Využite príspevok od štátu na bezbariérové zariadenia a výťahy pre imobilných!

velcon.sk

Mnoho imobilných a ich opatrovateliek a opatrovateľov sa domnieva, že kvôli vysokej cene si bezbariérové zariadenie alebo výťah pre imobilných nemôže dovoliť. Ale to vôbec nemusí byť pravda. S našou pomocou ich môžu získať najmä ľudia s nižšími príjmami. Presvedčte sa sami.

Velcon vám ponúka nielen moderné bezbariérové riešenia pre ŤZP, ale aj potrebnú poradenskú pomoc a spôsoby jednoduchého prefinancovania.   

Nielen pre bohatých

Vedeli ste, že na bezbariérové zariadenie môžete získať príspevok od štátu? Napríklad na schodolezy, šikmé schodiskové plošiny, zvislé plošiny, schodiskové sedačky (stoličkové výťahy) či stropné zdviháky od Velconu môže získať posúdená ŤZP osoba až 11 617,88 Euro. Pritom platí, že čím je váš príjem nižší, tým máte nárok na vyšší príspevok. Ten vám môže pokryť najčastejšie 90 až 95 % ceny zdvíhacieho zariadenia. Uvedomujeme si, že aj zvyšných 5 až 10 % môže byť problém, preto vyvíjame maximálnu snahu, aby ste nemuseli pokiaľ možno túto čiastku platiť z vlastných peňazí.

Využite našu pomoc a poradíme Vám ako prefinancovať pomôcku.

S našou pomocou môžete získať napríklad príspevok od nadácií alebo subjektov na pomoc ľuďom zo zdravotným znevýhodnením, s ktorými Velcon aktívne spolupracuje, prípadne vám ponúkneme výhodný splátkový kalendár bez akéhokoľvek navýšenia. Predovšetkým máme pre vás Kartu výhod ZŤP. Vďake nej môžete získať akékoľvek zdvíhacie zariadenie z našej ponuky s možnosťou dofinancovania spoluúčasti. Zároveň budete zaradení do súťaže o hodnotné ceny, ako napríklad pútnický zájazd do Lúrd alebo kredit 150 €. Ale to nie je všetko. Aby sme vás odbremenili od študovania zákonov a vybavovania na úradoch, radi vám pomôžeme aj so žiadosťou o štátny príspevok na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny a ďalšími administratívnymi úkonmi. Vďaka tomu budete mať viac času na to najdôležitejšie – starostlivosť o svojho blízkeho.

Obráťte sa na nás

Stačí naozaj málo a váš život sa môže zmeniť o 180º. Zavolajte nám na bezplatnú telefonickú infolinku na číslo 0800 199 060 alebo kliknite sem.

Ilustračné foto

Zdroj: velcon.sk, PR článok, PR článok
Odporúčame