Jeseň v novom kabáte

parfém

Sutterstock

Prichádza nová éra stránky parfums.sk! Práve sa totiž premenovala na Notino (čítajte notýno). Pýtate sa prečo? Pretože je teraz táto značka rozosiata po svete pod rôznymi menami a chce sa zjednotiť a starať sa o vás ako jeden tým.

Pre vás sa tým ale nič nemení. Parfuméria Notino si na svojich nových webových stránkach s novým logom zachová nielen sortiment výrobkov, ale i ceny, spôsoby dopravy či odberné miesta. Ostanú vám i vaše prihlasovacie údaje, rovnako tak ako možnosť využívať zľavy a poukazy z parfums.sk.

Notino chce nielen zachovať existujúcu ponuku produktov, ale tiež ju rozširovať. Nájdete tu dámske, pánske i detské kozmetické výrobky, či už sa jedná o starostlivosť o pleť, líčidla, alebo parfémy. Ak vám vybraný tovar nebude vyhovovať, je vám zaručené vrátenie peňazí do 14 dní od doručenia výrobku bez udania dôvodu či možnosť reklamácie do 24 mesiacov.

Pozreli ste sa na e-shop a nemohli uveriť nízkym cenám? Tie sú ale naozaj uvedené správne. Ako internetový obchod vám Notino ponúka produkty lacnejšie než kamenné obchody. Ak máte pocit, že sa potom nejedná o originálne výrobky, i túto domnienku vám vyvrátime. Tovar je nakupovaný u certifikovaných dodávateľov, kvalita je navyše zaistená i statusom autorizovaného predajcu.


Parfém

Neváhajte, oblečte sa ako parfums.sk do nového kabáta a privítajte s ním jeseň a zimu! Zahaľte sa do vôní značiek Lacoste, Versace, Jimmy Choo a mnohých ďalších. Zvýraznite na sebe svoje prednosti, či už ide o červené pery, či tmavé očné linky. Vyskúšajte trendy metalické očné tiene. Konečný look môžete doplniť trblietkami, s ktorými doslova zažiarite. Vstúpte do týchto chladných mesiacov ako sebavedomá a zmyselná žena!

Nebojte sa skúšať nové veci! Parfémy Notino vám neustále prinášajú novinky zo sveta vôní a krásy. 

Zdroj: Sutterstock, Shutterstock, PR článok
Odporúčame