Čistý domov aj s domácimi miláčikmi: Pomôžete si s vysávačmi na mokré aj suché čistenie

vysávač značky Bissell

Značka Bissell predstavuje novinku CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select na mokré aj suché čistenie (Zdroj: PR článok/BISSELL)

Udržiavanie čistého a sviežo voňajúceho domova je teraz s novou generáciou systému CrossWave jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Všestranný a ľahký multifunkčný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select je dokonalým mokrým a suchým čističom podláh, ktorý ocenia predovšetkým domácnosti s domácimi miláčikmi. Tento prístroj spája pohodlie a výkon, vďaka tomu vám umožní bez námahy upratať neporiadok po domácich zvieratkách, jednoducho sa zbavíte ich chlpov a súčasne ušetríte čas, ktorý môžete v živote venovať oveľa dôležitejším veciam, ako je upratovanie. 

Revolučný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select s výkonným digitálnym motorom vám zaistí pri upratovaní až 30 minút bezdrôtovej slobody. Novinka zvládne naozaj dokonale upratať, a to 3 v 1 – CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select totiž vysáva, zotiera a pomáha vysušiť podlahu naraz, ak potrebujete upratať expresne, môžete využiť aj iba jednoduchý režim rýchleho vysávania bez zotierania podláh. Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon pri upratovaní na mokro, obzvlášť v prípade neporiadku po domácich zvieratách a každodenných zaschnutých škvrnách – či už na dlaždiciach, drevených podlahách, lamináte alebo PVC.

Rozdiel od upratovania s mopom a kýblikom je, že technológia dvoch nádrží Bissell udržuje  čistú a špinavú vodu oddelenú. To znamená, že s bezdrôtovým vysávačom  CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select čistíte podlahy vždy čistou vodou. LED osvetlenie si posvieti na zvieracie chlpy, špinu a nečistoty pri čistení pozdĺž podlahových líšt a v rohoch miestností. Akonáhle máte hotovo, automatická samočistiaca stanica vyčistí kefový valec a prepláchne vnútro stroja tak, aby ste medzi domácimi prácami nemuseli prístroj čistiť ešte aj ručne.

žena vysávajúca vysávačom BISSELL CROSSWAVE X7 PET SELECT 3401N
(Zdroj: PR článok/BISSELL)

Akumulátorový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select obsahuje čistiaci roztok Natural Multi-Surface Pet, ktorý eliminuje zápach po domácich miláčikoch na tvrdých podlahách a zároveň zanechá u vás doma sviežu vôňu. Tento prírodný čistiaci roztok od Bissell neobsahuje žiadne ťažké kovy, fosfáty, ani farbivá a pri použití podľa návodu je šetrný k celej vašej rodine, aj k domácim miláčikom. Podľa spotrebiteľských prieskumov spoločnosti Bissell považuje až 79 % majiteľov domácich zvierat odstraňovanie ich chlpov za najčastejšiu činnosť v rámci upratovania domácnosti, ktorú musia vykonávať niekoľkokrát týždenne.

„Náš komplexný sortiment pre upratovanie po domácich zvieratách je navrhnutý tak, aby riešil problémy, ktorým spotrebitelia čelia každý deň. Do multifunkčných spotrebičov, ktoré uľahčujú každodenné upratovanie a šetria čas rodinám s domácimi miláčikmi alebo deťmi, prípadne aj bez nich, sme vložili 145 rokov skúseností s upratovaním v domácnosti. Pri viacúčelovom prístroji CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select predstavujeme inováciu a hnaciu silu úspechu v kategórii mokrého upratovania,“ dodáva Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generálny manažér Bissell.

žena vysávajúca vysávačom BISSELL CROSSWAVE X7 PET SELECT 3401N
(Zdroj: PR článok/BISSELL)

Tento nový špičkový produkt dopĺňa oceňovaný rad vysávačov CrossWave. Bissell tak opäť dokazuje, že je hnacou silou inovácií v segmente prístrojov pre mokré a suché vysávanie, pretože neustále kladie dôraz na potreby rodín a majiteľov domácich miláčikov. Zariadenia Bissell naviac nielen upratujú po domácich miláčikoch, ale tiež ich pomáhajú zachraňovať! Spoločnosť Bissell podporuje nadáciu Bissell Pet Foundation a ich poslanie pomáhať zachraňovať domáce zvieratá bez domova. Spoločne s partnerskými organizáciami po celom svete sa snažia o to, aby čo najviac domácich miláčikov v útulkoch pre opustené zvieratká získalo nový domov.

Cena CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select: 636 €

Link: https://www.nay.sk/bissell

Čo hovoria na Bissell CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select reálni užívatelia?

Akumulátorové tyčové vysávače si používatelia veľakrát predstavujú ako ťažkopádne, ktoré vydržia vysávať nabité iba malú plochu. Vyskúšali sme si, aké je to s Bissellom…

Váha vysávača je vyše 4,5 kg, čo nie je málo, no ergonomicky je riešený naozaj dobre a jednoduchosti pohybu napomáhajú aj šikovné kolieska. Takže pri vysávaní sa veľmi nezapotíte, s modelom a jeho obsluhou si poradia aj starší ľudia. Ovládanie je vďaka prehľadnému displeju jednoduché a zrozumiteľné. Jednotlivé časti vysávača sú z pevného plastu, dobre do seba zapadajú pri spájaní/rozpájaní jednotlivých dielov. Dizajnovo vyzerá vysávač naozaj dobre. Rotačná hlavica je mohutnejšia, takže pod nábytok, kde nie je dosť miesta sa zrejme nedostanete. Tiež treba rátať s tým, že sa hlavica kvôli veľkosti nedostane ani na milimeter blízko k stenám. Výhodou je však podsvietenie hlavice, vďaka čomu si viete „posvietiť“ na všetko, čo idete povysávať.

Vpredu je nádržka na čistú vodu/čistú vodu s čistiacim prostriedkom, vzadu do druhej oddelenej nádržky odteká voda špinavá, čo je skvelé oproti bežnému umývaniu podlahy, kedy si vlastne po čase roznášate do bytu ďalej špinavú vodu z vedierka. Celkovo čistiaci proces je dômyselne zostrojený, lebo prístroj si s čisteným poradí viac-menej sám. Valec očistí úplne sám, necháte ho iba vysušiť, nádobku so špinavou vodou a jej časti len vylejete a opláchnete pod čistou vodou. Za chvíľočku hotovo.

Ako prebieha samotné vysávanie/umývanie? Je to vhodný prístroj na bežnú dennú údržbu domácnosti, na čistenie silno špinavých povrchov od blata zvoľte manuálnu silu. No s omrvinkami, chlpmi, vlasmi a zaschnutými škvrnkami si Bissell poradí ako nič. Nerobí mu problém ani laminátová podlaha, dlažba, ani koberce.

Hlučnosť prístroja je priemerná, nič, čo by výrazne obťažovalo, no ani si pri ňom nepospíte na gauči.

Výdrž záleží od spojenia niekoľkých faktorov – od povrchu, od jeho znečistenia, od toho, či iba vysávate alebo aj umývate, či si zapnete dostupný TURBO režim. 80m2 sme zvládli povysávať a poumývať na jedno nabitie (prístroj sa nabíja v nabíjacej stanici 4 hodiny). Vysávač rozhodne ocenia najmä domácnosti s deťmi alebo domácimi zvieratkami.

Vyskúšajte aj čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO

vysávač Bissell SpotClean PRO

Značka Bissell, špecialista na čistenie, predstavuje aj výkonný čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO, perfektného pomocníka do každej domácnosti. Bez väčšej námahy s ním vyčistíte ľubovoľné zaschnuté škvrny na podlahách, kobercoch, čalúneniach a v interiéroch automobilov. Vďaka vysokému výkonu a dlhej hadici dosiahnete profesionálnu úroveň čistoty aj na ťažko dostupných miestach. Veľkou výhodou je tiež veľká nádoba na vodu – tá zaistí kvalitné čistenie namokro počas celej doby prevádzky, a tak už nebudete musieť počas upratovania vodu niekoľkokrát meniť.  Bissell SpotClean PRO je ľahký a kompaktný, takže sa bez problémov vojde do každej domácnosti či kancelárie, jednoducho ho kamkoľvek podľa potreby prenesiete.

Cena Bissell SpotClean PRO: 239 €

Link: https://www.nay.sk/bissell

Zdroj: PR článok
Odporúčame