Znamenia zverokruhu ovládajú aj naše chute: Akú zmrzlinu vám vybrali hviezdy?

Párik so zmrzlinou

Výber zmrzliny vraj dokáže ovplyvniť aj vaše znamenie zverokruhu (Zdroj: GettyImages)

S letom sú spojené mnohé pekné chvíle. A neodmysliteľne k nemu patrí aj sladké osvieženie v podobe zmrzliny. Vedeli ste však, že voľbu príchute vám dokáže napovedať aj vaše znamenie zverokruhu? Zabavte sa a zistite spolu s nami, aký typ zmrzliny by vám naservírovali hviezdy.

Vodnár (20. január – 18. február)

O Vodnároch sa vo všeobecnosti hovorí, že sú to priateľské stvorenia. Niekedy však poriadne prekvapia, čo platí aj v prípade zmrzliny. Skúsiť by mali netradičné chute, ako je napríklad mäta s čokoládou alebo osviežujúca uhorková.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vnímavé Ryby nie sú zvyknuté experimentovať a veľakrát sa boja skúsiť niečo nové. Ak sa rozhodnú pre zmrzlinu, tak volia zásadne tie isté a overené kombinácie. Napríklad vanilku alebo citrón.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Azda každý Baran má v sebe kus vodcu. Tvrdohlavá povaha ho predurčuje k tomu, že si môže dovoliť vyskúšať netradičné príchute. Čo takto chilli alebo čoraz populárnejšia levanduľa?

(Zdroj: unsplash.com/
Lama Roscu)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Býk sa rád vystatuje a poukazuje na svoju zámožnosť aj majetky. Vyhľadáva príležitosti, kde sa môže predviesť a kde dostane pocit nadradenosti. Odráža sa to tiež pri takej banalite, akou je práve zmrzlina. Základom pre Býka je najmä jej množstvo bez ohľadu na príchute.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Blíženci sú nerozhodní. V prípade výberu zmrzliny preto často volia overenú príchuť s nejakou novou. Krokom vedľa v ich prípade nikdy nebude jahodová. V podobe sorbetu je ideálnou voľbou.

Rak (22. jún – 22. júl)

Voľnomyšlienkársky Rak, ktorý má hlavu stále v oblakoch, väčšinou staví na sladké, ale nie úplne tradičné príchute. Napríklad, namiesto klasického karamelu siahne vždy po tom slanom.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
Horoskop na máj prináša nové príležitosti: Niektoré znamenia čaká láska, iné finančná istota!
(Zdroj: unsplash.com/Brooke Lark)

Lev (23. júl – 22. august)

Levy milujú dobrú náladu, smiech a chcú sa predviesť. V rámci výberu zmrzliny je takmer samozrejmosťou, že si zvolia väčší kornútok. A v ňom radi uvidia banánovú a orieškovú zmrzlinu. Je však najvyšší čas skúsiť niečo exotickejšie, veď Levy sú z horúcej Afriky.

Panna (23. august – 22. september)

Väčšina ľudí, ktorí sa narodia v znamení Panny, miluje poriadok, organizáciu a zvažuje, na čo minie svoje peniaze. To, kde Panny nepoznajú hranicu, je práve sladké pokušenie. Najideálnejšie sú pre nich ovocné, trebárs malinové a mangové príchute.

Váhy (23. september – 22. október)

Ak majú v niečom Váhy istotu, tak je to voľba pri zmrzline. Tou najlepšou možnosťou je pre nich stracciatella, ktorá spája sladkú príchuť s kúskami čokolády. Získajú tak 2v1.

Škorpión (23. október – 21. november)

Potenciál, ktorí v sebe skrývajú Škorpióni, je obrovský – stačí ho len odhaliť. A takisto sa o nich vie, že majú v sebe zakorenenú erotiku. Vďaka prírodnému afrodiziaku, akým je škorica, dokážu svojím chuťovým pohárikom naozaj ulahodiť. Rozhodne to platí aj v prípade zmrzliny.

(Zdroj: unsplash.com/Courtney Cook)

Strelec (22. november – 21. december)

Dobrodružní Strelci milujú skúšať nové veci. Preto je pre nich samozrejmé často striedať zmrzliny. Túžbu po objavovaní v nich môže uspokojiť kávová aj mangová zmrzlina.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Dostať sa do blízkosti Kozorožca nie je jednoduché. Nepripúšťajú si totiž k sebe každého. Trochu pripomínajú pistáciu – tvrdý obal, ktorý v sebe skrýva dobrotu. Už viete, akú zmrzlinu teda ochutnáte nabudúce? Sledujte náš Facebook

Zdroj: Plnielanu.sk
Odporúčame