Vychutnajte si koncert priamo vo svojej obývačke: Famózny basgitarista Richard Bona zahrá online len pre vás

Foto: Yassine Toumi

Výnimočný umelec pochádza z Kamerunu, spolupracoval s veľkými menami a dnes patrí medzi najlepších basgitaristov na svete. Richard Bona bol na Slovensku už niekoľkokrát a vždy zanechal silný dojem. Jeho charizma, spev a v neposlednom rade virtuózna hudba vás pohladí na duši a zanechá silné emócie.

Richard Bona sa narodil v Kamerune, študoval a hral v Nemecku, Francúzsku a usadil sa v New Yorku, kde rozbehol kariéru basgitaristu. Na jednom pódiu hosťoval takým menám ako Mike Stern, Pat Metheny, Bobby McFerrin, Joe Zawinul, Didier Lockwood, Steve Gadd, Larry Coryell, Mino Cinelu, Randy Brecker a mnohým ďalším.

Na konte má 8 albumov, z toho album z roku 2005 s názvom Tiki umelca vyniesol na jazzové výslnie. Nasledovali ďalšie dva úspešné albumy – The Ten Shades Of Blues (2009) a Bonafied (2013).

Charizmatický jazzový hudobník zahrá koncert zo svojho štúdia len pre Slovenských divákov. Sledovať ho môžete online už 30. 4. Viac info TU alebo vo facebook evente.

Foto: Predpredaj.sk

Basgitarista a spevák pôsobí na pódiách prirodzene a profesionálne, na divákov prenáša kus pozitívnej energie, radosti a vystúpenie obohacuje aj jeho zmysel pre humor. Richard Bona je famózny umelec s charizmou, ktorá vás pohltí. Pustite si jeho koncert v bezpečí domova a doprajte si magický zážitok.

Zdroj: Tlačová správa: Predpredaj.sk
Odporúčame