zabraňujeme jej stratám.

  • Masáže

Využíva sa, že koža ako jeden z najväčších vylučovacích orgánov má veľkú schopnosť vstrebávať vpravované látky vo veľmi krátkom čase. Stačia tri sekundy na to, aby sa látka cez kožu dostala do organizmu. Na vonkajšie použitie sa odporúča odstáty moč – 36 až 168 hodín. Účinok zvýšite masírovaním reflexných zón najmä na chodidlách, dlaniach a tvári.

Urina sa nanesie na pokožku a krúživými pohybmi sa do nej votrie. Osobitnú pozornosť treba venovať chodidlám, hlave, tvári, chrbtu a miestam, kde sú lymfatické žľazy. Masáže sa odporúčajú pri všetkých kožných problémoch, opuchoch spôsobených blokádou lymfatických ciest, zápaloch svalov, stuhnutosti, skleróze multiplex, psychiatrických ochoreniach, alergiách, migrénach a pod. Nesmú sa masírovať miesta zasiahnuté rakovinou.

  • Obklady

Do hrnca s horúcou vodou vložte nádobu so starším močom a ohrejte. Kúsok tkaniny potom namočte a priložte na postihnuté miesto. Odporúča sa obklady použiť na akné, psoriázu, otvorené rany, opuchy, odreniny, kŕčové žily. Vynikajúco pôsobí pri hnisajúcich nechtoch, uštipnutí hmyzom a pod.

  • Klystýry

 Je vhodné ich využiť na očistu hrubého čreva. Mali by zabrániť nepriaznivému prehrievaniu orgánov v dutine brušnej a malej panve. Súčasne sa majú vytvoriť podmienky na tvorbu niektorých vitamínov a hormónov.

  • Nasávanie moču nosom

Odporúča sa ráno a večer. Jednou dierkou nasajte moč do nosa a vypľujte cez ústa. To isté urobte aj s druhou dierkou. Procedúrou ovplyvňujete aj mozog a tým aj celé telo. V nosnej sliznici sú totiž nervové zakončenia organizmu. Pomáha znižovať vnútroočný tlak, odstraňovať zápaly spojiviek, alergické reakcie, tiež hlieny z tela, ktoré vznikli z nesprávneho stravovania.

Jednotlivé spôsoby aplikácie možno kombinovať. Súčasne sa dajú využívať viaceré spôsoby naraz – napr. vypiť ráno moč a dať si klystýr – mate istotu, že prečistíte celé zažívacie ústroje.


Všetko pre zdravé telo a dušu nájdete na www.vysetrenie.sk


Prv než sa začnete liečiť

Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek liečbu, poraďte sa najprv so svojím ošetrujúcim lekárom. Aby efekt akejkoľvek liečby bol účinný a bezpečný, musíte dodržiavať všetky jej pravidlá.

Užitočné informácie


Vyskúšali ste už terapiu močom? Napíšte ostatným čitateľom svoje skúsenosti v diskusii.

Zdroj: freedigitalphotos.net, freedigitalphotos.net, Viola
Odporúčame