Vyžeňte zimu z vašej spálne: Tieto nápady vás oboch rozpália

sex

isifa.sk

Vedeli ste, že v zime klesá hladina testosterónu a váš sexuálny život sa tak v čase klesajúcich teplôt môže tiež ocitnúť na bode mrazu? Zabráňte tomu s našimi sexi nápadmi, ktoré vás počas dlhých zimných večerov zaručene dostanú do varu!

Horúci nápoj lásky

Pred tým, ako to v spálni roztočíte, vám určite padne vhod chutný a najmä povzbudzujúci teplý nápoj s afrodiziakálnymi účinkami. Výber surovín, ktoré na jeho prípravu môžete použiť je mimoriadne široký. My odporúčame staviť na klasiku, ktorá sa osvedčila aj našim predkom, ktorý si na trhu nemohli kúpiť ustrice, ani horúcu čokoládu s čili papričkami. Siahnite napríklad po víne alebo medovine, mede, zázvore a koreninách ako škorica, klinčeky alebo vanilka a podľa vlastnej chuti sa pustite sa do prípravy nápoja, ktorý vo vás prebudí vášeň a navyše vás aj príjemne zahreje. Ak nechcete riskovať vymýšľaním vlastného receptu, vyskúšajte napríklad zázvorové víno, ktorého príprava je rýchla a jednoduchá: do litra červeného vína pridáte nastrúhaný koreň zázvoru a rovnaké množstvo medu. Nechajte zovrieť a môžete podávať. Určite vám bude chutiť…a nielen víno.


Mohlo by vás tiež zaujať: Zázračné „Viagra kondómy“: Pomôžu zlepšiť sexuálny život aj vám?


Koža na kožu

O tom, že koža je vlastne najväčšou erotogénnou zónou ľudského tela ste už zrejme počuli. Je dokázané, že kontakt kože na kožu nielen vyvoláva príjemné pocity, ale navyše má aj emocionálny rozmer – stimuluje totiž tvorbu hormónu lásky, oxitocínu, a hormónov šťastia, endorfínov, čím pomáha utužovať puto medzi dotýkajúcimi sa ľuďmi. Neoberajte sa preto o potešenie a pocit blízkosti tým, že sa na noc zabalíte do hrubého pyžama. Radšej poriadne zakúrte a odhoďte odev i zábrany. Najmä dámy zvyknú občas potrápiť nejaké chybičky krásy, ktoré sa pod vrstvami snažia ukryť pod vrstvou oblečenia. Určite ich však poteší informácia, že podľa prieskumov sú muži počas zimy k nedostatkom ženského tela oveľa ľahostajnejší ako v lete a nejaké tukové vankúšiky väčšine z opýtaných vôbec nevadia. Ženské poprsie je navyše tvorené žľazovým tkanivom, ktoré pri stimulácii a pritlačení napríklad na teplú pokožku partnera generuje teplo. Každá žena má teda dva vlastné „termofory“, ktoré by pri zahrievacom kole bola škoda nevyužiť.

Teplo a teplejšie

Keďže pocit tepla zvyšuje citlivosť kože, je čokoľvek teplé či nahriate ideálne na spríjemnenie dlhých zimných večerov vo vašej spálni. Pripravte si napríklad teplé uteráky – nechajte ich poriadne nahriať na radiátore, potom ich môžete prikladať polovičke na rôzne časti tela a iné zatiaľ napríklad masírovať či hladiť. Podobne vám poslúži aj obyčajný fén – nasmerujte ho na na jeho či jej chrbát, krk, či stehná a uvidíte, že sa po chvíli začne roztápať. Alebo si tesne pred orálnym sexom naberte do úst teplý nápoj, či vyskúšajte masáž intímnych partií s použitím lubrikačného gélu s hrejivým účinkom.


Mohlo by vás tiež zaujať: Sex po štyridsiatke: Toto treba vedieť, aby bol skvelý ako doteraz!


Prihorieva, horí…

Bojíte sa bolesti? Pri sexe však môže byť prekvapujúco erotická a poriadne horúca. So zvyšujúcou sa mierou vzrušenia sa totiž do tela vyplavujú endorfíny, ktoré pôsobia ako prirodzený tlmič bolesti. Navyše, trochu silnejšie stlačenie, štipanec či “potľapkanie” privedie do oblasti, ktorej sa dotýkate viac krvi, čo zvýši citlivosť pokožky. V preklade to znamená, že pri sexe môže byť malý “preplesk” po zadočku alebo poškrabanie po chrbte celkom vzrušujúce. Prekvapte ním svoju polovičku v tej najhorúcejšej chvíľke – pomaly prechádzajte rukami po jeho krku, šiji, chrtbe, až k jeho pozadiu. Zablúďte prstami na jeho polky, jemne sa nimi zaborte do kože a nechtíkmi mu spravte nežný škrabanec. Uvidíte, že hneď pochopí, čo znamená slovné spojenie “sladká bolesť”.

Zdroj: isifa.sk, isifa,com, Viktória
Odporúčame