HOROSKOP na december: Ideálny darček pre blízkych vám pošepne vaše znamenie!

pár na nákupe decembrový horoskop

Aké vianočné darčeky vám poradí decembrový horoskop? (Zdroj: GettyImages)

Lámete si hlavu nad tým, čím obdarovať na Vianoce vašich blízkych? Nepáči sa vám ani jeden tip, ktorý vám doposiaľ napadol? Nuž, stavte potom na intuíciu alebo na vaše znamenie. V dnešnom horoskope vám povieme, akým smerom by ste sa pri voľbe darčeka mali uberať.

Vodnár (20. január – 18. február)

Medzi vašu najvýraznejšiu črtu patrí dobročinnosť aj chápavosť. Premeňte to na vhodný darček. Darujte vašim blízkym darček z chránenej dielne. Vďaka tomu obdaríte aj znevýhodnených ľudí.

Ryby (19. február – 20. marec)

Ste osoba plná ideálov a fantázie. Pretavte to aj do vianočných darčekov. Môže ísť o výrobky, ktoré vlastnoručne vyrobíte. Nezabúdajte, že fantázii sa medze nekladú.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Nie je žiadnym tajomstvom, že ste vášnivým znamením. Charakterizuje vás tvrdohlavosť aj súťaživosť. Práve od toho druhého sa môžete odraziť pri darčekoch. Čo tak spoločenské hry? Strávite vďaka nim príjemný čas so svojou rodinou, ešte si aj zasúťažíte.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Ste úprimná osoba so silnou osobnosťou. Často vás charakterizuje konzervatívnosť, ale aj vzťah k umeniu a prírode. Ideálnym darčekom od vás bude práve umelecké dielo. Je iba na vás, či siahnete po zaujímavom obraze, váze alebo soche.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Väčšina býkov má rada zábavu, spoznávanie nových ľudí a architektúru. Uplatniť sa však vedia aj ako filozofi, ktorí dokážu diskutovať snáď o všetkom. Tento rok budete mať šťastnú ruku pri voľbe zaujímavých kníh. Choďte smelo do toho!

Rak (22. jún – 22. júl)

Múdri, obetaví, kreatívni a citliví. Raky sú najcitlivejším znamením vo zverokruhu vôbec. Často žijú v spomienkach alebo vo svojej vlastnej fantázii. Darček, ktorý vás najviac vystihuje bude spojený s cestovaním alebo uchovávaním spomienok.

Lev (23. júl – 22. august)

Nie ste skromní a Vianoce máte radi vo veľkom štýle. Vždy chcete vašich blízkych obdarovať dych vyrážajúcim darčekom. Nepoľavte v tom ani tento rok. Čo poviete na let balónom, jazdu vo formule alebo dovolenku? Darujte to vo forme poukazu, určite zabodujete.

Panna (23. august – 22. september)

Ste láskavá, slušná a skromná panna? Navrhnite teda členom vašej rodiny, že peniažky minuté na tohtoročné darčeky radšej venujete na charitu. Bude to veľká zmena, avšak zároveň to bude pre vašu dušu ako balzam. Každý to od vás zoberie s obdivom a pokorou.

Váhy (23. september – 22. október)

Máte veľký zmysel pre pohodu v každej oblasti svojho života. Spájajú sa s vami darčeky, ktoré dokážu navodiť tú správnu atmosféru. Sviečky, víno, deky aj dobrá hudba. Stačí si len vybrať.

Škorpión (23. október – 21. november)

Škorpión vie byť nápaditý, hašterivý a najmä dynamický. Vianoce neberie príliš vážne a skôr ho obťažujú, pretože by peniaze radšej investoval do zmysluplnejších vecí. Čo tak pozvať najbližšiu rodinu na spoločnú chatu? Vedzte, že čas a peniaze investovaný do rodiny je ten najlepší.

Strelec (22. november – 21. december)

Všade, že kam prídete, dokážete vykúzliť úsmev na perách a dobrú atmosféru. Vaše nadanie na zlepšenie nálady rozhodne využite aj pri vianočných darčekoch. Obdarujte svojich blízkych osobnými, ale najmä vtipnými darčekmi. Papuče v tvare kapra, štrikované spodky a mnoho ďalšieho, stavíme sa, že na niečo skvelé prídete!

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ľudia vás považujú za veľmi štýlového človeka. Hovorí sa o vás, že aj keby ste si dali na seba vrece od zemiakov, vyzerali by ste perfektne. Váš vkus využite pri kúpe oblečenia pre svoju rodinu. Rozhodne nájdete kúsky, ktoré im zapasujú, veď máte na tieto veci to najlepšie oko.


Zapojte sa do VEĽKÉHO PRIESKUMU – Koľko Slováci míňajú na darčeky? Stačí zodpovedať pár otázok a pomôžete nám zistiť, ako na tom sme!

 

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame