HOROSKOP na júl si musíte prečítať: Kto zahorí láskou a ktorému znamenie hrozí problém?

Horoskop na júl

Ktorému znameniu sa v júli bude dariť v oblasti lásky a vzťahov? (Zdroj: GettyImages)

Prvá polovica roka je za nami. Aj vám sa zdá, že ubehla akosi prirýchlo? V podobne rýchlom tempe sa bude niesť aj ďalší mesiac. Dobrou správou však je, že niektoré znamenia čakajú správne rozhodnutia a životné zmeny. Prečítajte si, čo si pre vás pripravili hviezdy.

Vodnár (20. január – 18. február)

Dariť sa vám bude najmä v oblasti financií. Príde dlho očakávaná odmena na ktorú ste dlho pracovali. Zvážte však, kam novo získané financie investujete a ako s nimi naložíte.

Ryby (19. február – 20. marec)

Okolo vás bude množstvo ľudí, ktorí vás majú radi a budú vám chcieť poradiť v náročnej situácii. Nezabúdajte však, že nikto nemôže kráčať vo vašich topánkach. Je možné, že na chvíľu zabudnete na svoj inštinkt a to sa vám môže vypomstiť.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Dávajte si pozor na to, akých ľudí si púšťate do života. Nie každý je taký priateľský, ako sa zdá byť. Osoba, ktorú poznáte ešte z mladosti, ukáže počas júla svoju pravú tvár.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Rozhodnete sa poupratovať vo svojom živote, a to v každej oblasti. Do poriadku si dáte vzťahy ale aj domácnosť. Zbavovanie sa starých vecí vám umožní ľahšie dýchať.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Dôverujte si, pretože máte na to. Júl bude pre vás vhodným mesiacom na podpisovanie rôznych zmlúv. Zvážte, či nie je najvyšší čas uzatvoriť nové poistky a obchody. Krok vedľa neurobíte ani pri kúpe nehnuteľnosti.

Rak (22. jún – 22. júl)

Posledné mesiaca idete na dlh svojmu psychickému zdraviu. Aj keď sa vo vašom živote nedeje nič výrazne negatívne, váš mozog sa vám snaží nahovoriť presný opak. Dobrým liekom bude dlhšia pauza od práce a dostatok kvalitného spánku.

👉 MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:
HOROSKOP na jún mnohým otvorí oči: Tento mesiac nás ovplyvňuje viac, ako si vieme predstaviť

Lev (23. júl – 22. august)

Zdá sa, že nežijete naplno. Prečo? Čím to je? A ako by ste chceli žiť? Je najvyšší čas položiť si otázky, ktorými konfrontujete samých seba. Život je len jeden, nestrácajte čas.

Panna (23. august – 22. september)

Nie sú pred vami príjemné dni. Na konci mesiaca sa však všetko utrasie. Vy sa tak konečne zbavíte bremena, ktorú vašu dušu trápilo už niekoľko rokov.

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy budú mať mesiac ako na horskej dráhe. Zatiaľ čo sa im bude dariť v oblasti lásky a nadväzovaniu nových vzťahov, horšie na tom budú po finančnej stránke. Pri niektorých to môže zájsť až k nečakanej pôžičke. Pozor na úroky.

Škorpión (23. október – 21. november)

Nečaká vás žiadna zlá a dramatická situácia, práve naopak. Júl si budete užívať plnými dúškami. Hviezdy vám budú skutočne priať. Množstvo energie sa odrazí aj na vašom zovňajšku, budete priam žiariť.

Strelec (22. november – 21. december)

Je dobré, že stále máte plány do budúcnosti a hľadáte si malé výzvy. Jednou z nich môže byť aj veľká rodinná dovolenka v zahraničí. Zo vzrušujúcich zážitkov budete čerpať ešte niekoľko mesiacov. Zaslúžite si to.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Je najvyšší čas prehodnotiť svoj partnerský život. Nie ste so svojím partnerom už iba spolubývajúci? Často si nemáte čo povedať a ani váš sexuálny život nie je ako z románu. Pripravte sa na to, že konať budete musieť sebavedomo a rázne.

Sledujte náš Instagram

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame