Zariaďujete alebo prerábate? Toto sa k vám hodí podľa znamenia zverokruhu!

Interiér podľa znamenia

Zariaďte si interiér podľa znamenia (Zdroj: GettyImages)

Je logické, že sa nám naše bývanie po určitom čase zunuje alebo prestane páčiť. Namiesto toho, aby ste siahli po trendoch v bývaní, dajte na to, čo o vás hovoria hviezdy. Osvedčilo sa nám, že znamenia vo zverokruhu o nás vypovedajú viac, ako sme niekedy ochotní si priznať.

Vodnár (20. január – 18. február)

Vo vašom bývaní by sa mal nachádzať dostatočný priestor a presvetlenie. Zaujímavé je, že oceníte aj množstvo technologických vychytávok. Samozrejmosťou by mali byť tiež solárne panely, zadržiavanie dažďovej vody a ďalšie ekologické vymoženosti dnešnej doby.

Ryby (19. február – 20. marec)

Najväčším problémom vo vašom interiéri je, že ho zahltíte množstvom malých vecí, na ktoré sadá prach. Keď ich odstránite, uvidíte, ako priestor začne dýchať. Výbornou voľbou bude modrá farba, či už na jednej stene alebo v podobe doplnkov.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Každý Baran by mal mať doma svoj vlastný kútik, v ktorom nájde pokoj. U niekoho to môže byť čitateľský kútik a u iného zas malá domáca posilňovňa. Báť sa nemusíte ani výrazných farieb. Ako jedno z mála znamení znesiete dlhodobo aj čiernu stenu. Nezabúdajte však, že ide o výrazný prvok, ktorý už nie je potrebné doplniť množstvom malých dekorácií.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Potrebujete stabilné prostredie, v ktorom sa budete cítiť bezpečne. To viete dosiahnuť aj výraznejším kusom sedacej súpravy. Stavte na zemité odtiene a prírodné materiály. V takomto interiéri sa budete cítiť príjemne a útulne.

Blíženci (21. máj – 21. jún)

Nie ste príliš stabilným znamením a nájsť jeden štýl v bývaní, ktorý by vám dokonale sadol, je mimoriadne náročné. Váš domov by mal obsahovať staré prvky, ku ktorým máte vzťah. Vyvážiť by ho však mali aj moderné kúsky. Stačí ich iba sofistikovane zladiť.

Rak (22. jún – 22. júl)

Emotívne znamenie Raka sa spája s vodou. Interiér v prímorskom štýle bude pre vás ako stvorený. Nezabúdajte, že by mu mali dominovať farby ako biela a béžová. Niekoľko dekorácií, ku ktorým máte osobný vzťah, vás uistia v tom, že domov je pre vás bezpečným miestom. Pozor však na ich množstvo, toto znamenie je známym zberateľom predmetov.

Lev (23. júl – 22. august)

Radi sa predvádzate a to platí aj o vašom bývaní. Nechcete splynúť s davom a preto by vo vašej domácnosti mali byť kúsky, aké nemá len tak hocikto. Či už stavíte na originálne umelecké diela alebo handmade nábytok, nezabudnite ho doplniť aj zvieracím vzorom na textíliách.

Panna (23. august – 22. september)

Neporiadok vás dokáže vyviesť z rovnováhy. Otvorené police v kuchyni či v obývačke preto nebudú pre vás tým pravým orechovým. Naopak, minimalizmus je niečo, v čom sa budete cítiť dobre. Stačí ho iba doplniť čerstvo rezanými kvetmi alebo rastlinami v črepníkoch.

Váhy (23. september – 22. október)

Máte radi eleganciu, minimalizmus ale aj štýlové veci. Váš interiér by mal byť nadčasový, avšak zároveň by ste ho mali vedieť ľahko obmeniť. Skvelou voľbou bude preto modulárna sedacia súprava, dostatok vankúšikov a chýbať by nemali ani jedinečné rámy na fotografie a obrazy.

Škorpión (23. október – 21. november)

Obľubujete tmavé farby, ale chýbať by vám nemala ani spojitosť s prírodou. Namiesto mestského bytu s presvetlenými plochami sa budete lepšie cítiť v malom domčeku na samote. Z materiálov by sa u vás mali nachádzať drevo, ratan a ľudové tkaniny.

Strelec (22. november – 21. december)

Ste bohémský človek. Neutrálne farby doplnené výraznými ako je žltá, okrová alebo khaki budú stávkou na istotu. Množstvo veľkých rastlín dotvorí interiér, v ktorom sa budete cítiť dobre. Vašu túžbu po spoznávaní nových vecí a krajín odrážajú doplnky ako glóbus, mapy či magnetky z vašich ciest.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ste ochotní obetovať pohodlie len preto, aby to dobre vyzeralo. Nájdite prienik medzi tým, čo chcete a čo potrebujete. Kožená sedačka v obývačke je vo vašom prípade ideálnou voľbou. Oceníte aj biely tehlový obklad a nejakú tú starožitnosť ako rodinný klenot.

Sledujte náš Instagram

Zdroj: plnielanu.sk
Odporúčame