Knižný tip: Dve sestry a ich temné detstvo, mrazivé spomienky sa vracajú a pýtajú si daň

žena číta knihu

Túto knihu si zaručene obľúbite! (Zdroj: GettyImages)

Dve sestry a temné detstvo, ktoré ovplyvní celý ich nasledujúci život. Budú schopné zabudnúť na démonov z minulosti a skutočne milovať? Keď sa maloleté sestry Anna a Lucia spolu s otcom nasťahujú do nového domu, aj napriek neprítomnosti schizofrenickej matky, ktorá ich vraj opustila, veria, že už budú šťastné.

Lenže do domu prichádza aj tajomný strýko Johny s kufrom nehanebných saténových košieľok. A navždy poznačuje duše dvoch malých dievčatiek. Prečo je tam a kto ich pred ním ochráni? Ak chcú sestry prežiť, musia vziať pomstu do vlastných rúk… A začať žiť odznova niekde ďaleko.

Po rokoch Anna spoznáva záhadného Michala a opúšťa sestru, ktorá naivne verila, že zostanú navždy spolu. Ale čo ak Lucia nie je pripravená na život bez svojej staršej sestry a démonov z detstva? Dokáže nový muž zaplniť prázdne miesto v jej duši? Ibaže… Temno je späť. Ktosi ho znovu votrel do života sestier.

Môže za to ich otec? Nezvestná matka? Či choroba, ktorej sa len ťažko vyhnúť? No je tu aj neznámy muž, ktorý vie o všetkom, čo vtedy pred rokmi Anna s Luciou urobili. Mrazivé spomienky na minulosť sa vracajú a vypýtajú si svoju daň.

Prázdne duše – Ivana Ondriová
Vydavateľ: Motýľ
Počet strán: 312
Rok vydania: 2020
Žáner: Thrillery a detektívky
Odporúčaná cena: 9,90 eur

Kúpte si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha Prázdne duše
Kniha Prázdne duše vám predstaví vve sestry a ich temné detstvo, ktoré ovplyvní celý ich nasledujúci život (Zdroj: Martinus)

Chcete čítať viac takýchto článkov? Sledujte nás aj na Facebooku!

Zdroj: Martinus
Odporúčame